Много OFF, но все пак мнения за Фиат Пунто

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
turtey
Мнения: 232
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 7:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот turtey » Пон 28 юни 2004 10:30


Pichaga написа:
zmej написа:Пичага, к'во стана с Пунтото?
Ще ли да го бъде?

отпада пунтото, НЕМА празен ход.......1500 оборота държи и това е нема студено, нема загряло, обаче вчера какво се случи, сега ще го опиша мамка му.......

жалко за пунтото - то си е красива кола - за жена идеално :cry:




Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 28 юни 2004 11:47


сега пазаря едно клио 1,4 RT 75 коня, 1995г с четири врати, металик, ел. пакет, почваме от 3400 без ДДС, ама това след 10 дни ще е в БГ, а да от Германия тоя път


Потребителски аватар
turtey
Мнения: 232
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 7:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот turtey » Пон 28 юни 2004 11:50


успех този път :lol:
а защо не видиш и нещо такова:
http://mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu= ... f1=details


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 28 юни 2004 12:03


ммммм дааа, кажи малко повечко инфо за твоя алфонс......как е как се държи на пътя, прави ли ти проблеми, цени на чарколяци
а и колата е за дама, а тя си е избрала:
пунто
клио
корса
засега.....


Потребителски аватар
turtey
Мнения: 232
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 7:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот turtey » Пон 28 юни 2004 12:12


значи покажи и алфата - 145/146 мисля ще и хареса на външен вид

иначе какво да ти кажа - поведение на пътя 6/6 просто стои като залепена за асфалта при всякакви скорости - мужду другото още не съм успялда и накарам задницата да поднесе (е изключвам варианта с ръчна)
цените на частите са доста прилични - да не кажа по-ниски от фв а и при талянеца части бол
моята (да чукам на дърво) до сега никакъв проблем не е показала - с една дума много съм доволен а и разхода си го бива 130 кс 10/100 градско


Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот mucho » Пон 28 юни 2004 12:59


turtey написа:значи покажи и алфата - 145/146 мисля ще и хареса на външен вид

иначе какво да ти кажа - поведение на пътя 6/6 просто стои като залепена за асфалта при всякакви скорости - мужду другото още не съм успялда и накарам задницата да поднесе (е изключвам варианта с ръчна)
цените на частите са доста прилични - да не кажа по-ниски от фв а и при талянеца части бол
моята (да чукам на дърво) до сега никакъв проблем не е показала - с една дума много съм доволен а и разхода си го бива 130 кс 10/100 градско


бе я кажи, че мии любопитно как стои нещата с поддръжката, че аз навремето се колебаех между голфче 3 и точно такаа алфа, чувал съм, че са с по-капризни инсталации особено електрическата такава ...

... иначе обективно казано при еднаква цена алфите дет гледах биеха по екстри и година на производство голфчетата, но пък сичко май си има логично обяснение - струва ми се голфчетата определено добре държат цена през годините :wink:


Потребителски аватар
turtey
Мнения: 232
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 7:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот turtey » Пон 28 юни 2004 13:06


значи аз имам 155
сменил съм само масло свещи и въздушен филтър (тя е с верига така че ангренаж няя да се сменя)
а за екстри и глезотии нямам думи - има доста повечеотколкото ми трябват на бързо се свиква
имане за ремонт са малко капризини - при гаражен майстор обикновено не става - трябват специялни инструменти - ама аз съм планирал да не се чупи :lol: 8)

обаче аз случих на поддържана кола - само за пример в багажника все едно никога нищо не е слагано - мокета е нов



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта