Golf MK4 1.9TDI 110hp 98г. Проблем след ремонт в сервиз

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
aLk0o
Мнения: 10
Регистриран на: Сря 12 мар 2014 22:05
Автомобил: Golf IV
Двигател:
Местоположение: Казанлък

Golf MK4 1.9TDI 110hp 98г. Проблем след ремонт в сервиз

Мнениеот aLk0o » Нед 26 окт 2014 20:21


Здравейте, колеги имам няколко въпроса на които нямам отговор.
Значи оставих си колата за смяна на термостат ,поправка на теч на антифриз и наливане на нов.
След като ми се обадиха че колата (Голф 4 ТДИ 110коня) тръгвам от сервиза аз и забелязах че километража не работи, уговорих се с въпросния човек за километража, но след това тръгнах и след 5 10 мин. колата като карам на 2-ра или 3-та скорост започва едно яко придърпване почети все се дави. Та въпроса ми е понеже проблемите с километража и въпросното тресене на колата по принцип нямат нищо общо с въпросния ремонт и какви може да са причините. Ако някой е имал подобен проблем и има някаква информация бих се радвал ако сподели.

Последна промяна от aLk0o на Нед 26 окт 2014 20:45, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Проблем след сервиз ГОЛФ 4

Мнениеот ivostefanov » Нед 26 окт 2014 20:39


Оправи си заглавието колега
http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=5&t=352508


Потребителски аватар
aLk0o
Мнения: 10
Регистриран на: Сря 12 мар 2014 22:05
Автомобил: Golf IV
Двигател:
Местоположение: Казанлък

Re: Golf MK4 1.9TDI 110hp 98г. Проблем след ремонт в сервиз

Мнениеот aLk0o » Сря 29 окт 2014 20:12


Проблемът е решен :) за моя радост бяха отстранени и няколко други нищожни покрай този.
Та цялата работа е станала от прекъсване на някаква връзка на километража, от която се прецаква сензор за скоростта и от това се получава придърпването. Съжалявам за не техническия ми език, но не съм на ясно много много. Идеята ми е просто казано- Ако не ви работи километража и колата придърпва при каране с съвсем леко подаване на газ и ако двата проблема са по едно и също време си погледнете километража и дали всичко с него е наред.
Темата е приключена може да бъде изтрита или да остане ако някой има същия проблем да види.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 89 госта