Ауди 80 Б4 - от мех към ел инжекцион или директно ABF

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
okops
Мнения: 15
Регистриран на: Чет 06 май 2010 11:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Ауди 80 Б4 - от мех към ел инжекцион или директно ABF

Мнениеот okops » Пет 19 дек 2014 1:40


Здравейте, колеги, колата ми е Ауди 80 B4 с мотор ACE (2,0 16v), който не се разбира с газта, отделно е мега невървящ, но за сметка на това горящ стабилно. Чел съм за колеги, които са конвертирали такива мотори и са им слагали ел. инжекция (инжекция от ABF), бих искал същото да направя и с моя, но за съжаление нямам нужните познания, за да го направя. Можете ли да ми препоръчате човек/сервиз, който би ми направи коректно и без претупване трансплантацията? Или може би е по - добре директно да се насади директно ABF?
Благодаря на отзовалите се.




Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Ауди 80 Б4 - от мех към ел инжекцион или директно ABF

Мнениеот leonardo_vd » Нед 21 дек 2014 21:18


okops написа:Здравейте, колеги, колата ми е Ауди 80 B4 с мотор ACE (2,0 16v), който не се разбира с газта, отделно е мега невървящ, но за сметка на това горящ стабилно. Чел съм за колеги, които са конвертирали такива мотори и са им слагали ел. инжекция (инжекция от ABF), бих искал същото да направя и с моя, но за съжаление нямам нужните познания, за да го направя. Можете ли да ми препоръчате човек/сервиз, който би ми направи коректно и без претупване трансплантацията? Или може би е по - добре директно да се насади директно ABF?
Благодаря на отзовалите се.

Мегаскюрит на твоя ще свърши идеална работа.



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта