Предно стъкло на Jetta2

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
jetta75
Мнения: 89
Регистриран на: Сря 25 юли 2007 21:40
Автомобил: VW BORA Variant 4motion
Двигател: AJM 2000
Местоположение: Бургас

Предно стъкло на Jetta2

Мнениеот jetta75 » Нед 30 сеп 2007 11:54


Налага ми се смяна на предно стъкло на Jetta2.Стъклото е тонирано със зелена ивица.Бихте ли ми препоръчали къде да отида да го сменят в Бургас.Чувал съм че след смяна има големи проблеми.Теч на вода в купето шум от вятъра итн.Явно стъклата са некачествени така както оригиналните или монтажниците са некадърни.Но все пак като се наложи няма начин.Така че дайте ми съвет.




Потребителски аватар
Yonata
Мнения: 325
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Yonata » Нед 30 сеп 2007 22:45


Е Бургас ми е далечко, но при смянята искай да го уплътнят и със силикон. Става добре и няма вода и вятър. :idea:


Потребителски аватар
kaiser666
Мнения: 4670
Регистриран на: Вто 31 юли 2007 13:03
Автомобил: Bmw E34
Двигател: M20B20
Местоположение: South Of Heaven

Re: Предно стъкло на Jetta2

Мнениеот kaiser666 » Нед 30 сеп 2007 23:28


jetta75 написа:Налага ми се смяна на предно стъкло на Jetta2.Стъклото е тонирано със зелена ивица.Бихте ли ми препоръчали къде да отида да го сменят в Бургас.Чувал съм че след смяна има големи проблеми.Теч на вода в купето шум от вятъра итн.Явно стъклата са некачествени така както оригиналните или монтажниците са некадърни.Но все пак като се наложи няма начин.Така че дайте ми съвет.


Начи мене два пъти ми е сменявано първия път сложиха старо стъкло(не съм виждал как е сменявано) ма немаше ядове докато не се счупи на магистралата(мноооого кофти тръпка изведнъж стана на сол и нищо не се вижда :shock :shock )та се наложи да слагам чисто ново и ми взеха 140 лв. с монтажа,няма вода и шумове :wink:

п.п На новото не са слагали силикон само с масло и некъв конец го сложиха,а уплътнението ми е старо и не е първа хубост :oops:


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Мнениеот Stefan » Пон 01 окт 2007 12:50


Стъклото на Golf/Jetta 2 се сменя лесно, а това дали ще влиза вода или вятър зависи от уплътнението. Нищо не ти пречи след монтажа да му сложиш и малко силикон :wink:



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 235 госта