Golf MK4 Счупена предна решетка на въздоховода

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Neykobg
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 16 фев 2013 21:50
Автомобил:
Двигател:

Golf MK4 Счупена предна решетка на въздоховода

Мнениеот Neykobg » Пет 30 яну 2015 9:54


Здравейте колеги, преди няколко дни докато си карах по магистралата изведнъж половината предна решетка падна във въздуховода. Ако на някой му се е случвало може ли да сподели мнение по лесен вариант как да измъкна решетката. Пробвах с една щипка да бръкна, но като се закачи и не мога да измъкна нищо. Знам, че варианта е с раглобяване на таблото, но не ми се иска много много. Прилагам снимка на която се вижда коя част точно падна.
Благодаря предварително.
П.С. Също така имам въпрос отностно откъде мога да се сдобия с тази решетка, защото обиколих сумати морги, но все ми отговаряха, че това е съществен проблем и веднага се взимат :11
Прикачени файлове
SNIMKA1.png




Stalkerbg
Мнения: 6
Регистриран на: Пет 24 окт 2014 23:00
Автомобил:
Двигател:

Re: Счупена предна решетка на въздоховода голф 4

Мнениеот Stalkerbg » Съб 31 яну 2015 11:02


Колега, преди няколко дни и аз имах абсолютно същият проблем. Единственият вариант, който е без разглобяване е да е сдобиеш с още един човек, който да те напътства от вън (проснат на предното стъкло), фенер/телефон, който да свети във въздуховода, дълго парче тел със заоблен връх, като кука и МНОГО нерви!
Аз лично успях след 3-тият път да я извадя.
Препоръчвам ти да го правиш по тъмно. По-лесно се вижда решетката вътре.
Успех.


Neykobg
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 16 фев 2013 21:50
Автомобил:
Двигател:

Re: Счупена предна решетка на въздоховода голф 4

Мнениеот Neykobg » Чет 05 фев 2015 20:21


Благодаря ти много колега. Точно по този начин стана много лесно и аз същи успях от третия път. :love.vwclub



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bigold и 84 госта