Bora AKL заден спирачен апарат

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
Краси Кунчев
Мнения: 178
Регистриран на: Съб 13 окт 2007 14:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Bora AKL заден спирачен апарат

Мнениеот Краси Кунчев » Нед 05 окт 2014 22:59


Здравейте колеги. Преди няколко дни констатирах че на моята бора е задържало лостчето за ръчната на заден десен спирачен апарат и колелото много трудно се върти. Трябва да разреша проблема по някакъв начин. Гледах за нов апарат но ми се струват малко солени цените и за това съм се замислил за рециклиране на стария. Някой може ли да каже в Пловдив къде може да направя това.
В нета видях че тук там предлагат такава услуга но без препоръка не ми се рискува.
В една тема видях че наш колега на голф 2 беше се заиграл до толкова че и през пясъкоструйка беше минал апаратите. Резултата беше уникален. Дали има шанс някъде да правят подобно нещо на прилични цени.
Благодаря на всички отзовали се.




Потребителски аватар
yochcov
Мнения: 91
Регистриран на: Пон 22 сеп 2008 0:29
Автомобил: VW Golf
Двигател:
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: Бора АКЛ заден спирачен апарат

Мнениеот yochcov » Пон 06 окт 2014 16:41


Колега незнам дали си заслужава правенето, вървят по 30 лв такива, на мен ми остана един стига да ти върши работа (заден ляв е от Голф 4 ASZ 131к.с.).


Потребителски аватар
Краси Кунчев
Мнения: 178
Регистриран на: Съб 13 окт 2007 14:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Бора АКЛ заден спирачен апарат

Мнениеот Краси Кунчев » Пон 06 окт 2014 19:22


От днес проблема е разрешен благодарение на колегата chiki-riki. Голямо благодарско.
Ето линк на сервиза ако някой от Пловдив има нужда https://www.google.bg/maps/@42.1408288,24.731754,3a,75y,147.75h,65.4t/data=!3m4!1e1!3m2!1sE_SXrJ9twGLKCu6FxU0c-A!2e0
Специализирани са в ремонти на спирачни системи.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Дечев89 и 79 госта