Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Нед 26 Окт 2014 10:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Изображение

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Пет 17 Авг 2012 20:55 
Аватар

Местожителство: Стара Загора
Автомобил: VW GOLF3
Двигател: AEK 1996
Здравейте колеги! Знаете ли от къде мога да си купя или поръчам "мигли" за колата на майка ми. Не можах да намеря снимка в нета. Лепят се като лепенки на самата кола. Но мисля, че се досещате за какво става въпрос! Втория вариант е "истински декоративни мигли". Прилагам примерна снимка:

Прикачени файлове:
1283187776_16.jpg
1283187776_16.jpg [ 73.24 KiB | Прегледано 363 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Пет 17 Авг 2012 21:37 
Аватар

Автомобил: Seat Alhambra 1.9TDI
Двигател: AUY 116ps +chip 2001
Виждал съм по Китайските сайтове.
Спред мен е голям КИЧ.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Пет 17 Авг 2012 22:58 
Аватар

Жената си е жена... тя иска и ще получи! Плаща си и иска. Нека се придържаме към темата.
Снимката която съм дал като пример е 2-ри последен вариант!
Просто не мога да намеря снимка на Корса Б със залепени мигли (лепенки).

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Пет 17 Авг 2012 23:11 
Аватар

Местожителство: Козлодуй/София
нали ти дадох линк към мигли ?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Пет 17 Авг 2012 23:16 
Аватар

Div Selqnin написа:
нали ти дадох линк към мигли ?

Да, колега, просто не съм нон стоп на лаптопа! Мерси много!
НО,това е втория вариант (последен). За това темата не е никак приключена!
Хайде колеги напънете си тунинг умовете! Къде и какво се виждали и идеи!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Пет 17 Авг 2012 23:20 
Аватар

дай примерна снимка на другия вариант че не те разбирам ...

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Пет 17 Авг 2012 23:29 
Аватар

scare Не мога да намеря в нета(посочил съм в 1-я пост)(супер просто за обяснение на човек,който е виждал и супер трудно да се обясни на чичо гугъл). Но на живо съм виждал! Нека някой колега помогне!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Пет 17 Авг 2012 23:56 
Аватар

http://www.google.bg/search?q=%D1%84%D0 ... 4QSAkoDoBQ

? ako za toва става въпрос предпочитам баш миглите :D

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Съб 18 Авг 2012 0:05 
Предупреждение за вечен БАН
Аватар

Местожителство: Хасково
Div Selqnin написа:
http://www.google.bg/search?q=%D1%84%D0%B0%D1%80+%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0+%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%B0&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=bg&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=6L0uUMiUJ4T54QTbk4GYDw&biw=1024&bih=462&sei=6r0uUKOZNM774QSAkoDoBQ

? ako za toва става въпрос предпочитам баш миглите :D

Това не се ли води клепач mhihi при този вариант миглите са оскубани mhihi Най добре колегата да снима какъв е този 1ри вариант.
Утре ще закарам моята барака на педикюр и маникюр и ще взема да червосам и предната броня да е секси mhihi
http://www.technews.bg/info.php?id=18668
На къде отива този свят death
А тука изтепаха рибата mhihi
http://autoblog.bg/Sazdadoha-migli-za-a ... d7100.html

Последна промяна от enigma79 на Съб 18 Авг 2012 7:20, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Съб 18 Авг 2012 7:12 
Аватар

Автомобил: Opel Corsa C
Двигател: Z14XE 2002
1вия вариянт на колегата е да се изрежат мигли от фолио в рекламна агенция и да се залепят по предния капак над фаровете.Те не са така стърчащи както тези от снимката в 1вия пост

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Съб 18 Авг 2012 9:25 
Аватар

icotoooo написа:
1вия вариянт на колегата е да се изрежат мигли от фолио в рекламна агенция и да се залепят по предния капак над фаровете.Те не са така стърчащи както тези от снимката в 1вия пост

Точно! Просто се чудех дали някъде не продават направо изрязани-готови за лепене!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Съб 18 Авг 2012 10:55 
Аватар

Автомобил: Opel Corsa C
Двигател: Z14XE 2002
Може и да се намерят някъде,но направо отивай в някоя рекламна агенция с колата и обясни какво искаш.Там ще ти направят,дори може да ти ги лепнат ако искаш ;)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Съб 18 Авг 2012 12:31 
Аватар

Местожителство: СофиЯ
Няма ли в ръжда форума раздел селски тунинг,че питаш тук за фетишите на майка ти?!
За да не съм офф:
Вариант 1 Отиваш в рекламна агенция и си купуваш фолио,мериш,режеш с ножичка за нокти и лепиш.
Вариант 2 Взимаш гърбовете на стар календар с макетен нож ги оформяш като вежди и с двойнозалепващо тиксо ги лепиш на фаровете,за да станат,като на снимката която си дал.
Ако искаш можеш да ги подгънеш/накъдриш и с горяло масло да им сложиш спирала.
Вариант 3 Отиваш в някой тунЕнг шоп вадиш 15лв и си купуваш пластмасови вежди,взимаш един силикон и спрей с цвета на колата,мацаш със спрея,пляскаш силикон,лепиш и се радваш колко накриво си ги сложил.

:lock:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Съб 18 Авг 2012 15:35 
Аватар

T.C.T. написа:
Няма ли в ръжда форума раздел селски тунинг,че питаш тук за фетишите на майка ти?!

Колега, хайде малко уважение! Думата "фетиш" не е никак на място. Както VW, имам и Opel. Също и регистрация там. Просто реших да пусна темата тук, защото сметнах, че ще получа по-полезна инфо! Съжалявам и се извинявам искрено, че пуснах темата в този раздел. Просто не намерих по-подходящ! А кое е селско и кое не, всеки сам си преценя. Темата не съм я пуснал с такава цел! За :lock: си прав! Мисля да отида до рекламна агенция.

Благодаря на Всички колеги, които споделиха линкове както на ЛС, така и в темата! :beer

Темата е за ключ,катинар,резе и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: "Мигли" за Opel Corsa B Публикувано на: Съб 18 Авг 2012 18:18 
Аватар

Местожителство: Асеновград
Автомобил: VW Golf IV GTI TDI Exclusive
Двигател: AHF 1999
Ето едни, но нямам никаква информация относно колата :oops:
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа