Ventto - проблем с подаването на бензин

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
bajslav
Мнения: 27
Регистриран на: Нед 19 дек 2010 15:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: В.Търново

Ventto - проблем с подаването на бензин

Мнениеот bajslav » Чет 02 юли 2015 15:29


Здравейте!Използвах търсачката,но не намерих като моя проблем.Колата е Венто 1.8 АБВ дв.,90 коня.Карам само на газ,рядко паля на бензин...Но много отдавна(през зимата),ми се налагаше,все пак да завъртам на бензин.Първо започна да пали от втория път и постепенно от трети,четвърти....По-лесно палеше на газ и постепенно зарязах бензина.Наложи ми се веднъж в движение да мина на бензин...и нищо,все едно,че няма бензин :gruebel След 200-300 метра "подкачи" и си тръгна нормално.И така започнах да пробвам периодично(когато се сетя)След като "подкачи",започва да си върви нормално.Сменя си от газ на бензин и обратно без проблем.Но след ден-два същата работа.Колкото по-рядко пробвам,толкова повече се увеличава разстоянието,докато "дойде"бензина.Та си мисля дали горивния филтър е виновен(не съм го сменял от както е купена колата)или помпата нещо...Един Господ знае :eek Не ми е чак такъв проблем,но винаги тук съм намирал много отговори,които са ми били полезни :bowdown Очаквам вашите мнения и препоръки,за което ви благодаря предварително :a045 ...А и зимата иде...




Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: snap и 87 госта