Капки борова смола.

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Вто 17 авг 2004 12:11


стига с тия сенки бе, давайте направо на плажа и после ще има "о, жули, жули" нали го знаете вица за българина и французойката на плажа.... :P




Потребителски аватар
Krass
Мнения: 163
Регистриран на: Пет 25 юни 2004 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен/Търговище, България
Контакти:

Мнениеот Krass » Вто 17 авг 2004 12:44


смолата се маха с нафта или бензин
на боята няма да и стане нищо
аз имах по доланата 4аст на калниците асфалт и така го махнах без последствия за боята


Потребителски аватар
guard
Мнения: 975
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silicon Valley, CA

Re: Капки борова смола.

Мнениеот guard » Вто 17 авг 2004 22:46


malcho написа:Имате ли идея, как да махна смола от боята. С топла вода не става, а със спирта не ми се пробва. С разредител - въобще - въпреки, че съм сигурен в резултата. Някой патил ли е от борчета?


Е не съм, аз докато съм в гората и слагам бризентовото чергило отгоре, защото си пазя колата повече от жената. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Иначе пробвай с бензин, на мен ми идва това първо на акъла също като колегата или спирт. 8)


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Сря 18 авг 2004 10:36


то и върху жената требе брезент, като иранка на олимпиада в състезание по стрелба


Потребителски аватар
Krass
Мнения: 163
Регистриран на: Пет 25 юни 2004 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен/Търговище, България
Контакти:

Мнениеот Krass » Сря 18 авг 2004 12:45


Pichaga написа:то и върху жената требе брезент, като иранка на олимпиада в състезание по стрелба
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
това стана център за обу4ение на терористи


neposlushko

ima nachin

Мнениеот neposlushko » Сря 18 авг 2004 14:07


[Имате ли идея, как да махна смола от боята. С топла вода не става, а със спирта не ми се пробва. С разредител - въобще - въпреки, че съм сигурен в резултата. Някой патил ли е от борчета?]

sus pasta za pastirane nai bezobidno moje da go mahnesh, drugija nachin koito si mislja e sus spirachna technst ama trjbva dosta sruchno da ne zadurjash na bojata che pada,( spirachnata technost e kogato si se turnal do njakoija kola i sveta e sotanal vurho tvoja)

nai dobrija nachin e stiga da e vurho lamarina stava s jutija i vestnik i parcal
slagaj vestnika vurhu smolata posle s vkluchena ujutija vurho vsetnika i taka trjbva da go raztopi i da ostane na vestnika, a parcala e da izchistish sled tova. good luck[/quote]


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Сря 18 авг 2004 15:32


непослушко,
много правилно си избрал този ник!
1.пиши на кирилица. Director
2.по принцип не чета маймуница,но не мога да се стърпя да не проявя несъгласие с изброените от теб методи.пробвай ги върху твоя автомобил и като видиш резултатите давай "компетентни"мнения!
Smackbum



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта