Ксесон Голф 3 Въпроси относно...

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Ксесон Голф 3 Въпроси относно...

Мнениеот hegemon » Нед 09 ное 2014 14:52


Здравейте,имам едно-две въпросчета относно ангелски очи на Голф 3. http://prikachi.com/images.php?images/749/7712749d.jpg Това са моите фарове.Понеже несъм много запознат и питам.Значи искам да ги направя да са с ксенон,а като са на габарит вътрешните рингове да светят в друг цвят (например син).Знам че има такива цветни крушки,но незнам как и въобще възможно ли е да се върже така на габарит да светят синьо,а на къси и дълги ксенон.Ако е възможно,моля да ми обясните всичко кое как става,като на първолак както са казали хората,и крушките за ксенона какви да са Н7,Н4 ? Благодаря предварително и ако това е невъзможно ще ви помоля просто да кажете,а да несе подигравате.Питам,защото незнам :)




Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Ксесон Голф 3 Въпроси относно...

Мнениеот radi_nrj » Нед 09 ное 2014 18:23


На габарита ти светят така наречените ангелски очи с едни малки крушчици които за зад ринговете. Сменяш ги със сини, спирате полицай и ти спира колата от движение за глупости. Габарита трябвада е бял или жълт!

На късите да сложиш ксенон на тоя фар или вграждаш лупи или не го слагаш защото ще светиш на хората в очите.

На дългите ксенон е безумие. Той докато светне и отсреща ще дойде кола и пак трябва да го гасиш.


Потребителски аватар
piter_96
Мнения: 856
Регистриран на: Пон 03 май 2010 15:07
Автомобил: VW Golf III VW Golf III Variant
Двигател: AFT 1997 AAM 1994
Местоположение: Сопот

Re: Ксесон Голф 3 Въпроси относно...

Мнениеот piter_96 » Нед 09 ное 2014 18:31


Не ти трябва синьо. С бели диодни крушки става прекрасно.


Потребителски аватар
yobremove
Мнения: 95
Регистриран на: Съб 23 фев 2013 9:48
Автомобил: VW Bora
Двигател: 1.9 AHF
Местоположение: Pernik

Re: Ксесон Голф 3 Въпроси относно...

Мнениеот yobremove » Пет 14 ное 2014 14:09


Може да си сложиш (вградиш) лупи Н1 на късите с ксенон. Има ги със и без ангелски очи.
При мен лупите с ксенона, които сложих са биксенон Н4 с ангелски очи (с бели диоди), защото при мен къси и дълги са на една крушка(едносекционен фар). Ето как се получи:
Прикачени файлове
190720141428 - Copy.jpg


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: Ксесон Голф 3 Въпроси относно...

Мнениеот hegemon » Пет 14 ное 2014 15:43


Да може и така да направя колега,съвета ти е убийствен.За сините крушки се отказах,макар че не ме бърка работата с полиция поради причината,че тук в Троян има няколко коли с такива цветни крушки и никои не ги закача.


Потребителски аватар
anonym0us
Мнения: 1721
Регистриран на: Нед 01 яну 2012 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ηετρϰζ

Re: Ксесон Голф 3 Въпроси относно...

Мнениеот anonym0us » Пет 14 ное 2014 19:24


Потърси из форума има колега който монтира на фаровете лупи с ксенон, и що годе излиза по-евтино от колкото ти да си ги слагаш и да си прецакаш фаровете. Само не помня как му беше името :gruebel А на тези фарове да сложиш ксенон без лупи, не е хубаво за околните.


Потребителски аватар
Thomas91
Мнения: 4
Регистриран на: Чет 09 яну 2014 21:34
Автомобил: Seat Toledo
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Ксесон Голф 3 Въпроси относно...

Мнениеот Thomas91 » Чет 04 дек 2014 17:18


Вземи направо фар с лупи или вгради лупи и си решаваш всички проблеми, абсурд да сложиш ксенон на тези фарове, не че не може, просто няма смисъл. Много е пръснато осветяването, а и от рефлектора добре осветената част от пътя е доста къса и както казах е направо безсмислено. Виждам че темата е малко стара, дано и други го прочетат както и темата за ксенон на рефлектори.



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 179 госта