тунинг интериор polo 6N питане

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
pe_aps
Мнения: 314
Регистриран на: Пон 21 апр 2008 0:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Кн-Сф

тунинг интериор polo 6N питане

Мнениеот pe_aps » Сря 02 юли 2008 10:43


Изображение
привет
интересува ме това което е на снимката оцветено в сиво,конзолите за парното,врътките,таблото и около решетките за въздуха прави ли се по някакъв начин и с какво или се купуват готови?




Потребителски аватар
SHARKI
Мнения: 156
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 22:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот SHARKI » Сря 02 юли 2008 10:55


правят се...поне аз в Голфа ги оправях,че бяха надрани и станаха супер с спрей черен мат за пластмаса (има и други цветове) в Бриколаж го има 10лв...иначе ти трябва и пластификатор :roll: много съм доволен от резултата...зависи как се справяш мен ми отне около половин ден...разглобяване...боядисване(2-3 ръце)...зголбяване :D


Потребителски аватар
pe_aps
Мнения: 314
Регистриран на: Пон 21 апр 2008 0:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Кн-Сф

Мнениеот pe_aps » Сря 02 юли 2008 11:14


и аз гледам че със спей най лесно май ще стане
http://www.dtsshop.de/content/index.php ... e&Itemid=1
марка на спейчето помниш ли я,траен ли е резултата ако се направи добре,а какъв е тоя пластификатор?


Потребителски аватар
SHARKI
Мнения: 156
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 22:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот SHARKI » Сря 02 юли 2008 11:30


пластификатора ми обясняваха,че се пръскал първо той и после спрея...нещо като основа е :roll: а тоя спрей си имаше пластификатор в него(поне така пишеше) за сега нямам оплаквания никакви..."Color Matic" или нещо подобно пишеше на спрея...ако си решил да го правиш така ще мина до Бриколаж да видя как точно се казваше :D


Потребителски аватар
pe_aps
Мнения: 314
Регистриран на: Пон 21 апр 2008 0:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Кн-Сф

Мнениеот pe_aps » Сря 02 юли 2008 11:43


точно и аз се чудех трябва ли да има основа първо и дали е достатъчна тази която е в самия спей,аз се надъхах вече и мислех да отскоча днес или утре до бриколаж или практикер в Благоев град че ми е по близко сега,а ми е интересно при мен явно вече е минавано с такъв спрей за освежаване и на места си личи самата основа от долу(силно казано),
ето как е при мен в момента:

Изображение

трябва ли да я махна навсякаде кадето е напластено и след това да пръскам или направо върху сегашният черен слой?,ти как го пръска?
решил съм да е сив новият слой,дано е удачно върху черното,колко ли ръце ще трябват

решил съм и клаксона на волана да пръскам


Потребителски аватар
SHARKI
Мнения: 156
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 22:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот SHARKI » Сря 02 юли 2008 11:57


при Голф 4 има едно черно ла*но (гума) по пластмасата и се беше надрало много гадно то и за това ги боядисвах...та незнам при теб дали го има същия слой гадост...ама ако го има него или някакви други забележки...махаш ги (шкурка водна мноооого ситна,домакински телчета,гъби,ползвах и малко Циф и търкаш здраво само внимаваи да не го надереш,че после е грозно кат стане на каналчета) пробваи първо с нещо по меко да го свалиш ако не стане шкурка и др...при мен беше по-гадно щото правих и вътрешните дръжки на вратите :roll: виж из форума има теми "как да оправим пластмасите на Голф 4" прочети ги и от там може да ти помогне нещо :D Успех :wink:


Потребителски аватар
pe_aps
Мнения: 314
Регистриран на: Пон 21 апр 2008 0:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Кн-Сф

Мнениеот pe_aps » Сря 02 юли 2008 12:07


:D евала шарк,ще поразтърся допълнително и скоро и аз ще съм с нов интериор да се надяваме,
ще се радвам и ако други колеги споделят опит


Потребителски аватар
pe_aps
Мнения: 314
Регистриран на: Пон 21 апр 2008 0:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Кн-Сф

Мнениеот pe_aps » Сря 02 юли 2008 22:57


някой друг колега да е правил подобни интервенции със спрей или с фолио :?:
да даде хвърли малко светлина в начинанието

горе долу това е целта или поне близко до това 8) :
Изображение



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта