снимки национален тунинг фест калояново 28.06.08

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
MaRsMaN
Мнения: 158
Регистриран на: Пон 09 апр 2007 20:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот MaRsMaN » Сря 02 юли 2008 9:05


didodi написа:Ехх еххх я пиите по една судена вода че сте се напекли много в тия жеги :lol: Бургаското корадо , Опел Мантата , Мерцедесчето 190-ка и жълто/черното БМВ са мнооооого добри коли , ама като не сте ги видяли на живо сте много по-добри в плюенето :idea: Естесвено че има само бараки и кошери , защото вашите ги е нямало ...... ами айде поне на един подобен събор ги закарайте че аз ги обикалям от както почнаха да се правят такива мероприятия в БГ и единствено Пантерата ои Варна с оранжавата VR6 и бригадата околу него са се появявали няколко пъти.

Доста жега :)
За моята кола : бях там за шоуто!Не е правено кой знае какво но мисля, че за любител съм направил нещо!Евала на всички който бяха там за да покажат това което имат!Супер тунинга е за фирмите или за тези който могат да си позволят да вкарат доста пари в кола(за съжаление в БГ нямаме много хора такива възможности!)А за тези който казват селски тунинг и т.н. - поне са направили нещо хората и са ДОШЛИ да го покажат на писта Калояново!
Браво на всички колеги който дойдоха!!!!(без значение дали са дошли само за да гледат!Поне се събрахме и си направихме удоволствието!) :wink:




Потребителски аватар
Ицку®
Мнения: 1112
Регистриран на: Пет 02 ное 2007 22:52
Автомобил: 2xTouran TDI
Двигател: CAYC 2014 и CFHF 2015
Местоположение: Поморие

Мнениеот Ицку® » Сря 02 юли 2008 9:45


Някой да знае как са се представили Max Audio?


Потребителски аватар
Stoi
Вечен БАН
Мнения: 2115
Регистриран на: Пон 03 окт 2005 21:02
Автомобил: Golf2EJettaMk2coupeZZR600
Двигател:
Местоположение: Кричим
Контакти:

Мнениеот Stoi » Сря 02 юли 2008 13:10


MaRsMaN написа:
didodi написа:Ехх еххх я пиите по една судена вода че сте се напекли много в тия жеги :lol: Бургаското корадо , Опел Мантата , Мерцедесчето 190-ка и жълто/черното БМВ са мнооооого добри коли , ама като не сте ги видяли на живо сте много по-добри в плюенето :idea: Естесвено че има само бараки и кошери , защото вашите ги е нямало ...... ами айде поне на един подобен събор ги закарайте че аз ги обикалям от както почнаха да се правят такива мероприятия в БГ и единствено Пантерата ои Варна с оранжавата VR6 и бригадата околу него са се появявали няколко пъти.

Доста жега :)
За моята кола : бях там за шоуто!Не е правено кой знае какво но мисля, че за любител съм направил нещо!Евала на всички който бяха там за да покажат това което имат!Супер тунинга е за фирмите или за тези който могат да си позволят да вкарат доста пари в кола(за съжаление в БГ нямаме много хора такива възможности!)А за тези който казват селски тунинг и т.н. - поне са направили нещо хората и са ДОШЛИ да го покажат на писта Калояново!
Браво на всички колеги който дойдоха!!!!(без значение дали са дошли само за да гледат!Поне се събрахме и си направихме удоволствието!) :wink:


Браво за корадото ! Напълни ми душата 8) Имаше и други добри представители на марката : vw fen


Потребителски аватар
Stenly
Мнения: 1967
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 23:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София VW Golf mk1 1600GTI EG
Контакти:

Мнениеот Stenly » Сря 02 юли 2008 19:25


Tyan-е браво бе на тая картинка се сцепих от смях и реших да направя и малко добавка. Мързеше ме да сложа трима джедаи на задната седалка.
Изображение


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8114
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Мнениеот Bai Sando » Сря 02 юли 2008 20:40


:lool :lool :lool :lool :lool точно на място mhihi mhihi mhihi


Потребителски аватар
DJMAXPLAY1
Мнения: 14
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 20:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Батак

Мнениеот DJMAXPLAY1 » Чет 03 юли 2008 16:41


Браво на фотографа !!!!


Потребителски аватар
d.borimirov
Мнения: 655
Регистриран на: Пон 07 яну 2008 18:26
Автомобил: MK3_ABF
Двигател:
Местоположение: Казанлък

Мнениеот d.borimirov » Чет 03 юли 2008 20:21


маи само алфата обра то4ките mhihi...
поне за мен нищо стилно не се отле4и...


jabeto
Мнения: 241
Регистриран на: Вто 30 окт 2007 15:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ботевград

Мнениеот jabeto » Съб 05 юли 2008 12:46


Ми аз като карам ПОЛО ,жълтото което е снимал колегата лично на мен ми хареса .Само малко джантите се губят


BoraV5
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 9:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Тц тц тц

Мнениеот BoraV5 » Пон 07 юли 2008 13:49


Немога да повярвам :077: ,по -голяма селяния от БГ Тунинг шоу няма
Всички селяндури си накупили предни брони за по 150-200 лв,които въобще не са за техните коли (но "бате ше я нагласиме") и си показват кошниците като "спортни" и "виж ми бегачката 1.6 мотор,но има спойлери и гърне,а за светещите дискове........дигат 30 коня".
Просто нямате равни хораааааа :) :) :) :) Добре,че няма чужденци на такива сбирки,че незнам как бихте се почувствали.
Немога да си кривя душата-имаше и няколко много добри изпълнения,но на фона на Пловдивските тунинг фирми.....те бледнеят :) :) :)



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта