двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот Калоян Крумов » Сря 13 ное 2013 11:46


И днес един армаган от един приятел. Благодаря ти Паци :th_up

Последна промяна от Калоян Крумов на Пет 31 яну 2014 3:09, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
AE86
Мнения: 1076
Регистриран на: Вто 27 окт 2009 12:22
Автомобил: Jetta mkII
Двигател: PN 1989
Местоположение: Русе

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот AE86 » Сря 13 ное 2013 13:31


Ши мЪ Убидиш :Mr Green Fun и 4 фара,малките да са в зелено фолио и спи града :)


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот Калоян Крумов » Нед 19 яну 2014 20:44


фак ме

Последна промяна от Калоян Крумов на Пет 31 яну 2014 2:58, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Marto_cafeto
Мнения: 439
Регистриран на: Нед 06 ное 2011 21:14
Автомобил: Peugeot 307
Двигател:
Местоположение: София

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот Marto_cafeto » Чет 23 яну 2014 19:35


Доволна колекция ! Ще видим ли колата в IEC ? :th_up :love.vwclub


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот Калоян Крумов » Пет 24 яну 2014 16:21


Не, няма да я видиш там. Миналата година беше. А тази не отговаря на изискванията и регламента на организаторите, въпреки промените които и готвя.


oldws
Мнения: 27
Регистриран на: Пет 25 яну 2013 15:53
Автомобил:
Двигател:

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот oldws » Чет 30 яну 2014 22:58


Много красива кола


Потребителски аватар
rabotnika
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 1427
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 21:15
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: AJM++
Местоположение: Разград

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот rabotnika » Чет 30 яну 2014 23:29


Ко ти пука че няма да участваш бре може да има една невиждана черна тройка ВР6 ама коренно променена /на части/ :)


Потребителски аватар
ZeroCool
Мнения: 1840
Регистриран на: Сря 26 апр 2006 23:23
Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот ZeroCool » Пет 31 яну 2014 3:05


А какъв е този фест, къде се намира...ядене и пиене има ли като е фест?


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот Калоян Крумов » Пет 31 яну 2014 3:49


rabotnika написа:Ко ти пука че няма да участваш бре


В интерес на истината не ми пука!Тръпката е в присъствието, но това присъствие на каква цена е? Колко е бензина, колко са километрите, колко е разхода? Колко ще изядеш, изпиеш , колко приятели ще почерпиш и т.н. А ако е лошо времето? А ако си полирал жанси, как ще караш? Да не говорим ако си полирал по капака?!Как се кара в сол и луга? Не това не е проблем времето е идеално за каране!А ако в твоя град е 15 градуса, а на магистралата за Столицата те вали сняг и ти си с ниско профилни гуми!Репатрак? А коя кола ще дърпа репатрака, а ако нямаш Е категория. На този човек трябва да му подсигуриш разходите, освен ако не ти е братовчед или брат, а ако тази кола не е на бротвчед(брат) ти? Значи и на собственика.
Освен че си вложил една чанта пари в колата си,и очакваш някой тийнейджър да ти щрака дюшемето на 25 годишния дарак, или пък някой друг пъпчо да ти минава с бяла ръкавица подкалниците и после да мрънка "Абе не сте ги изчистили". Кое му е от Фенове за фенове, като минаваш през най-ситната цедка, а после получаваш лист хартия от Office 1, освен ако не си номер 1. Да за това Евала!!! Наистина колата на публиката получава заслужена награда и до там! Найстина истинска Награда!!!! За останлите нищо, ако евнтуално влезеш в клубния календар получаваш 2 броя безплатно. Нищо , че само за сезона си вкарал поне 1000 лева(минимум), ама недай си боже се окажете повече от 2-3 коли на снимката на календара ще получите 1 брой, защото сте били много! Така ли е! Така е!

И затова , понеже тази година не съм предвидил полиране на джанти и смяна на спирачни апарати, които вече съм сменил и не отговарям на изисквания с гуми регенерати, а съм с чисто нови. Ще помоля тази тема да бъде заключена ЗАВИНАГИ или пратена в архива(където Димитър и тъпите цигани не могат да четат :mhihi )


ПП: Нищо лично към никой от Организатори и Членове, ако някой се засегне, значи чувства някаква вина или няма как да разбере какво е да правиш тунинг и да наливаш пари в купчина желязо, да лишаваш себе си и семейството си за сметка на едно недооценено хоби! Не желая никой да ми слага епитети и нарицания! Които някои от членовете ми писаха преди време, задръжте си мнението за Вас, мили Ми Фенове на прекрансата НИ марка коли!

пп2: Моля това мнение да не се изтрива, модерира или крие! Нека е видимо за всички!
пп3: Аз получих 2 БЕЗПЛАТНИ календара, защото колата ми е в него,но ще върна левовата им равностойност за лечението на Вальо. Аз съм Човек преди всичко! И за това ще помоля някой от управата на ЛС да ми пише дали по банковата сметка да му ги преведа или на някой от тях!!!!


Потребителски аватар
de4o07
Мнения: 117
Регистриран на: Чет 27 сеп 2007 9:33
Автомобил: VW Golf 5 GTI
Двигател: BWA 2006
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот de4o07 » Пет 31 яну 2014 6:40


:th_up


Потребителски аватар
golf_1
Мнения: 967
Регистриран на: Нед 10 юни 2007 12:39
Автомобил: Audi Q7
Двигател: CJWE
Местоположение: Salt Lake City, UT

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот golf_1 » Пет 31 яну 2014 9:33


За съжаление са много малко хората които са го правили това и могат да оценят всичкото това нещо, колко труд и пари си вкарал в една кола.. Просто хобито ни е такова, кофтито е като се появят точно тези хора за които говориш, където си нямат и на идея от цялата тая работа, за тях модифицирането на един автомобил са спойлерите до земята с оригиналното окачване, светлинки и т.н. и си мечтаят за колите от Need For Speed защото в играта са най-бързите..
Тука при мене съм се нагледал на такива "фенове" където се мислят за голямата работа и като ги питаш какво са правили по колата си и в момента в които заговорят ти става ясно как мама и тати са им я купили готова и даже едно масло те немогат да си сменят.
Почти навскякъде май да си правиш колата е недооценено от повечето хора, няма как да го разберат просто. :dontknow


Потребителски аватар
AE86
Мнения: 1076
Регистриран на: Вто 27 окт 2009 12:22
Автомобил: Jetta mkII
Двигател: PN 1989
Местоположение: Русе

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот AE86 » Пет 31 яну 2014 10:18


В интерес на истината на мен не ми се гледат едни и същи коли,които са за по 3,сигурно ще станат и 4 пъти в залата.Със сменени джанти и стопове и хайде модификации,че да напълним ИЕЦ.Интереса за феста мисля,че е намалял доста,защото времената станаха трудни.За да направиш един цялостен проект отиват адски много средства,пот,труд,лишения и нерви.На всичкото отгоре вътре да се катерят по колата ти,която е на 2 седмици.Да влизат вътре и да пипат всичко що може да се пипа.Просто нямаме култура за тия работи.
Дай боже всеки да изпита чувството да е вътре със автомобила си и да се радва като дете,когато му обръщат внимание.Ето само заради това чувство си заслужава да правиш колата си.Когато трудът ти е оценен и на всички им хареса.

П.П. Защо ще катинариш? Мисля,че има още какво да покажеш и да е интересно !!!


Потребителски аватар
sashobas
Щастлив голфаджия
Мнения: 2831
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот sashobas » Пет 31 яну 2014 14:00


Незнам защо се сравняват хобито и феста,никоѝ от нас не си прави колата за да участва на фест,събор и.т.н.Феста е място на което да си покажем колите на хора които не е задължително да са свързани с марката да обменим опит,да се запознаем с новите модели на VW и естествено с участниците.Оценката няма как да се даде от хора без опит и които сами написахте мама и тати са им я купили.Наѝ доброто признание е от себеподобни хора и приятели които са собственици на променени и хубави коли без значение дали са ежедневки или не.Коко не бъди краен това е място на което ще се срещаме даѝ боже още много пъти.Длъжни сме ако не участваме да уважим с присъствие организаторите и участващите както са го направили и другите за нас. :beer


Потребителски аватар
GOLF_SB_1991
Мнения: 387
Регистриран на: Пет 18 юни 2010 16:41
Автомобил: VW JETTA MK2
Двигател: JP
Местоположение: troyan

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот GOLF_SB_1991 » Пет 31 яну 2014 18:47


sashobas написа:Незнам защо се сравняват хобито и феста,никоѝ от нас не си прави колата за да участва на фест,събор и.т.н.Феста е място на което да си покажем колите на хора които не е задължително да са свързани с марката да обменим опит,да се запознаем с новите модели на VW и естествено с участниците.Оценката няма как да се даде от хора без опит и които сами написахте мама и тати са им я купили.Наѝ доброто признание е от себеподобни хора и приятели които са собственици на променени и хубави коли без значение дали са ежедневки или не.Коко не бъди краен това е място на което ще се срещаме даѝ боже още много пъти.Длъжни сме ако не участваме да уважим с присъствие организаторите и участващите както са го направили и другите за нас. :beer


МНОГО ПРАВИЛНО КАЗАНО !!! Подкрепям всяка една дума колега :th_up :bowdown
Точно от уважение към някои колеги и техните автомобили ще присъствам и ще обменя опит и идеи с тях :love.vwclub


Потребителски аватар
bbboiko2004
Мнения: 4191
Регистриран на: Пон 20 фев 2006 21:19
Автомобил: VW Polo 2f
Двигател: 3f - 1993

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот bbboiko2004 » Съб 01 фев 2014 0:02


Коко, не си прав, Fesт-a не е самоцел. Всеки си прави колата за да му харесва на НЕГО си! Не за да се хвали и да събира ръкопляскания на феста.



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта