1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turbo

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот vit_autosofia » Вто 12 авг 2014 4:36






Потребителски аватар
vackooo
Мнения: 1475
Регистриран на: Чет 06 авг 2009 20:51
Автомобил:
Двигател: 1.8 20VT AEB
Местоположение: Пловдив Майна!!!

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот vackooo » Сря 29 окт 2014 21:47


Преди време лаене,лаене моя кулер къде е,сега гледам,че и вашия там,ама бюджета не стигнал за колена и пътища и сте дали форс на квото има....хаха артисти :no


Потребителски аватар
vit_autosofia junior
Мнения: 357
Регистриран на: Пет 02 юли 2010 20:49
Автомобил: Passat B5 3B Highline
Двигател: 1.8T
Местоположение: София

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот vit_autosofia junior » Чет 30 окт 2014 17:51


vackooo написа:Преди време лаене,лаене моя кулер къде е,сега гледам,че и вашия там,ама бюджета не стигнал за колена и пътища и сте дали форс на квото има....хаха артисти :no


Приятел турбо пътищата в момента са временно така не се притеснявай... яд ме е ,че твоя го пусна на части иначе с удоволствие да го замериме да видим колко върви артисти ще викаш на твои наборчета от пловдив майна :no :no :no


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот vit_autosofia » Чет 30 окт 2014 18:56


vackooo написа:Преди време лаене,лаене моя кулер къде е,сега гледам,че и вашия там,ама бюджета не стигнал за колена и пътища и сте дали форс на квото има....хаха артисти :no


Вася първо се научи да пишеш,че като гледам колко запетйчета си увартел в едно изречение ми става зле.
:negramotno :negramotno

П.П.И когато направиш целият сетъп сам без чужда момощ от до ела ми се похвали.За мойя бюджет не бери грижи.Отгледал съм две страхотни деца с които се гордея.Гордея с много неща които съм постигнал сам.
Пусни ми едно Л.С. и ми кажи ти какво постигна сам.
Едва тогава ще се разбере аджеба,кой е смешника


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот leonardo_vd » Чет 30 окт 2014 20:43


vit_autosofia написа:
vackooo написа:Преди време лаене,лаене моя кулер къде е,сега гледам,че и вашия там,ама бюджета не стигнал за колена и пътища и сте дали форс на квото има....хаха артисти :no


Вася първо се научи да пишеш,че като гледам колко запетйчета си увартел в едно изречение ми става зле.
:negramotno :negramotno

П.П.И когато направиш целият сетъп сам без чужда момощ от до ела ми се похвали.За мойя бюджет не бери грижи.Отгледал съм две страхотни деца с които се гордея.Гордея с много неща които съм постигнал сам.
Пусни ми едно Л.С. и ми кажи ти какво постигна сам.
Едва тогава ще се разбере аджеба,кой е смешника

Несериозно е да наричаш някой "неграмоте", а в същото време да допускаш още по-неграмотни грешки. Момчета, Вие критика не търпите ли?


Потребителски аватар
vit_autosofia junior
Мнения: 357
Регистриран на: Пет 02 юли 2010 20:49
Автомобил: Passat B5 3B Highline
Двигател: 1.8T
Местоположение: София

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот vit_autosofia junior » Чет 30 окт 2014 21:18


Моля ви се МОМЧЕТА не си убивайте времето като пишете в темата ясно е ,че всички разбирате и карате "Бегачки" :death !!!!!!! Когато постигнете това което баща ми е постигнал в живота тогава говорете за ГРАМОТНОСТ и БЮДЖЕТ :th_up :beat_butt2


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот Vizor » Чет 30 окт 2014 21:31


Човека наистина си направи колата сам и аз мога да го потвърдя. Последно дори си настройва сам warmup и afterstart enrichment :D
Няма смисъл да спорите. Просто знам резултата от гонката какъв щеше да бъде, а и знам какво коства на Людмил да си я направи.
Много от хората, които плюят не са виждали мотор отвътре, а надали някой си го е разреждал сам, сметнал сам и измислил сам.
Много са малко и е по-добре повечето никога да не се обаждат в такива теми. Просто се възхищавайте, че човека си е събрал един скрапър с части, които са му останали и тоя скрапър прострелва голяма част от колите. И НЕ СЕ ЧУПИ като половината боклуци.

Спрете да пишете глупости, защото ще откажете хората, които имат мерак да пишат (а те вече станаха малко.. повечето, които останаха пишат за да се похвалят, а не да обяснят какво и как са направили) ще спрат! Аз лично направих точно така. Не се смятам за много знаещ, но тук таме за по нещо имам проблясъци :) Заради такива ГЛУПАВИ изказвания и на мен не ми се коментира, дават съвети и пише.
Благодаря ви за това.


Потребителски аватар
Glove
Мнения: 2042
Регистриран на: Сря 03 май 2006 23:35
Автомобил: VW Golf MK2 GTI
Двигател: AUM
Местоположение: Варна

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот Glove » Чет 30 окт 2014 21:31


vit_autosofia junior написа:Моля ви се МОМЧЕТА не си убивайте времето като пишете в темата ясно е ,че всички разбирате и карате "Бегачки" :death !!!!!!! Когато постигнете това което баща ми е постигнал в живота тогава говорете за ГРАМОТНОСТ и БЮДЖЕТ :th_up :beat_butt2


:bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот vit_autosofia » Чет 30 окт 2014 22:08


leonardo_vd написа:
vit_autosofia написа:
vackooo написа:Преди време лаене,лаене моя кулер къде е,сега гледам,че и вашия там,ама бюджета не стигнал за колена и пътища и сте дали форс на квото има....хаха артисти :no


Вася първо се научи да пишеш,че като гледам колко запетйчета си увартел в едно изречение ми става зле.
:negramotno :negramotno

П.П.И когато направиш целият сетъп сам без чужда момощ от до ела ми се похвали.За мойя бюджет не бери грижи.Отгледал съм две страхотни деца с които се гордея.Гордея с много неща които съм постигнал сам.
Пусни ми едно Л.С. и ми кажи ти какво постигна сам.
Едва тогава ще се разбере аджеба,кой е смешника

Несериозно е да наричаш някой "неграмоте", а в същото време да допускаш още по-неграмотни грешки. Момчета, Вие критика не търпите ли?

Ти кой беше?


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот leonardo_vd » Чет 30 окт 2014 22:23


Що ти па кой си :thumb_down И ние имаме деца и ние си ги гледаме сами и си правим колите сами, ама не тръбиме наляво-надясно.. Като не ти харесва да получаваш негативни коментари не пиши.


Потребителски аватар
vit_autosofia junior
Мнения: 357
Регистриран на: Пет 02 юли 2010 20:49
Автомобил: Passat B5 3B Highline
Двигател: 1.8T
Местоположение: София

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот vit_autosofia junior » Пет 31 окт 2014 0:07


leonardo_vd написа:Що ти па кой си :thumb_down И ние имаме деца и ние си ги гледаме сами и си правим колите сами, ама не тръбиме наляво-надясно.. Като не ти харесва да получаваш негативни коментари не пиши.

Добре бе ЛЕОНАРДО ... дай да не сереме темата мисли като ГОЛЯМ човек малко писнало ми е от киселяци в тоя живот.Бе като не ви харесва подминете бе ясно е ,че вашите коли са Най пред всички останали в форума :th_up :icon_lol


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот vit_autosofia » Пет 31 окт 2014 8:14


leonardo_vd написа:
vit_autosofia написа:
vackooo написа:Преди време лаене,лаене моя кулер къде е,сега гледам,че и вашия там,ама бюджета не стигнал за колена и пътища и сте дали форс на квото има....хаха артисти :no


Вася първо се научи да пишеш,че като гледам колко запетйчета си увартел в едно изречение ми става зле.
:negramotno :negramotno

П.П.И когато направиш целият сетъп сам без чужда момощ от до ела ми се похвали.За мойя бюджет не бери грижи.Отгледал съм две страхотни деца с които се гордея.Гордея с много неща които съм постигнал сам.
Пусни ми едно Л.С. и ми кажи ти какво постигна сам.
Едва тогава ще се разбере аджеба,кой е смешника

Несериозно е да наричаш някой "неграмоте", а в същото време да допускаш още по-неграмотни грешки. Момчета, Вие критика не търпите ли?


