спортен филтър

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
kikofozy
Мнения: 13
Регистриран на: Вто 22 апр 2008 19:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

спортен филтър

Мнениеот kikofozy » Вто 22 апр 2008 19:29


Здравейте,наскоро си купих Golf 3 2.0 16v,много яка колица,голям кеф ми прави да я карам.Взех си конусовиден филтър K&N , сега се чудя дали да го слагам първо че не знам как и второ всеки ме разубеждава.Може ли някои да прати снимки на такъв голф и дали вярно че не е добре за клата а и какво се прави с вакумите които са на кутията и датчика?Благодаря предварително




Потребителски аватар
rusiq_24
Мнения: 1660
Регистриран на: Чет 30 мар 2006 14:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот rusiq_24 » Вто 22 апр 2008 20:20


Вакумите се махат и щуцера на колекторите се запушва с нещо (например болченце).Температурния датчик ако нямаш необходимата представка на която да го сложиш се слага на хладно място някъде в подкалника.Конусния филтър задължително на хладно място а това се постига само с термощит.Тези които са ти казали че не е добре за мотора им прати много поздрави от мен и ги питай кой си е развалил досега колата заради спортен филтър защото аз поне не съм чувал досега.Слагай смело и се кефи на зверския звук който издава :wink: Ето снимка как го бях направил аз преди когато имах АБФ :wink: Изображение


kikofozy
Мнения: 13
Регистриран на: Вто 22 апр 2008 19:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот kikofozy » Вто 22 апр 2008 20:51


Благодаря много яко си си го направил ще гледам и аз нещо подобно да направя


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9875
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Мнениеот group® » Вто 22 апр 2008 21:24


Радвам се, че получи инфо, но ще те помоля следващия път да разгледаш какво, как и да ползваш трърсачката ... има доста изписано по почти всички въпроси ;)
Иначе добре дошъл ;)



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 136 госта