Golf MK3 92г. Мигач свети постоянно, аварийните също

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Messiah
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 20:43
Автомобил:
Двигател:

Golf MK3 92г. Мигач свети постоянно, аварийните също

Мнениеот Messiah » Сря 24 сеп 2014 11:24


Здравейте колеги. Преди два дни купих голф 3 92ра 1.4 и хванах малко да постегна. Прочетох `подобни` теми, но не намерих ясен отговор. Имайте на предвид, че тази кола ми е непонятна и само бушоните зная къде се намират, тъй че ако знаете нещо, моля да ме упътите по-подробно. Та проблема е следния: десния мигач отпред при бронята свети постоянно (и диода на таблото). При натискане копчето за аварийните светват всички светлини, но без да мигат. Отстрани на колата и отзад на стопа мигачите не светят (те май по принцип не си работят). Когато махна предпосления бушон от ляво надясно (при мен е 15А) спира да работи радиото, централното, лампата на таблото угасва, мигача в бронята угасва и при пускане на десен мигач или аварийни работят, но цъкат много бързо. Къде да ровя. Странно ми е, че един бушон ми спира и пуска толкова неща, явно нещо има по окабеляването, но не знам къде да пипам. Благодаря ви :)

Последна промяна от ivostefanov на Съб 27 сеп 2014 19:30, променено общо 1 път.
Причина: Коригирих заглавието според правилата.




Потребителски аватар
Golfan_93
Мнения: 330
Регистриран на: Пон 26 сеп 2011 20:08
Автомобил: Golf MK III
Двигател: ABD 1992
Местоположение: София

Re: Голф 3, мигач свети постоянно, аварийните също

Мнениеот Golfan_93 » Сря 24 сеп 2014 19:16


За окабеляването така е, наистина 1 бушон този специално спира доста неща карам също голф 3 1.4абд така е..
Колкото до бързото мигане, индикация за изгоряла крушка, или лош контакт на крушката вероятно.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: milenski_77 и 184 госта