Golf 3 AEE мотора взе да тресе и вдигна разхода с около 35%

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
ivan_09
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 20 май 2015 17:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Golf 3 AEE мотора взе да тресе и вдигна разхода с около 35%

Мнениеот ivan_09 » Сря 20 май 2015 18:34


Golfa e AEE с ГИ LANDI RENZO,проблема е следния:няма значение дали е на газ или бензин на празен ход мотора е видимо неспокоен оборотите ги държи 640 не играят,сменил съм свещи,кабели,палец,бубина,дросела е свалян и почистван и после го адаптираха,нов акумулатор,нова дистрибуторна капачка,компресията е 1-11,5 ,2-12,3-12 и четвърти цилиндър е 11,5.Ходих на диагнастика при газаджията-сместа и всичко останало било добре,после ходих на диагностика на мотора на три места:1-никакви записани грешки,сондата била леко ленива но ми каза че е по настроел с компа и че не било от нея:2-никакви грешки пак пробваха я дане взимала въздух -уж не взимала въздух.3- там ми казаха че 1 и 2 цилиндър имали леки колебания 3 цилиндър се държал много добре в 4 обаче имало големи сривоверспоред тях сместа не е добре (сондата евентуално )или имало нешто нередно в главата на двигателя.Ако някой се сблъсквал с такъв проблем или има нещо предвид от каде може да е ПРЕДВАРИТЕЛНО МУ БЛАГОДАРЯ!!! Каде се намира този детонационен датчик на двигателя(евентуално до пробвам дали не е дефектирал)




Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Serto0 и 67 госта