Golf 4 1.8t AGU, проблем с тока.

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Djebedaq
Мнения: 56
Регистриран на: Нед 06 фев 2022 21:00
Автомобил:
Двигател:

Golf 4 1.8t AGU, проблем с тока.

Мнениеот Djebedaq » Пет 19 май 2023 10:34


Здравейте колеги имам един проблем колата е Голф 4 1.8т АГУ, проблема е следния след ревизия на глава и подмяна на турбо пътища се появи странен проблем с тока, в движение във високи обороти колата започна да реже тока в критичните всичко започва да мига по таблото, реже ми бууста, дори понякога изгасва и придърпва, това се случва само каро се форсира във високи обороти и то в движение, колата не е стокова с друго турбо съм и инжекторо и бенз помпа, колата имаше проблем и не надуваше добре турбината нормално надува 1.5 но беше паднала на 1 бар и проблема го нямаше, в момента който я оправихме и си надуваше пак на 1.5 взе да се случва това с тока, почистили сме масата на купето, замерени са алтернстора и акумулатлра и всичко е 6 там, също ми излиза грешка за terminal 30 , но тя може да е защото сваляхме акумулатора. Някакви идеи? Благодаря П.с. Възмпжно ли е понеже ми правиха хард кът прекъсвач и ако са разбутали бензиновите карти да влиза в някакъв авариен режим и да реже тока, интересното е че на газ не става така.




Irnik
Мнения: 90
Регистриран на: Съб 08 апр 2023 22:28
Автомобил:
Двигател:

Re: Golf 4 1.8t AGU, проблем с тока.

Мнениеот Irnik » Съб 20 май 2023 12:39


Очевидно проблема е в подаването на бензин/нещо електрическо по бензинопровода / , след като на газ работи нормално . Какво представлява този прекъсвач .



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 274 госта