Няколко итнериорни/екстериорни проблема - Голф 4

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
Darkbound
Мнения: 257
Регистриран на: Сря 02 сеп 2015 13:10
Автомобил: Golf 4 V6 204HP 4Motion
Двигател: BDE

Няколко итнериорни/екстериорни проблема - Голф 4

Мнениеот Darkbound » Сря 02 сеп 2015 19:27


Здравейте! Преди няколко дни се сдобих с Голф 4 2000г. 1.9 ТДИ 90 к.с. и съм изключително доволен от поведението на колата по пътя. Изключително удобна е. Обаче има няколко проблема главно по интериора които много ме дразнят и бих желал някой да ми даде напътствия как да се справя с тях!

drujka_shofiorska_sedqlka.jpg
шофьорска седялка 'сгъвалка'


На 'сгъвалката' на шофьорската врата липсва 'улейчето' и е адски грозно, това предполагам трябва да го търся по автоморгите?

far.jpg
мръсен фар?


Късите ме убиват! Нищо не виждам вечер на къси! В горната част на фара ми се струва че е замърсено възможно ли е да е от това?

drujka_bagajnik.jpg
дръжка–багажник


Това е нещо доста малко, но.... лесно ли се сменя (с други думи има ли смисъл?) и предполагам отново автоморга?

cd+konzola.jpg
cd+конзола


На тази и на следващата снимка се вижда как цялата конзола и пепелника са като надрани. Това как мога да го оправя, трябва ли да ги сменям?
CD Player-a влиза навътре и стои на една страна, това защо се случва?

konzola+pepelnik.jpg
конзола+пепелник




Има още няколко неща ще ги допълня в следващи постове понеже мога да сложа макс 5 снимки.




Потребителски аватар
BlitzBOV
Мнения: 13
Регистриран на: Сря 06 май 2015 17:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Няколко итнериорни/екстериорни проблема - Голф 4

Мнениеот BlitzBOV » Чет 03 сеп 2015 20:35


За конзолата, пепелника и всички други пластмаси със гумено покритие отгоре - взимаш един пакет мокри кърпички, сваляш всички тия „надрани" пластмаси да са ти по-лесни и почваш да търкаш гуменото покритие, при което стават едни такива лъскави, че да не си познаеш интериора после :)


Потребителски аватар
CrafterX11
Мнения: 145
Регистриран на: Вто 29 апр 2014 19:46
Автомобил:
Двигател:

Re: Няколко итнериорни/екстериорни проблема - Голф 4

Мнениеот CrafterX11 » Пет 04 сеп 2015 1:04


Или (за надраните) с йод и парцал търкаш смело , но после мини с някав овлажнител защото йода е сух за препарата имам мотокс бял тип спрей за кожа и т.н. И си готов.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], snap и 84 госта