Спиране на синя зона, проблем

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8308
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Спиране на синя зона, проблем

Мнениеот Stivi » Съб 25 апр 2015 17:48


инжектопляктор написа:Возил съм се в Метро-то в Москва. Честно казано, слизането в катакомби .....полагах усилия да не падна при ускоряване на вагонетката.


Москва,катакомби,вагонетки ! Ами да беше се повозил в софийското метро вместо да говориш глупости icon_idea Не съм от София,но два пъти ползвах метрото и няма нищо общо с това което описваш а напротив е много приятно място и влакчетата не возят като ролъркостъри ! Ако живеех в София бих го ползвал винаги когато мога вместо да вися в задръствания и да рева че правителството не ми е осигурило място за паркиране пред офиса icon_idea




Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Спиране на синя зона, проблем

Мнениеот ktamen » Съб 25 апр 2015 19:11


Московското метро е по-просторно от Софийското. Или поне се създава такава илюзия заради арките. Ускоряването и спирането са еднакви и в София и в Москва. Учудвам се, че някой може да се оплаква от голямото ускорение.
От софийското аз съм много доволен, ако има възможност някъде да се иде с метро и не мъкна 50кг багаж (за съжаление почти винаги мъкна много багаж) ползвам метрото и не се занимавам със зони и СМСи. Даже да има къде да се паркира, с метро е много по-бързо и в никакъв случай не ми действа така изнервящо, като шофирането в София. В час пик има твърде много коли, а в останалото време колите са по-малко, но голям процент от шофьорите им са шматки и не знаят за къде са тръгнали. Мразя да карам из София.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19713
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спиране на синя зона, проблем

Мнениеот Vlad777 » Съб 25 апр 2015 20:03


Всеки следващ отговор, който не е по темата или не е полезен за останалите ще получава предупреждение.

Тук не е ЧАТ!



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kiko26 и 37 госта