Ксенон на рефлекторни фарове голф 6

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
silkosam
Мнения: 24
Регистриран на: Вто 25 авг 2015 16:09
Автомобил: vw passat
Двигател:

Ксенон на рефлекторни фарове голф 6

Мнениеот silkosam » Пон 05 юли 2021 17:44


Здравейте колеги! Някой слагал ли е ксенон на рефлекторни фарове на голф 6.Знам че продават крушки H7R за рефлекторни фарове.Въпроса е до колко ослепяваш насрещните автомобили с този ксенон след като фаровете нямат лупи,ако има колега поставили такъв ксенон да споделят.




Martosax87
Мнения: 92
Регистриран на: Чет 28 окт 2010 22:16
Автомобил: Passat B7 DSG + Altea XL DSG
Двигател: CFGB + BKD
Местоположение: София

Re: Ксенон на рефлекторни фарове голф 6

Мнениеот Martosax87 » Вто 06 юли 2021 0:07


Ослепяваш насрещните страшно много. Недей нарочно да влизаш в оная графа, които отнасят благопожеланията до 9то коляно, докато шофират. Без значение дали е Голф, Мерцедес или нещо друго - ксенон на рефлекторен фар, не се слага. Темата е обсъждана многократно тук във форума и принципно би могъл бързо да намериш отговорите и обществената нагласа по въпроса.


Потребителски аватар
PzKpfW
Мнения: 209
Регистриран на: Нед 02 ное 2008 3:48
Автомобил: Golf 6
Двигател: CAYC
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ксенон на рефлекторни фарове голф 6

Мнениеот PzKpfW » Вто 06 юли 2021 23:49


Всъщност Голф 6 има най-добрите фарове, които съм виждал. Другите две коли в семейството са с ксенон, като едната е Пежо 307 с лупи, а другата е Сеат с фабричен ксенон. Най-добре виждам с Голфа.


silkosam
Мнения: 24
Регистриран на: Вто 25 авг 2015 16:09
Автомобил: vw passat
Двигател:

Re: Ксенон на рефлекторни фарове голф 6

Мнениеот silkosam » Чет 15 юли 2021 15:47


Изключваме ксенона но наскоро ми попадна видео презентация на led крушки G28 за рефлекторни фарове на една варненска фирма фарове лайв,видях че тези крушки си правят идеален фокус с линия не разсейват светлината и не заслепяват отсрещните,както и в сайта на ,ledswetlini.com има лед за голф 6.7 някой да е поръчвал за неговия голф да даде мнения



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 163 госта