Много OFF, но все пак мнения за Фиат Пунто

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

zasto?

Мнениеот lyubobg » Сря 23 юни 2004 8:05


zasto ne si kupish otnovo VW 8)
az rendeto go kupih stoto beshe mn evtino i poddarjano za teia pari, no kato gledam za 4500 mojesh da si vzemesh prilichen VW




Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Сря 23 юни 2004 11:16


любо, не четеш правилно, колата е за девойката, не за мене, а тя не е член на форума и не иска фауве :P :P :P
нали знаете жените гледа колата на външен вид...та клио или корса или това пунто....
аз продължавам да се "мъча" с голфа


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Сря 23 юни 2004 11:34


един прятел си взе клио значи видя се в приключение :тръгнахме да сменяме ангренаж оказа се ,че трябва да свалиме двигателя :shock: клиото /новата 5-ца/за поправки само в сервиз на канал :x корсата двигателя е здрав за сметка на тенекията.пунтото доста електроника /то това е хубаво /ама не дай боже се скапе става гадно.
моя съвет :недей така на сляпо, обиколи насам-натам огледайте и трите вида и хване ли ти нещо окото взимай.успех :wink:


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Сря 23 юни 2004 11:40


GOLFER написа:един прятел си взе клио значи видя се в приключение :тръгнахме да сменяме ангренаж оказа се ,че трябва да свалиме двигателя :shock: клиото /новата 5-ца/за поправки само в сервиз на канал :x корсата двигателя е здрав за сметка на тенекията.пунтото доста електроника /то това е хубаво /ама не дай боже се скапе става гадно.
моя съвет :недей така на сляпо, обиколи насам-натам огледайте и трите вида и хване ли ти нещо окото взимай.успех :wink:

кое е това клио "новата петица"???, а аз обикалям, ама имам човек, от германия ще го докара, та така ще се процедирам


Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Re: Много OFF, но все пак мнения за Фиат Пунто

Мнениеот zmej » Сря 23 юни 2004 11:41


Pichaga написа:Пунто 1995, бордо металик, ел.прозорци, 4 врати, 1,3, 75 к.с., централно, май хидравлика, от италия, вкарва го мой познат от който взех голфа на собствен ход от там, казва че е добро, даже много, нямало забалежки....проблема е че е в кюстендил и дотам требе да се ходи...цената е 4 500 лв.


Ей сега питах един колега, чиито брат се занимава с разни кошници, та ще цитирам дословно - 'не е на далавера, нормално си е, това си му е цената на това нещо'... Ако е читаво - да го взимаш... :wink: :wink: :wink:


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Сря 23 юни 2004 11:42


мисълта ми е ,че клиото е усъвършенствано рено5 :D


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Много OFF, но все пак мнения за Фиат Пунто

Мнениеот Pichaga » Сря 23 юни 2004 11:43


zmej написа:
Pichaga написа:Пунто 1995, бордо металик, ел.прозорци, 4 врати, 1,3, 75 к.с., централно, май хидравлика, от италия, вкарва го мой познат от който взех голфа на собствен ход от там, казва че е добро, даже много, нямало забалежки....проблема е че е в кюстендил и дотам требе да се ходи...цената е 4 500 лв.


Ей сега питах един колега, чиито брат се занимава с разни кошници, та ще цитирам дословно - 'не е на далавера, нормално си е, това си му е цената на това нещо'... Ако е читаво - да го взимаш... :wink: :wink: :wink:


мерси, в събота съм в кюстнедил и ще го гледам, карам, инспекция при някой майстор, поне с джамбазина няма проблеми, познат ми е ще го даде да го разкостя за един ден


Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zmej » Сря 23 юни 2004 11:45


Ами успех с разкостването, ама още помня приказката на един приятел - не е ли 'любов от пръв поглед', не става... :lol: :wink: :lol:


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Сря 23 юни 2004 11:50


абсолютно не те ли грабне на става, аз така си взех куция ми кон, хареса ми че е бордо металик.....и така вече четвърта година :P


Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот mucho » Сря 23 юни 2004 13:06


туй за първия поглед е ноу верну деа :wink: сякаш отвътре ти казва и наистина така се оказва - при мен две коли така съм си купувал и двете се оказаха екстра (пу да не чуе рогатия ) :wink:


Потребителски аватар
guard
Мнения: 975
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silicon Valley, CA

Мнениеот guard » Пет 25 юни 2004 7:54


luciuz написа:
turtey написа:
а че в базовите модели няя нищо е верно за всички марки но това за което говори пичаката е далеч от базовия модел :wink:


Интересното е, че на сайта на FIAT пише, че всички техни базови модели се продават със серво на спирачките. Тяхното е на 1 месец и няма - незнам как става този номер:)


Нема такъв филм да няма, нещо се е объркал приятеля ти или ти, отвори предния капак и ще откриеш че има казанче с спирачна течност.......... :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пет 25 юни 2004 11:14


ShampionGT написа:
luciuz написа:
turtey написа:
а че в базовите модели няя нищо е верно за всички марки но това за което говори пичаката е далеч от базовия модел :wink:


Интересното е, че на сайта на FIAT пише, че всички техни базови модели се продават със серво на спирачките. Тяхното е на 1 месец и няма - незнам как става този номер:)


Нема такъв филм да няма, нещо се е объркал приятеля ти или ти, отвори предния капак и ще откриеш че има казанче с спирачна течност.......... :lol: :lol: :lol:

не става дума за казанче със спирачна течност, всяка кола има, освен ако не е с жило :lol: , а за сервоусилвател на спирачките


Гост

Мнениеот Гост » Съб 26 юни 2004 8:07


Pichaga написа:любо, не четеш правилно, колата е за девойката, не за мене, а тя не е член на форума и не иска фауве :P :P :P
нали знаете жените гледа колата на външен вид...та клио или корса или това пунто....
аз продължавам да се "мъча" с голфа


az prochetoh che e za devoikata, ama vse pak misleh che tia te e pitala kakvo da si kupi i ti si reshil za PUNTO :)


Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zmej » Нед 27 юни 2004 19:57


Пичага, к'во стана с Пунтото?
Ще ли да го бъде?


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 28 юни 2004 10:11


zmej написа:Пичага, к'во стана с Пунтото?
Ще ли да го бъде?

отпада пунтото, НЕМА празен ход.......1500 оборота държи и това е нема студено, нема загряло, обаче вчера какво се случи, сега ще го опиша мамка му.......



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта