-= Преживелици зад геврека =-

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Sisq0
Мнения: 160
Регистриран на: Пон 06 сеп 2004 2:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

-= Преживелици зад геврека =-

Мнениеот Sisq0 » Пет 19 ное 2004 5:54


Мисля, че всеки тук има поне 1 история която може да разкаже и ще бъде интересна за останалите. Та идеята е да ги синтезираме като една тема която вярвам ще е забавна за всички. Тази дето ще напиша не е особено смешна но пък е прясна.
Та карам си по магистралата Шумен - Варна. Дъжд и вятър да искаш. Участъка на Девня (странно защо всичките ми неприятни преживявания се случват в този участък - вече ми е кофти да минавам от там) след моста по изкачването нагоре посока Варна (след моста под който обикновено има скапани куки дето дебнат да не превишиш скорост - е как да не я превишиш, аз ако не вляза нагорнището с поне 130 има да катеря една зима време). Магистралата е залята и колата се лашка ляво и дясно в коловозите вода.. караме в колона с около 70. Най-отпред един камион, явно натоварен, и колите го изпреварват трудно (и в най-гадното време се намират измикяри дето се правят на рейсъри и не можеш да си изпревариш на спокойствие в кьопавото време). Та караме си и се оказвам най-накрая зад заветния камион. Чистачките са на възможно най-бързо пуснати защото Техеранския (ТХ = Добрич (Толбухин)) шофер упорито отказва да мине в аварийна лента виждайки че е много бавен и ми излива доволно количество вода на обектива (сякаш не ми стига водата дето идва отгоре и тая по пътя, че трябва и по хоризонтала да ми пикаят на късмета) и се чувствам меко казано неконфортно в тази си позиция. След като ме изпреварват една Шкода и Сеат (ефтини варианти на ФВ :twisted: ) и обливайки ме и отляво с животворната (и нервотворна) течност ми избиват чивиите и си казвам - е те тоя вече го изядох ... та набивам педала на газта до долу с ряз, кикдауна на бедния ми автоматик връща предавка, колата ми се скарва с рев от типа (кво ме насилваш не можем по бърже в това време) и тръгвам да правя маневра.. и точно ще подавам мигач за изпреварване, когато през акъла ми минава мисълта "Ако камиона се поддаде на вятъра?" и отпускам газта.. хвана си ме шубето признавам (след като видях една смачкана баварка под турски тир в Ришкия балкан) и не тръгнах за маневра. Та секунди след това камиона се заклати и се преобърна. Хора картината е смразяваща - от дясна лента камиона се обърна в лявата. Сега ме наложете мен в картинката. Аз и моята голфетка изпреварваме влекач с триосно ремарке (сметнете си колко метра е) по баир нагоре при десен завой (той ще се пада отвътре), и сметнете за колко време бих го изпреварил. А така - получихте ли резултатите къде щях да съм аз? В най-добрия случай до задните гуми на влекача.. Е красота. Не знам дали това беше инстинкт за самосъхранение или ес ем ес свише обаче ми спаси животеца.

п.п.
Надявам се вашите истории да са по-смешни от моята.. аз имам по-забавни неща за писане но по-нататък. Айде сполай на вашето електронно перо ;)




Потребителски аватар
Ото Кац
Мнения: 910
Регистриран на: Пет 09 юли 2004 16:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ото Кац » Пет 19 ное 2004 8:58


тва ако не е бил Пръста На Съдбата Свише, не знам кво друго е било


Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот mucho » Пет 19 ное 2004 9:32


ай сиктир бе тва си е бахти трилъра :shock: бтв ако добре съм разбрал ти си останал зад него - при тия условия как успя да спреш!? ... бтв аз на твое място сека година по тва време курбан ше праа

... моята история в сравнение с твойта си е направо като носна кърпичка :wink: ...

Та по-миналата зима прибираме се от новогодишно празненство в неква вила след Перник. Пътя (кажи речи черен) естествено е гаден натрупало е прилично сняг и за подсилване на тръпката съм с най прекрасните всесезонни (Бог знае колко годишни) гуми, чиято марка и най-вече шарка отдаааавна са неизвестни (нещо като сликове :twisted: ). Това обаче не е сичко ;) колата е корса 87 едишън натъпкана с багаж и яко махмурлини, сред които и жени, (абе нов прочит на дядовата ръкавичка). До тук арно ма и тва не е сичко - за по интересно аз па не бях спал от около 36 часа. И така картинката вече мисуа е ясна. Та карам си безгрижно с мисълта за сладък 24 часов сън у София, че и музичка си слушам - абе пълна идилия. И така до един прекрасен ляв завой (от дясната страна на пътя е нещо като прекрасна пропаст не ами прилична падина да го наречем). Мантинела естествено няя, тва да не ти е Холивуд баси :twisted: знаейки кво шофирам аз си карам бавно (то и да искам таа пущина бързо не знае :twisted: ), но тва разбира се нема значение. Та тъкмо влизам в завоя и уназ кола кат почна да са върти (ше каеш, че съм влязъл в завоя с 200) сичко стана толкуз бързу че женките отзадзе дори не гъкнаха, камоли да се разпищят (предполагам, че директно са са наакали - макар, че и до днес отричат :twisted: ). Та представете си аз както си спях (макар и само мислено) кви рефлекси извадих (тва Джеки Чен, Батман, Човека Паяк и Деър Девил заедно да са зберат па нема са по-бързи от мене :wink: ). Не че имаше неква полза от тез рефлекси де - корсата си имаше своя мнение за тва как да се държи на пътя. Та след около милимунда и 1/2 колата кат че ли са кротна в едно прекрасно положение - напреко на пътя със задни гуми почти висящи на "приличния наклон" тряяше да видите изражението на женките отзадзе :twisted: . А ся си представете как те излизат от колата, така че да не сурне надолу, само че да знаете, че колата е с 2 врати - представихте ли си го?! :twisted: Еми викам да свършвам с историята - слава Богу, че орела е с предно ;)

Последна промяна от mucho на Пет 19 ное 2004 10:08, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zmej » Пет 19 ное 2004 9:58


Нека е пръст на съдбата, радвам се, че ти няма нищо... :D


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Пет 19 ное 2004 10:11


Та да се включа и аз. Добре че нещо ти е подсказало да не минаваш.
Моята история е малко по-различна:
Действието отново се развива на магистрала (Хемус). Лятото на 2003г. се връщаме от моренце, както си пердашим 2 коли с 160км/ч настигане 2 тира. Аз реших че ще се изнасям да изпреварвам, но в момента в който застанах в лявата лента както беше ден ме заслепиха някакви зверски фарове отзад и аз хоп айде бързо у дясно.... Та как да е разминахме се с лудото Volvo тамън пак тръгвам и забелязвам че другата кола с която пътуваме към София вече е тръгнал и мен да изпреварва. Поглеждам напред има още около 5-10м дистанция м/у мен и тировете, пипам спирачките защото те си караха по-бавничко, и какво установявам тя хич няма желанието да намалява. От там влезнах в аварийната и между двата тира излезнах в лявата лента със засилка (добре че нямаше кола). Всички в колата седяхме и мълчахме известно време докато се освестим. Никак не беше приатно


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Пет 19 ное 2004 12:34


като искате-на ви...
един стар но незабравим екшън-тип холивуд-разиграл се пред мене и в който за щастие не взех участие...
беше през лятото на последния ремонт на моста на околовръстното на бояна (баси изречението баси-колко пъти само има "на").
движението беше отбито надолу по българия и се обръщаше на каблешков и пак нагоре.
тирове-мирове...абе сичкото кеч...
та аз и жената бяхме с ауди-кокошката и 3та кола в една къса колонка от 5-6 автомобила без камиони-имаше някъв спокоен прозорец в движението и никой още не беше натискал алт+ф4(хехехе).
движехме се с към 60-70 слизайки от детелината и вече на включване в булеварда.
първата кола беше едно бяло орле кадет.
караме си, возим си се, идилия...
орлето таман влезе в българия, колата след него също и аз вече навлявам когато виждам в огледалото зелена шкода фелацио комби-онова отровно шкодово зелено-нали го знаете-ама беше задвижил на трета уарп суперсветлинна скорост.
Аз профилактично рефлекторно отнех газификацията и почесах кучките зад ушите и гледам как шкодилака се изравни с орлето и се почна...
Изпердаши го с цяла страна още в момента на изравняването, отлепи се от него (скоростта му не пострада кой знае колко от тая интервенция) подвижи се малко още напред самостоятелно-10-15метра и нави изведнъж пълен ляв...
Ефекта беше че шкодето се изви на ляво и напреко на пътя-пролази няколко метра странично увито в пушеци от гумите борещи се неистово с масата на колата, накрая не издържаха, превъртяха и колицата си пое новата посока-ляво.
Проблема беше че по това време се беше изравнил с една яка формация от бетонени кашпи находящи се точно в тойзи участък (колко удобно...).
2та метра до кашпите ги взе за едно намигване време и последва един зверски удар (защото скоростта му от последната хитра маневра беше редуцирана значително но недостатъчно и пак си оставаше внушителна) който удар изстреля шкодето право нагоре на височина около 2 автомобила (надълго измерени). Колата падна на колела, от силата с която се стресе от тая шеметна височина се задейства окачването и последваха 2 подскока-съответно пращайки жалките останки първо на таван и после пак на колела.
Цялата картина дотук описана зае време-интервал от не повече от 4-5 секунди-колкото е необходимо да се спре от 70 до пълна неподвижност (аз+всички останали и в двете посоки на българия).
Аз викам на жената-е тоя няма начин да е жив!
Ми ми ми!!!
За огромно удивление на всички от ламарините излази (това съм сигурен че никой не го видя точно как стана) един келеш сигурно под 15 години и залагам цялото си бъдеще че беше без тапия (тя не кара колата ама все пак баси!) с един такъв далечен поглед който се предизвиква в някои от случаите от прах-ама не ариел...и проприказва даже!
Каза -аз ше хода да кажа на майка ми...
И отпраши нанякъде полюшвайки се елегантно...
Нямаше дори одраскано по него!!!!
Всички оглупяха много силно и аз побързах да се отдалеча-не знам какво е последвало...
Та така-дано ви е било интересно и поучително.

Последна промяна от vaskoto1 на Пет 19 ное 2004 13:24, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
ickata
Мнения: 594
Регистриран на: Пон 08 ное 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот ickata » Пет 19 ное 2004 13:24


Малко и за ватманите :evil:
Когато бях млад шофер (преди около 7-8 години) карам шибания си ескорт (така и не разбрах как след 4-5 години пак се нахендрих с Форд) по ул. Шипченски проход в посока слатина. Подминавам светофара за Фестивална и се изравнявам с един трамвай от оранжевите. Лека полека го задминавам и виждам на 50-тина метра едно Пежо 405 застанало на линиите на трамвая с пуснат ляв мигач и изчаква да мине колоната за ляв завой. Гледам го него, гледам трамвая и виждам че трамвая започва да намалява скоростта до около 30-тина км/ч след което престава да намалява. Вече гледам в задното огледало и виждам как скапания трамвай удря Пежото с тази скорост отзад. Пежото се изстрелва наляво, удраяки се челно в насрещно движеща се Дачия (Датчия или там както беше) и изпушва на умряло. Отбивам в дясно и се провесвам през прозореца да видя по-добре и кво да видя: ватмана отваря врата и изхвърча като с катапулт и бегом колкото му държат краката между блоковете. Хора бая се събраха, имаше свидетели, на Пежото му се е*а майката и си тръгнах. Пострадали слава богу нямаше. Обаче никога след това не съм запречвал пътя на трамвай по никакъв повод.


Потребителски аватар
~None~
Мнения: 690
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 14:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: EU

Мнениеот ~None~ » Пет 19 ное 2004 13:30


Гледам пишете само на тема "хоррор", та за това аз ще мина на комедиен жанр.

Скеча се развива в чуждоземско.
Прибирам се от работа една зима, жената казва "можеш ли да заредиш бензин на мойта кола"? Викам, "давай ключовете".
Гаден студ, тъмница, колата аха да изгасне. Форс малко повечко и наближавам бензиностанцията. Обаче понеже за първи път ходя на нея, за малко да изпусна входа. "Бърз" мигач последвано от навиване и се влиза с около 50 км/ч. С прецизност се избягва колонката и с спира на следващата. Слизам мислейки за теория дали при удар в колонка следва детонация и започвам да пълня като оставям помпата да пълни "до горе". И гледм на съседната колконка "кука" - и тя пълни гориво. :shock:
Пича бил зад мен през цялото време и започва да ми говори нещо на местния диалект. На чист Ингелиски му се отвръща че не разбирам, и след кратко уговаряне подължаваме на Немски. Резултат - всички документи за проверка. Куката видимо ядосана че съм го засякал лошо като съм завил.
Пита "що не съм дал мигач". Аз като зпочнах да ги редя изреченията едно след друго и уверено на моя развален немски, ония явно си помисли че го е позбравил и ми пожела "приятен ден".
Отивам да плащам а гледам куката обяснява на познатите си от бензиностанцията кво съм направил. Чудо голямо. Куката плаща, аз след него.
Посочвам колконката най-чинно плащам и изчезвам.
Прибирам се. Викам на жената "коте, абе нещо мнго малко платих за пълен резервоар, да не са намалили бенза?". Тя - "дай касовата бележка". Давам. Следва малко притеснен отговор "Пич, абе ти си заредил ДИЗЕЛ!". Следва - "шок" :shock:
Слизам - мерки теглилки мирисане, палене - абе резервоара пълен с бенз. Колата върви. Взех пак бележката - гледам 12 литра.
И на финала разбрах кво се е случило - ЗАРЕДИЛ СЪМ ЗА СМЕТКА НА ПОЛИЦЕЙСКИЯ УЧАСТЪК! :lol:


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Пон 22 ное 2004 10:30


тръгвам аз една сутрин от еленския балкан за софийско
легнал в 04:00 тръгнал 05:00 (груба грешка!)
един приятел с мен целия път ама целия е в гадна мъгла само виждам две червени петна пред мен ужас направо избодоха ми се очите
навлизаме в Български извор и една лекичка дъгичка не завой а дъгичка карам с 30-40 не знам какво стана заспал ли съм друго ли не знам мислия че не съм заспал а съм премигнал по-дълго но моя приятел само извика нещо бутна ми волана (завоя е ляв) качихме се с двете гуми на тротоара, бордюра нисък (десния) и вървиме към стълб тогава навих волана наляво на мах. слязохме от тротоара и към другия волана на мах надясно завъртяхме се два пъти и си спрях в насрещно по-посока на движението и гледам тоя с буса зад мен спрял и не мърда само гледа светка тръгва да слиза хора се насъбраха (откъде толкова хора толкова рано в събота така и не ми стана ясно) аз обратен и газ че ме хвана срам направо а колата беше ударена отпред тоя какво ли си е помислил човека не знам
от там кафета ред бул глупости музиката на мах.и така


Потребителски аватар
ickata
Мнения: 594
Регистриран на: Пон 08 ное 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот ickata » Пон 22 ное 2004 11:26


Това е една от най-глупавите катастрофи, които някога съм виждал.
Значи, карам пак по шипченски проход в посока слатина зад едно ренде 19 управлявано от жена. Вали дъжд и не си спомням вече защо, но скоростта с която се движехме беше не повече от 15-тина километра в час. Точно пред Първо РПУ един полицейски Ленд Ровер потегля лека полека в насрещното от нашата страна. И гледам как рендето и джипката вървят един срещу друг. Никой от двамата не свирка, нито светка, а вървят един срещу с ниска скорост. Аха аз да започна вече да свиря щото виждам какво ще стане и те се нацелват челно с обща скорост 20-25 км/ч. Ей така - без абсолютно никаква видима реакция. След това останаха около половин минута гледайки докато започнат да се разправят. На джипката абсолютно нищо и нямаше, а рендето така се разкова, че предния капак се отвори и джама стана на мрежа. Егати тъпотията.


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scuba » Пон 22 ное 2004 16:19


Не знам за вашите преживелици,ама аз имама една дето я расправям като куриоз.
Значи: Седя на бул. "Арсеналски" на светофара на х-л "Хемус" и се готвя да направя десен завой по "черни връх" (описвам това за да се сетите къде точно съм бил). Втора кола съм. Светофара свети червено. Светва жълто. Светва зелено!!! Аз включвам 1_ва и чакам първата да тръгне (Рено 205, карано от руса жена). Първата не тръгва!! Свъркам!!! Тя се шашка!!!! И изведнъж гледам как светват светлините за ЗАДНА скорост и усещам досат сериозен удар ОТПРЕД!!!!! Слизам: "Абе девойче. Кво правиш ма?". Тя: "Ми обърках скоростите". Докато дойдат шапките от КАТ, тя се съвзема и казва: "Седя си спокойно на светофара и изведнъж тоя (сиреч аз) се надъни в задницата на колата". Иди после да расправяш, че нямаш сестра :-)
Мъка, Много мъка има по тези български пътища Божееее!


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Вто 23 ное 2004 10:19


ах като прочетох за руса девойка и се сетих за още един хоррър с еротичен привкус
седя си аз втора кола на димитър нестеров идвам от Билла ще правя десен към България и пред мен баничарка светва зелен бипкам псувам не тръгва от ляво го минавам и псувам и гледам неква блондинка се гримира (направо немога да повярвам мислех си че по вицовете го има това нещо само) на светофара на българия тая спира до мен - гледам блондинка блондинка че се гримира гримира се да ама не е жена !!! травестит мръсен!!!


Потребителски аватар
rado_mit
Мнения: 945
Регистриран на: Сря 30 юни 2004 13:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот rado_mit » Сря 24 ное 2004 14:24


... чакайте и аз да си разкажа малко преживелици ..
Първата се развива на 11.10.1995г. /няма забравяне :? / .. Излизаме с група колежки и колеги да полееме повода :wink: .. оцветихме се порядъчно .. и вечерта приключва с пица в Мис каприз на Стамболийски някъде към 04.00 сутринта... Разделяме се и аз се качвам в пътрвото тахи отпред .. Лада 2107 .. и потегляме по 9-ти септември беше тогава посока към Княжево ... всичко добре ... вали един ситен гаден дъждец .. духа студен вятър ... идва си зимата вече ... по едно време шофьора на тахито ме пита .... Абе има ли някъде по Княжево денонощна бензиностанция че нямам бензин почти никакъв ??? .... викам ... Спокооо .. има ... и пак си задремвам ... минаваме кръстовището на Красно село ... и при релситена Трамвайния завод ... тахито си намалява ... /знаете че там винаги са стърчали гадните релси 15см. над нивото на пътя/ ..
.... и в този момент ..... БУУУУУМ ... някой ни "подпира" отзад ... тахито се изстрелва напред и наляво към насрешното платно ..... а там ..... със сериозна скорост се движи бус ... линейка ... тахито си лети срещу него .. челно ...
Не знам какъв рефлекс извади шофера на линейката .. ама евала ... успя някак да кривне в дясно и ние с тахито го обърсахме отстрани само ... иначе се занитвахме в решетката му ... тахито след интервенцията с линейката се завърта още веднъж на мокрия паваж и спираааа .... 10 сек. .. пълен покой от всички ...
Първи се изсреля този от линейката ... след него аз ... излизам и се оглеждам ... да видя "виновника" дето ни отцепи така отзад ... и виждам в розите отстрани на булеварда едно БМВ 3-ка ... вервайте ми предницата му беше не повече от две педи останала ... РАЗМАЗАНО ... и на волана виси някакъв отпуснат с лице надолу ... опитваме се да отвориме вратата на БМВ-то ... заяжда .. то гумата почти до нея беше стигнала ... както и да е ... шофера на линейката успя да я отвори .. и го извади тоя от вътре ... онзи като парцал ... ама не от удара ... ПИЯН .... КАТО ТАЛПА ... ние го изправиме и го подпрем на остатъците от колата му .... той се свлече на паважа ... А задника на тахито .... го няма просто ... и задния прозорец беше дал фира чак ..... Дойде доктора от линейката ... то те возели пациент ... и от резките "маневри" ... и него за малко да го потрошат ... та той прегледа намясто тоя с БМВ-то ... нищо му няма на свинята пияна ... за 15 мин се събраха 5 линейки ... обадиха се на куките и чакаме ... по едно време за мааааалко да му излезе боя на тоя с БМВ-то ... ама ... пак късмет извади ... аз от случката и от гадното време си изтрезнях ... след 40 мин. дойдоха куките /нищо че бяхме на 50м. от 6-то РПУ/ ... и т.н. ....
Та ... стоя си аз сутринта на кафе .. и се опитвам да си вкарам в редмислите ... и си разсъждавам .....
1. Ако не беше Ладата 2107 със седалки тип "зъболекарски стол" ... май давахме фира ... с шофера на тахито ... :?
2. Ако не му беше празен резервоара на тахито ... дали нямаше да сме станали на барбекю ???? ... щото не знам колко беше смачкан резервоара на ладичката ... ама при пълна липса на багажник ... явно доста е било ....
3. Шофьора на линейката ако не беше извадил такъв рефлекс???????? :shock:
........ е ... такива тегави мисли ...


Потребителски аватар
rado_mit
Мнения: 945
Регистриран на: Сря 30 юни 2004 13:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот rado_mit » Сря 24 ное 2004 14:54


ааа ... още една ви бях обещал ... тя не е ПТП ... ама е куриозна... щото човек може да деде фира ей така ... от нищо ...
Заболява ме зъб миналата сряда /17.11./ .. подут венец ... болка .. гадна работа ...
Аз си знам урока ... минавам през Стоматологията и си правя една снимка на зъба и се обаждам на зъболекарката ми /жената на един от най добрите ми приятели/. Тя имаше пациенти и ми казва ... Дай към 18.30 - 19.00 да дойдеш .... казвам О.к. ... и се понасям по задачките ...
Нея вечер даже минах и взех майка ми от работата и и заедно отиваме в клиниката. Сядам на стола ... зъболекарката гледа зъба ... гледа снимката ... клати глава .. казва .. Трябва да ти цепна леко венеца да изчистя каквото там се е събрало и после антибиотик да потушиме инфекцията .... Казвам .. О.к. .. ти си знаеш работата ...
.. Добрееееее ... ще ти бия сега упойка и започвам .. ял ли си ??? ... казвам .. Не .. днес нищичко лубница ми беше деня ... а тя ... Лощооо .. не е добре така но .... ще те оправя...
Би ми упойката ... цепна там венеца .. прави каквото прави .. и приключи ... ОБАЧЕ ... на мен започва прогресивно да ми прилошава ... и то сериозно ... казвам и ... тя ме напръска с вода и ме прати до прозорежа да ме лъхнемалко студен въздух ... и понеже бях много пребледнялми сложи и стол да седна там ... Връчи ми и една чаша със вода и разтворена захар вътре да я изпия ... Изпих я аз и седнах на стола ... и в този момент ... някой дръпна шалтера ...
Появява се картината пак след ...незнам колко време ... надмен тарапана ... доктори ... сестри ... майка ми ... и т.н. ... заливат ме с студена вода ... усещам нещо в устата си ... бъркам ... пръст от гумена ръкавица .. гледам майка ми ... докрора и моята позната се държат за ръцете ... поглеждам им ръцете ... СРААААМ голям ... все едно кучета са ги ръфали ...
И после ми разправят дупката в спомените ми .... Сядайки на стола съм залитнал .. ударил съм си глават и съм паднал на пода ... Лошото обаче е че от това съм си глътнал езика ... а когато човек колабира му се стяга мускулатурата .. и те са се борили с мен да ми отворят устата за да ми издърпат езика ... и така над 2 мин. ... Сега не смея да и се обадя на жената ... майка ми женицата ..... няма думи как изглеждаше ....
Та така ... ЖИВЕЙТЕ СИ ЖИВОТА ... ЗАЩОТО НЕ СЕ ЗНАЕ КАКВО НИ ЧАКА УТРЕ ... :wink:


Потребителски аватар
ickata
Мнения: 594
Регистриран на: Пон 08 ное 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот ickata » Сря 24 ное 2004 16:59


Много мрачно бе братче....



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Burner_inc, thanis и 54 госта