Благодарност към българския полицай...

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
jordanpar
Мнения: 840
Регистриран на: Вто 20 фев 2007 15:01
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот jordanpar » Пон 19 ное 2007 13:40


Добре де ще им благодаря--за това че все по-рядко ме спират и от там все по-рядко ми искат пари.




Потребителски аватар
nigga
Мнения: 897
Регистриран на: Съб 16 дек 2006 13:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Мнениеот nigga » Пон 19 ное 2007 14:21


само 1 ще кажа.на княжево са ме спирали с 130 в насрещното,ченгето ме накара само да духна на дрегера,видя че не съм пил,и ме пусна.каза ми само да карам по-нормално.за всичките пъти който са ме спирали(около 15-20) само 1 път са ми писали акт(на 1 пернишка сбирка на клуба)за без клан,никога не съм имал проблеми с катаджия.....................


Потребителски аватар
AdIoSsSs_AmIg0
Мнения: 541
Регистриран на: Пон 30 юли 2007 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Мнениеот AdIoSsSs_AmIg0 » Пон 19 ное 2007 15:33


Vento_Power написа:
santo_trafficante написа:оня ден ме спряха
1.говорех по тел.
2. нямах колан
:oops: :oops:
куката беше пич и ме пусна с 2 приказки :D
отбелязвам че не съм черпил :D
минах след 1ч пак от там и му свирнах :wink: тоя ме поздрави :D
има и свестни ама има и тъпанари :lol:

:shock :shock :shock Тоя е бил Рядък Вид :lol:

Юбилейка е бил :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
teo_ss
Мнения: 477
Регистриран на: Съб 31 дек 2005 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Мнениеот teo_ss » Пон 19 ное 2007 16:35


Темата е жалка, / моля автора й да не се сърди/ както и българските полицай. Самия факт, че има такава тема, говори достатъчно за родната картинка в МВР. Щом почваме да благодарим на полицаите не е на дабре работата. Фактът, че когато полицай си свърши коректно работа и е коректен с нас, оставаме изненадани и благодарни не говори хубаво.
Понеже монетата има две страни трябва да кажа някоя и добра дума.
Респект към редовите полицаи. Трябва да работят в среда, която не им позволява да бъдат добри порфесионалисти. Както GodLike, спомена в малкия град, висши офицери ядът и пият с видни добре облечени бизнесмени, е как да работи един човек в тая среда, след като системата е толкова прогнила, че чак е безнадеждно. Не виня полицаите за това разбира се, те са между чука и наковалнята.
Майка ми работеше в системата на МВР над 20години. Системата на МВр е отвратителна и тези дето са на улицата заслужават уважение.


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9886
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Мнениеот group® » Пон 19 ное 2007 16:53


Темата е друга! Спрете се!
Не е идеята да обсъждаме система и т.н.
На тема политика и производните и сме номер едно, но когато трябва да похвалим и просто да кажем една добра дума за да насърчим някой сме гОла вОдА!!!!!
Дървжава от комплексари сме и винаги искаме от другите да са ангели, защото осъзнаваме, че ние сме дяволите!!!
Пак казвам спрете се и не пишете ако ще плюете!!! Чета Ви постовете, господа скептици, навсякъде из форума, а и не само. Поне тук се спрете!!!


Потребителски аватар
Дашо
Пернишки бек
Мнения: 6104
Регистриран на: Чет 22 фев 2007 12:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Градът на мечтите - Перник, щата Мошингтън

Мнениеот Дашо » Пон 19 ное 2007 21:27


На някои от срещите на клуба в Перник сме обсъждали тая тема с момчетата и аз винаги съм казвал,че в МВР работят хора като хора-както може и няколко сервитьора примерно или таксиджии или общаци или каквито и да било) да са недодялани и тъпи неможе за тяхната цяла гилдия да се твърди че са тъпи,корумпирани и т.н.Немогат всички да се слагат под общ знаменател.
На полицаите им е такова служебното положение че имат възможност да вземат рушвети и някои го правят-но други са твърде против.Въпроса за корупцията е многостранен защото когато един човек има доход от 550лв,а жена му е безработна и има 2 деца,парите не му стигат за нищо-и в такива ситуации колкото и да е съвестен този човек ще си помисли за подкупи!Така че не поставяйте всички полицаи под общ знаменател :!:


Потребителски аватар
Дон Хуан Голфа
Мнения: 1000
Регистриран на: Съб 05 ное 2005 20:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

!

Мнениеот Дон Хуан Голфа » Пон 19 ное 2007 22:09


group® написа:Темата е друга! Спрете се!
Не е идеята да обсъждаме система и т.н.
На тема политика и производните и сме номер едно, но когато трябва да похвалим и просто да кажем една добра дума за да насърчим някой сме гОла вОдА!!!!!
Дървжава от комплексари сме и винаги искаме от другите да са ангели, защото осъзнаваме, че ние сме дяволите!!!
Пак казвам спрете се и не пишете ако ще плюете!!! Чета Ви постовете, господа скептици, навсякъде из форума, а и не само. Поне тук се спрете!!!


Колега тука доста са облъчени и само гледат да пишат на въпреки така че няма оправия....има доста който са ОК но не пишат защото им е писнало от такива разбирачи!
и не на последно ае със здраве :wink:


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9886
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Мнениеот group® » Пон 19 ное 2007 22:51


Направих си труда да напиша в гугъла 'полицай' и погледнете какво излезе...:

Пребиха столичен полицай в Берковица
Български и световни новини :: Пребиха столичен полицай в Берковица.


Пребиха сливенски полицай
Български и световни новини :: Пребиха сливенски полицай.


Софиска Мутра Смазва От Бой Полицай В Люлин / Vbox7


News.bg - Двама пребиха полицай на купон в Берковица


Ранен полицай по време на България - Румъния | Sport 1 - Спортният ...


Прокурор гледал как бият полицай


забележете и по света какво правим ...
България | Българин прободе полицай в Англия - Dnevnik.bg



дали пък и в нас няма вина за това което са ...


Потребителски аватар
jettro
Мнения: 662
Регистриран на: Съб 29 яну 2005 13:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе / Любимец
Контакти:

Мнениеот jettro » Пон 19 ное 2007 23:54


Случка от скоро - все още Русе не ми е много познат град( пък и мноооого еднопосочни улици бре.... :lol: ) ... Тъ онзи ден се намърдъх в една еднопосочна...срещу движението :oops: Докато се усетя и срещу мен лампи, сирени присвирват.....Според модерния народен фолклор - с хасковска регистрациа в Русе, в нарушение....трябваше да има "Сега кво ще правим" и т.н.....да ама не - дойде полицая - "Г-не улицата е еднопосочна" - казвам - видях знака ама като влязох в улицата вече, знам къде трябва да стигна, ама нещо незнам къде съм точно". Отговора - къде трябва да отидете - аз съответно казвам.....полицая каза "обърнете и карайте след нас"....ми показаха ми пътя хората, пуснаха лампити за "Довиждане" аз аварийките за благодарност......и така...


Потребителски аватар
nadasdi
Мнения: 576
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 5:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот nadasdi » Вто 20 ное 2007 2:45


jettro написа:Случка от скоро - все още Русе не ми е много познат град( пък и мноооого еднопосочни улици бре.... :lol: ) ... Тъ онзи ден се намърдъх в една еднопосочна...срещу движението :oops: Докато се усетя и срещу мен лампи, сирени присвирват.....Според модерния народен фолклор - с хасковска регистрациа в Русе, в нарушение....трябваше да има "Сега кво ще правим" и т.н.....да ама не - дойде полицая - "Г-не улицата е еднопосочна" - казвам - видях знака ама като влязох в улицата вече, знам къде трябва да стигна, ама нещо незнам къде съм точно". Отговора - къде трябва да отидете - аз съответно казвам.....полицая каза "обърнете и карайте след нас"....ми показаха ми пътя хората, пуснаха лампити за "Довиждане" аз аварийките за благодарност......и така...

Хубаво е чувството като помагат определено, един веднъж смени гумата на сестра ми. Иначе аз трябваше да излизам от работа и да губя време...


Потребителски аватар
jonn_krissy
Мнения: 689
Регистриран на: Пет 09 яну 2009 10:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Гоце Делчев

Re: Благодарност към българския полицай...

