пружини от gti на 1.6 abu?Решено!!!

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
rossko
Мнения: 688
Регистриран на: Нед 04 мар 2007 13:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

пружини от gti на 1.6 abu?Решено!!!

Мнениеот rossko » Пет 20 юли 2007 10:50


Колеги искам да попитам дали ще влияе на задните амортисиори на голф3 1.6 abu ако на тях сложа пружини от голф gti(бели на цвят)и с колко евентуално ще се смъкни задницата?и ще станели това и с предните?благодаря предварително :wink:

Последна промяна от rossko на Пон 23 юли 2007 12:51, променено общо 2 пъти.




Потребителски аватар
didkoltd
Мнения: 1410
Регистриран на: Нед 29 яну 2006 22:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Казанлък/Ст.Загора

Мнениеот didkoltd » Пет 20 юли 2007 18:21


Нищо и м няма на амортесетата ама за смъкването зависи много от какъв точно двигател ще вземеш и от коя година имат разлика във височината и твърдоста ,като има много лесна опция да свалиш предницата с 40 мм без да прецакаш амортесьорите и да запазиш до някъде меката возия ,както съм направил аз на моята кола,обаче ако си състезател забрави няма нищо общо със спортното окачване!Ако искаш още инфо пиши на лични ще ти обясня какви пружини да вземеш и как да ги направиш!


Потребителски аватар
plamen032
Мнения: 763
Регистриран на: Нед 23 юли 2006 16:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот plamen032 » Съб 21 юли 2007 16:34


didkoltd написа:Нищо и м няма на амортесетата ама за смъкването зависи много от какъв точно двигател ще вземеш и от коя година имат разлика във височината и твърдоста ,като има много лесна опция да свалиш предницата с 40 мм без да прецакаш амортесьорите и да запазиш до някъде меката возия ,както съм направил аз на моята кола,обаче ако си състезател забрави няма нищо общо със спортното окачване!Ако искаш още инфо пиши на лични ще ти обясня какви пружини да вземеш и как да ги направиш!

колега я кажи как става това смъкване, че ме заинтригува :shock



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 223 госта