говорим за грамотност :mhihi :mhihi

leonardo_vd написа:

Кой приказва ? Да имана да ги видим :) Аз до сега с който съм се пускал не съм падал.. Пък нека си приказват.. :Mr Green Fun Тези дни ще има развитие, само турбо пътищата и даунпайпа остана...

E-е-е Не се сили, мини Ботката и тогава... И да "koko95" Кой толкова се сили?!??!
Ако става въпрос за тези които седят от страни и чоплят семки.... те нямат право и не само да изказват мнение, а и да гледат. Нека първо събере сили и кураж да застане на старта и тогава да говори. НО за последно кат ходих друго освен такива от моята група (печки) нямаше.

Да имана да ги видим :rolleyes :stumm неможах да го разтълкувам :banghead

"неграмоте" н_ _ _ _ _ _ _ _н :gruebel :gruebel коя е думичката :mhihi


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот vit_autosofia » Пет 31 окт 2014 8:21


Vizor написа:Човека наистина си направи колата сам и аз мога да го потвърдя. Последно дори си настройва сам warmup и afterstart enrichment :D
Няма смисъл да спорите. Просто знам резултата от гонката какъв щеше да бъде, а и знам какво коства на Людмил да си я направи.
Много от хората, които плюят не са виждали мотор отвътре, а надали някой си го е разреждал сам, сметнал сам и измислил сам.
Много са малко и е по-добре повечето никога да не се обаждат в такива теми. Просто се възхищавайте, че човека си е събрал един скрапър с части, които са му останали и тоя скрапър прострелва голяма част от колите. И НЕ СЕ ЧУПИ като половината боклуци.

Спрете да пишете глупости, защото ще откажете хората, които имат мерак да пишат (а те вече станаха малко.. повечето, които останаха пишат за да се похвалят, а не да обяснят какво и как са направили) ще спрат! Аз лично направих точно така. Не се смятам за много знаещ, но тук таме за по нещо имам проблясъци :) Заради такива ГЛУПАВИ изказвания и на мен не ми се коментира, дават съвети и пише.
Благодаря ви за това.


Ивче доста от знаещите и можещите се отказаха да пишат тук. :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот leonardo_vd » Пет 31 окт 2014 18:54


Виж сега брато. Не искам да ти цапам темата. Аз никога не съм претендирал за грамотност и допускам грешки. Къде от бързане, къде от невнимание а може и от незнание. Никъде не съм казал че колата ти не ми харесва , напротив. Уважавам хората , които въпреки кризата и безпаричието успяват да имат семейство и хоби. Ама явно съм криворазбран. Повярвай ми знам какво е да правиш кола /за хоби/ подържаш още 2 семейни и гледаш дете, строиш собстевн дом.
Ако си ме разбрал грешно и съм те обидил, Извинявай!!!


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: 1,8 RP вече 2.0 16V 9A ----dellorto DHLA carbs ABF turb

Мнениеот vit_autosofia » Пет 31 окт 2014 19:25


leonardo_vd написа:Виж сега брато. Не искам да ти цапам темата. Аз никога не съм претендирал за грамотност и допускам грешки. Къде от бързане, къде от невнимание а може и от незнание. Никъде не съм казал че колата ти не ми харесва , напротив. Уважавам хората , които въпреки кризата и безпаричието успяват да имат семейство и хоби. Ама явно съм криворазбран. Повярвай ми знам какво е да правиш кола /за хоби/ подържаш още 2 семейни и гледаш дете, строиш собстевн дом.
Ако си ме разбрал грешно и съм те обидил, Извинявай!!!

:th_up :th_up :th_up



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта