Арматурни табла Голф 2?

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
OuT-OF-CoNtRoL
Мнения: 101
Регистриран на: Пон 14 авг 2006 9:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот OuT-OF-CoNtRoL » Пон 25 юни 2007 0:04


Еми незнам , аз махнах всичко което може да се маха и да пречи евентоално на таблото да влезне , ще видя дали може още нещо да се махне ( в което се съмнявам) и ще опитам пак , ама тва пак ще е през почивни дни , мерси за коментарите наистина ми бяха от полза, но ме е яд че неможете да видите това което аз виждам. Днеска един съсед като видя нагледно за какво иде реч ми сподели че и той с една негова кола , някъв форд му се случило подобно нещо , била леко по тясна от друг същия форд..... ма как и да е , ще се опитам пак и ще ви кажа какво е станало :wink:




Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Мнениеот znainainai » Пон 25 юни 2007 9:53


След като се позамислих единствения начин да е по тясна е да е имало :drive :027: (или иначе казано удар) и от там да дава разлика. Но в каталозите дават 2 табла със и без климатик може и от там да е рзликата :!: :!:


Потребителски аватар
leavon
Мнения: 923
Регистриран на: Съб 29 яну 2005 15:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот leavon » Пон 25 юни 2007 11:45


Може ли някой да пусне линк към тези каталози?


Потребителски аватар
Plamen_RI
Мнения: 1724
Регистриран на: Пон 03 юли 2006 21:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Plamen_RI » Пон 25 юни 2007 14:06


Разликата със/без климатик не е в широчината а в централната конзолка, която е за парното


Потребителски аватар
OuT-OF-CoNtRoL
Мнения: 101
Регистриран на: Пон 14 авг 2006 9:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот OuT-OF-CoNtRoL » Пон 25 юни 2007 14:26


еми незнам хора в какво е разликата , знам че не става , вчера много обстойно си гледах колата наистина за удар , но купето си изглежда много добре , ако е удряна , значи хората които са я изправяли са свършили страхотна работа защото на пръв и обстоен поглед няма някакви белези от реставриране след произшествие , ма както и да е , таблото НЕ СТАВА това е сигурно , сега ще мисля какво да го правя ! Ако някой мисли че може да се справи с това табло и има нужда от такова , да каже давам му го , слага го , ако стане дава ми 20 пара и да заминава , че определено на мене не ми върши работа !



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 257 госта