Мнениеот jonn_krissy » Пет 31 юли 2009 9:34


****

Последна промяна от batmilko на Пет 31 юли 2009 10:19, променено общо 5 пъти.
Причина: За промяна на модераторски едит получаваш предупреждение!!!


drmilendd
Мнения: 1115
Регистриран на: Вто 30 авг 2005 23:02
Автомобил: Opel Vectra
Двигател: 22ZE 2009
Местоположение: София
Контакти:

Re: Благодарност към българския полицай...

Мнениеот drmilendd » Пет 31 юли 2009 9:58


Преди няколко дена след Севлиево, на пътя за София, ме спряха с превишена скорост 96 км при разрешени 60 в района на бензиностанция. След кратък разговор какво работите и що не внимавате (любезно и с усмивка казано, даже бих казал със загриженост), на което аз отоговорих, че по-добре те да ме спрат отколкото някое дърво ме пуснаха по живо по здраво, без нито дума за пари, или ко ши праим сега и так дале. Смешното е, че аз имах само пет лева в себе си, щото вече разчитаме на пустите карти за пари, та ги почерпих два еклера (бяхме ги приготвили с жената за десерт)
Вчера на левия завой на България към Нестеров (софиянци се сещат за какво иде реч) две нови черни ес класи (във формация) се предредиха, както са свикнали, пред всички чинно чакащи. Тъкмо щях пак да се ядосам на нашта държавица, когато катаджията на кръстовището слезе, размаха палката пред тях и ги спря.


Потребителски аватар
plamen000000
Мнения: 985
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 19:22
Автомобил: Passat B3 Arriva-Variant-Vw T4
Двигател: ABS 1993-AAB 1996
Местоположение: Сливница/Благоевград/София

Re: Благодарност към българския полицай...

Мнениеот plamen000000 » Пет 31 юли 2009 10:16


Искам да попитам колегите който веднага наскачаха против полицайте и системата,Колеги вие прочетохте ли първото мнение и наясно ли сте с каква цел е пусната темата. Ако не сте на ясно вземете се образовайте!Поздрави на Галин за темата и нека тези който нямат какво да напишат в тази тема да не я оспамват и усират!!!!И за да не съм офф,преди няколко дни си се возя с колата беше някъде около 23:45ч. и както си карам колата губи дълги и къси светлини и останах само с аварийни и габарити. При което минавам през центъра на града и там какво да видя 2 патрулки, спират ме и полицая ме попита какво става преди малко като мина имаше светлини сега нямаш.Аз му разказах какво е станало и той човека вика айде ти си почти до вас прибирай се, а друг е въпроса че можеше да отнеса глоба за без колан и без документи! Така че едно 80% от полицайте са ни пичове и немога да разбера какво искаме от тях!
П.п. Откакто съм със стикер на клуба съм примерен водач и ако продължавам така след 4 години ще се похваля със златно талонче. :обичам ви


Потребителски аватар
lrlmodo
Мнения: 4356
Регистриран на: Нед 26 ное 2006 19:51
Автомобил: Zafira OPC
Двигател: Z20LET
Местоположение: София, Овча купел

Re: Благодарност към българския полицай...

Мнениеот lrlmodo » Пет 31 юли 2009 11:01


Аз не мога да се оплача от полицаите.
Сигурно попадам все на свестни, знам ли.
Спирали са ме около 10 пъти, но нямам нито един акт, синия талон си още в мен - непокътнат, даже ще се разпадне скоро mhihi
Не знам защо, може би от отношението към тях.
От тези ми 10 провинения 5-6 са в София, а колата ми е с KH регистрация - и пак хората са се държали нормално.
Сигурно съм един от малкото, който все още има някакъв респект от тях - знам ли.
Но равносметката е ясна - имам книжка от 10г и нямам отнети точки :да:
пп: Требе да си изкарам златен талон :)


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6166
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Благодарност към българския полицай...

Мнениеот VWGT » Пет 31 юли 2009 11:43


със сигурност има много свестни, но по-добре човек да не опира до тях :). Масовото впечатление на хората е от това, което получават на улицата, всеизвестно е че "опаковката" продава. И докато тя е кофти, никой не гледа пълнежа. Не е все едно да ти продават 1 кг хубави розови домати в торба за боклук и в хубав лъскав плик, нали.
Та докато не го оправят, така ще е ... 100 теми колко тъпи и гадни са ченгетата и със зор една за това колко са пичове и заслужават уважение. Не знам, имам чувството че нарочно ги правят нещата да са така ...



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта