проблем със сеат ибиза 1.6

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Ico74
Мнения: 179
Регистриран на: Вто 10 яну 2006 21:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

проблем със сеат ибиза 1.6

Мнениеот Ico74 » Вто 18 дек 2007 20:22


колеги спешно очаквам съвети относно един сеат на приател.вчера го купихме и днеска запалва и изгасва и само тва прави.питам във форума на фолксваген щото нали двигателите уж са едни и същи.благодаря предварително за съвети ако някои е имал сходен проблем да каже щото цял ден го ровим и до никаде не стигнахме




batevv
Мнения: 50
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 0:31
Автомобил: VW T4
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот batevv » Вто 18 дек 2007 20:39


много ще помогнеш ако кажеш първо какъв е сеата второ какъв мотор е Дизел бензин .. има ли газ.. Има ли гориво във резервоара.. ?


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Вто 18 дек 2007 20:46


имобилайзера прави обикновено така. напиши в търсачката имобилайзер и глей кво стаа...
поне няколко пъти съм писал какво трябва да се направи-мързи ме пак да описвам...


Потребителски аватар
Ico74
Мнения: 179
Регистриран на: Вто 10 яну 2006 21:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Ico74 » Вто 18 дек 2007 22:12


здрасти .много те моля да ми обясниш какво точно се прави при проблем с имобилаизера защото си спомням че някъде беше обяснил ама не мога да намеря къде беше.колата пали и препуква и гасне доколкото разбирам е от имобилаизера.значи искам да ти обясня точно какво прави(вчера е взехме обаче и падна акомулатора явно е била като за продан със стар акомулатор сложихме друг акомулатор но не ще да запали и по едно време запали покарахме я малко и пак не ще да запали.смених батерията на ключа която беше напълно изтощена но положението е същото .нужно ли е да се обучи ключа или както там се нарича.благодаря ти предварително и ако може да ми дадеш някъв отговор че утре сутрин трябва да се теглим по сервизите



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта