Здравейте. Помощ и благодаря. Golf 3 1.9tdi - не тръгва перката на охлаждането

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
maker93
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 26 юли 2021 19:29
Автомобил:
Двигател:

Здравейте. Помощ и благодаря. Golf 3 1.9tdi - не тръгва перката на охлаждането

Мнениеот maker93 » Пон 26 юли 2021 19:39


Здравейте. Адски много ще ми помогнете ако имате предложения по този проблем с колата. (поне трудно се доверявам на майстори.) golfa e 1.9 TDI 96г.двигател супер за 1 година чудесно изпълнение. Но от 2 седмици има следния проблем с охлаждането а съм доставчик и е кофти. От около 10дена качва градуси,поради.това че перката не включва нормално. Като карам на климатик. 2с беше нормално до преди 10 - 11 дена но качи градуси те до 110 и го спрях. Забелязах че перката не върти. Завърътях я ръчно. Поне бях претърпял птп януари и смених предницата козметично. Сега се получава така. Стартирам, работя 2ч на А/C и от веднъж зависи почва да загрява. Перката върти на 1 - 2 скорост. ВКЛ /ИЗКЛ. САМА. Като спра да доставя се налага при палене да и помагам на ръка, да завърти сама но след 15 раб пак спира и прегрява...проблем с токовете или ротора на перката? Какво мислите вие и благодаря за отг!




Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19150
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Здравейте. Помощ и благодаря. Golf 3 1.9tdi - не тръгва перката на охлаждането

Мнениеот stefan4o » Вто 27 юли 2021 6:14


Щом се налага да я завърташ на ръка, аз бих заложил на проблеми в самата перка. При удара може нещо да се е поразместило и да е загубила съосие.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 281 госта