Голф 2 GTI PB климатик - вакууми

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Xpu100
Мнения: 162
Регистриран на: Сря 22 апр 2009 10:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Голф 2 GTI PB климатик - вакууми

Мнениеот Xpu100 » Сря 22 юли 2015 17:38


Здравейте, колеги!

От известно време съм се заел с реставрацията на едно Golf-че, но тъй като съм студент в Германия, предимно набавям части и работя бавно по колата. Става дума за Голф 2, 1.8 с код на мотора PB 1990 година с новата ел. инсталация. Колата си има фабтичен климатик, но предният собственик ми се струва, че като цяло е правил своеволия с вакуумите не само на климатика, а на самата кола. Може ли някой да ми даде схема на вакуумите на този двигател, предвид, че колата има и климатик. Защо споменавам така упорито този климатик - има една клапа за вътрешна циркулация на въздуха, която някак трябва да се командва вакуумно, нашият човек беше направил някакво много грозно изпълнение с клечка над филтърната решетка на купето. Освен това не ми е ясно и вакуумите, които идват от филтърната кутия до дроселната клапа (смукателния колектор) дали са навързани правилно.

Като цяло, ако има подробна схема на вакуумите или някой може по неговият PB или PF с климатик да ми я надраска в пейнт, ще съм много много благодарен!

Поздрави,
Христо




Xpu100
Мнения: 162
Регистриран на: Сря 22 апр 2009 10:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Голф 2 GTI PB климатик - вакууми

Мнениеот Xpu100 » Пон 17 авг 2015 16:09


Пичове, няма ли някого с тази комбинация PB; PF с климатик да ми помогне с вакуумите?


Потребителски аватар
Glove
Мнения: 2042
Регистриран на: Сря 03 май 2006 23:35
Автомобил: VW Golf MK2 GTI
Двигател: AUM
Местоположение: Варна

Re: Голф 2 GTI PB климатик - вакууми

Мнениеот Glove » Пон 17 авг 2015 21:17


Разгледай тук e писано по въпроса http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=5&t=87548



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 191 госта