Маркуч Каде?

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Goshko_Golfa
Мнения: 16
Регистриран на: Сря 12 сеп 2007 6:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Маркуч Каде?

Мнениеот Goshko_Golfa » Сря 12 сеп 2007 7:07


Здравейте пичове!! От доста време седя чета форума и научих много неща за голфове макар да не бях ги харесвал особено и сега ми се наложи да имам Голф 2 и чесно да си кажа сам приатно изненадан от възможностите му :) Всичко добре но не сам запознат с някои неша по мотора. Има един маркуч който незнам къде му е мястото и сега е затапен с болт. Ето погледнете тази снимка ...

http://hamburgerr.hit.bg/indeh.html

Пред изпаритела на газовото има две трабички ... едната отива във въздушния филтър а другата ?????? незнам къде. Ако някой има идея моля да каже. Искам всичко по мотора да си бъде където трябва да си е. Благодаря ви предварително......

А и още нещо ... Вярно ли е че този най дебелия маркуч струва към 200 кинта :( Много ядове с него през седмица го свалям да го лепя :(




Потребителски аватар
masterpit
Мнения: 11
Регистриран на: Чет 26 апр 2007 19:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Riversite, United Vlachs Emirates

Мнениеот masterpit » Пет 28 сеп 2007 11:50


о това е отдушник от капака на главата няма страшно, не знам при мен отива някъде надолу но не се вижда много добре, според мен не трябва да е запушен нека да има от къде да диша, но ако не ти прави проблеми си го остави така. аз утре съм на сервиз и ще го погледна за да ти кажа след това.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 203 госта