Покупка на vw golf 3 2.0 16V

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
Golf_Mon
Мнения: 348
Регистриран на: Сря 25 апр 2007 21:02
Автомобил: BMW E90 320i Ibiza 6k1
Двигател: бензинов
Местоположение: София

Покупка на vw golf 3 2.0 16V

Мнениеот Golf_Mon » Съб 29 авг 2015 13:44


Здравейте, насочил съм се към този автомобил. В момента още гледам и преглеждам обяви, двоумя се между вече вкарана нов внос, покупка от частно лице или поръчка отвън.
Най-вече би ми било полезно мнение, какво да се гледа при покупката на този автомобил, тъй като си е на не малко години и може би може да се избегнат бъдещи проблеми ако човек знае какво да гледа конкретно за golf3 2.0 16v . Коя година на производство е препоръчителна и т.н. Бих се доверил на мнение от форума , тъй като и сегашния голф гт е взет от тук. От собственици бих се радвал много на + и - на автомобила. Може и на ЛС. Като цяло ще използвам тази кола 90% извънградско, почти всяка седмица около 350-400 км.
И още нещо, едва ли ще може да се осъществи де , но в момента съм с бмв 320 , то ми е колата за въпросните пробези, ако някой колега от Сф е съгласен просто да се видиме и да погледна такъв голф от близо, който не е лустросан и напудрен като в автокъща, ами в реална среда. Разбирате опасенията ми, много ми се иска силен голф, но и се притеснавам да не се окаже че съм направил лош избор с подмяната на 320. Уверявам ви че адски уважавам VW и тази тема не е в никакъв случай за пораждане на спор бмв/ голф! И двете преполагам ще са една и съща година 1997-8, некбходимо ми е мнение на стобственици за да взема правилно решение.
Мерси предварително!




Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19550
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Покупка на vw golf 3 2.0 16V

Мнениеот radotom » Нед 30 авг 2015 21:17





Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Birci87 и 83 госта