Голф 4 1.6 SR проблем със запалването

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
mario_84
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 11 фев 2015 15:43
Автомобил:
Двигател:

Голф 4 1.6 SR проблем със запалването

Мнениеот mario_84 » Пет 06 мар 2015 12:44


Здравейте колеги от скоро карам голф 4 и имам следния проблем. Тръгвам да паля колата запалва , но след 1-2 секунди гасне , а бензин има ток също бензиновата помпа работи. Преди около месец ми направи същия номер но аз откачих акомулатора и след 2-3 часа го закачих и запали без проблем , но този пън не можах да запаля. Направи ми впечатление, че цифрите на часовника и километража са се размазали леко.Един съсед ми каза че може да е от ключа за запалването били някои със някаква ампула и като го мушнеш в стартера компютъра го разпознавал, но аз като го гледам моя ключ не ми изглежда да има такава ампула съвсем обикновен ключ а отделно от него има дистанционно за централното заключване дори и аларма нямам. Някои да има представа от какво може да е или някои със същия проблем ако има ще съм много благодарен да сподели.....




Потребителски аватар
freelancer
Мнения: 1492
Регистриран на: Сря 21 ное 2012 21:22
Автомобил: VW Polo 1.4 MPI
Двигател: AKK 2000
Местоположение: Казанлък

Re: Голф 4 1.6 SR проблем със запалването

Мнениеот freelancer » Пет 06 мар 2015 16:23


Прилича на имобилайзер, особено това с откачането на акумулатора. Така се пробва дали е от имобилайзера, срещал съм го във форума, като предложение за проба точно при такъв проблем.
Нека и други колеги да се включат, но ако имобилайзера прави проблем си излиза на диагностика. Закачана ли е колата за грешки?


mario_84
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 11 фев 2015 15:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Голф 4 1.6 SR проблем със запалването

Мнениеот mario_84 » Пет 06 мар 2015 16:32


Не е закачана защото я карам от 3 месеца и досега не е имало проблем.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 106 госта