"Тhe Silver Dream"

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
alpine
wheels dealer
Мнения: 3020
Регистриран на: Пон 31 яну 2005 17:41
Автомобил: L-Es
Двигател: 1H-1H-PG-1V-1Z-AJL-Cosworth
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: "Тhe Silver Dream"

Мнениеот alpine » Чет 01 юли 2010 21:42


Честито ама като нямаш пари да му сипеш до горе защо не си караш двойката на газ :roll: или викаш всички Българи го правят защо не и аз :Mr Green Fun




Потребителски аватар
h0nda
Мнения: 215
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: "Тhe Silver Dream"

Мнениеот h0nda » Чет 01 юли 2010 21:44


Хах, ами щото двойката гори горе доло колкото акорда, а вървенето няма нищо общо, а и друго да си имаш разни благинки, климатици, круис контрол, абс, ел.


Потребителски аватар
Caleb_meat
Мнения: 164
Регистриран на: Нед 19 мар 2006 0:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: "Тhe Silver Dream"

Мнениеот Caleb_meat » Чет 01 юли 2010 22:12


От кога пък стана некадърен та да ти трябва круиз контрол... ??? Колкото повече "благинки" толко повече ти отслабват реакцийте на шофьор според мене :) А немога да се сдържа да попитам как ми сравняваш чудото на немското автомобилостроене (Голф2) със тоя японски туч по вървене ??? Като си искал яка возия и по пъргава кола защо не си взе Ибиза ТДИ Цупра ??? Това са само питания и майтапи лично за мен Хондата е автомобил чийто пари се хвърлят на вятъра особено ако човек не е от най-заможните. Успех и безаварийна :)


Потребителски аватар
Golf_Blade
Мнения: 815
Регистриран на: Нед 03 сеп 2006 0:15
Автомобил: 1996- BMW 316 Compact
Двигател: M43B16
Местоположение: Стара Загора

Re: "Тhe Silver Dream"

Мнениеот Golf_Blade » Чет 01 юли 2010 23:38


Caleb_meat написа:От кога пък стана некадърен та да ти трябва круиз контрол... ??? Колкото повече "благинки" толко повече ти отслабват реакцийте на шофьор според мене :) А немога да се сдържа да попитам как ми сравняваш чудото на немското автомобилостроене (Голф2) със тоя японски туч по вървене ??? Като си искал яка возия и по пъргава кола защо не си взе Ибиза ТДИ Цупра ??? Това са само питания и майтапи лично за мен Хондата е автомобил чийто пари се хвърлят на вятъра особено ако човек не е от най-заможните. Успех и безаварийна :)


Ти каза ли нещо??? :lol: :lol: :lol: На Сивик 6-та ген. ВТИ шарнира("555"-марката) е по евтин от на АБФ("Moog"-Шведско уж!!!),колко викаш трябва да си заможен???


Потребителски аватар
h0nda
Мнения: 215
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: "Тhe Silver Dream"

Мнениеот h0nda » Пет 02 юли 2010 18:35


Частите не са по-скъпи, може да са били преди 10 години, но сега не е така. Всяка кола иска подръжка, а аз не искам всяка кола, исках хонда и я получих, нищо лошо не съм казал за голф 2-ката, не е лоша кола. А круиз контрола не виждам как може да ти пречи на рефлексите на шофьор, то ако това ти пречи къв шофьор си. С круиза просто си махаш кръка от педала на газта и кракът ти може да почине, и разхода значително се променя. И с докосването на всеки един от педалите круйза се изключва и даваш гас и излиташ :) :)


Потребителски аватар
tomii
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 02 юли 2010 19:56
Автомобил: WV Passat B5 1.9
Двигател: AFN
Местоположение: Карнобат

Re: "Тhe Silver Dream"

Мнениеот tomii » Съб 03 юли 2010 12:53


Колега, мислиш ли да стягаш и Хондата както Голфа?
А и пусни 1 снимка да видим как изглежда новата придобивка :)


Потребителски аватар
h0nda
Мнения: 215
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: "Тhe Silver Dream"

Мнениеот h0nda » Съб 03 юли 2010 16:06


Не, за сега нямам планове да правя нещо по нея, ще си я карам така както е, само сега тря сменя ремъци и масла. А снимки още нямам.



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 132 госта