Нещо много замириса

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
ChernoGTI
Мнения: 1555
Регистриран на: Вто 06 мар 2007 16:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Нещо много замириса

Мнениеот ChernoGTI » Вто 24 апр 2007 22:40


П.С.Заглавието е странно но не измислих друго...Проблемът ми е следния :тъй като колата ми в момента е в застои от 10 дена насам и си работя аз по нея неска реших си я пална и да се разкарам из кварталето...запалих и я оставих малко на място да позагрее..Но доста силно замириса на бензин вътре и като излязох отвън миришеше 2 пъти повече за малко след това всичко отмина. :roll: Нормално ли е или не?Мерси от сега П.С2.Колата е Г2 1.8 ГТИ




prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Вто 24 апр 2007 22:45


Виж да няма някъде нацепен маркуч или уплътнение.....

Като оставиш колата на място, погледни дали не капе някъде отдолу по земята....


Потребителски аватар
ChernoGTI
Мнения: 1555
Регистриран на: Вто 06 мар 2007 16:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот ChernoGTI » Вто 24 апр 2007 22:48


prj57 написа:Виж да няма някъде нацепен маркуч или уплътнение.....

Като оставиш колата на място, погледни дали не капе някъде отдолу по земята....
по принцип не е нормално нали ???Щом да гледам за нацепени маркучи :roll:


prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Вто 24 апр 2007 22:50


Ми все пак гледам че колата '84 - мой набор :lol:


Потребителски аватар
ChernoGTI
Мнения: 1555
Регистриран на: Вто 06 мар 2007 16:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот ChernoGTI » Вто 24 апр 2007 22:52


prj57 написа:Ми все пак гледам че колата '84 - мой набор :lol:
:oops: за толкова съм спечелил..Мерси ще пооогледам утре...иначе ако не е това проб ...нещо друго да се сетиш :wink:


prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Вто 24 апр 2007 22:59


Нямам други предложения.... маркучите около инжекцията мисля че са метални, но все пак пътя от резервоара до двигателя не е малък.

Ще е бая играчка да поровиш по линията.... можеш ли да определиш горе долу от къде идва миризмата (отзад, посредата или отпред)?


Потребителски аватар
ChernoGTI
Мнения: 1555
Регистриран на: Вто 06 мар 2007 16:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот ChernoGTI » Вто 24 апр 2007 23:10


За съжаление не мога :oops: но тя колата сега ще е в покои 2 3 дни след което ще я кърпим където има.....тогава да я скивам на канал маи ще е енаи добре :roll:


prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Вто 24 апр 2007 23:20


jaba7a написа:За съжаление не мога :oops: но тя колата сега ще е в покои 2 3 дни след което ще я кърпим където има.....тогава да я скивам на канал маи ще е енаи добре :roll:


Като ще седи няколко дена, преди да я мръднеш огледай внимателно под нея дали има някъде петънце или миризма на бензин.


Потребителски аватар
ChernoGTI
Мнения: 1555
Регистриран на: Вто 06 мар 2007 16:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот ChernoGTI » Вто 24 апр 2007 23:24


prj57 написа:
jaba7a написа:За съжаление не мога :oops: но тя колата сега ще е в покои 2 3 дни след което ще я кърпим където има.....тогава да я скивам на канал маи ще е енаи добре :roll:


Като ще седи няколко дена, преди да я мръднеш огледай внимателно под нея дали има някъде петънце или миризма на бензин.
ами ще погледна ........макар че всеки ден съм долу и шлаифам не съм забелязъл да има..... :roll: аз за това и се допитвам до форумащото не се вижда никъде да е капило.......Мерси за инфото ако мислиш че няма от какво друго да е да променям заглавието


Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот NovobranecGT » Вто 24 апр 2007 23:54


jaba7a написа:
prj57 написа:
jaba7a написа:За съжаление не мога :oops: но тя колата сега ще е в покои 2 3 дни след което ще я кърпим където има.....тогава да я скивам на канал маи ще е енаи добре :roll:


Като ще седи няколко дена, преди да я мръднеш огледай внимателно под нея дали има някъде петънце или миризма на бензин.
ами ще погледна ........макар че всеки ден съм долу и шлаифам не съм забелязъл да има..... :roll: аз за това и се допитвам до форумащото не се вижда никъде да е капило.......Мерси за инфото ако мислиш че няма от какво друго да е да променям заглавието

А може просто да има богата смес на празен ход и същевременно с това някоя "пробойна" по изпускателната система :wink: Все пак задължително провери за течове :!:



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: venko8585, zyklon и 233 госта