Помощ за VW golf 3

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Asi1987
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 10 юни 2011 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Помощ за VW golf 3

Мнениеот Asi1987 » Пет 10 юни 2011 17:35


Здравейте.Имам нужда от малко помощ.Защото попаднах на една много лъжлива авто къща в Кюстендил точно срещи автоморгата.Купих си VW golf 3 и реших да го проверя,че нещо не работеше както трябва.Отворихме главата и се оказа,че няма цял цилиндър просто.Което много ме ядоса.Била е окрадена и музиката.Стари гуми изхабени много.Както и криви джанти.Аз ви съветвам да не взимате нищо от Кюстендил.Защото после само ядове.Сега трябва да ходя да се разправям с тоз Мони да видиме кой как ще мами к*пелето гадно! :beat_butt2




Потребителски аватар
rexpitbul
Мнения: 1758
Регистриран на: Вто 07 ное 2006 21:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Мелмак

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот rexpitbul » Пет 10 юни 2011 18:19


как така го няма цял цилиндър? казал е, че е 5 цилиндъра, а като сте отворили двигателя са се оказали 4 :o а износените гуми не си ли ги видял преди да вземеш колата


Потребителски аватар
apa6o
Мнения: 1101
Регистриран на: Пон 27 ное 2006 9:56
Автомобил: Skoda Octavia 1Z
Двигател: BKD
Местоположение: Перник

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот apa6o » Пет 10 юни 2011 18:19


Как го няма цял цилиндър, да не си с двигател от Поло mhihi Затова се ходи с приятел, който разбира, а в тая ситуация вече си си пил студената водица и така...


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот my heart iS iCe » Пет 10 юни 2011 18:27


Колега, веднага отивай в Полицията, и им разкажи историята. Все някой ще ти обърне внимание! Не стигай до саморазправа, защото няма да има хубав край!
Другите неща, са само риск!

п.п Не че нещо, ма в Перник свършиха ли Голфовете, та отидо до Кн ?

От Враца и Кюстендил също ката и от Дупница неможеш нищо свестно да намериш!


Потребителски аватар
Firestarter
Мнения: 402
Регистриран на: Нед 06 юли 2008 12:38
Автомобил: Голф 3
Двигател:
Местоположение: Перник

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот Firestarter » Пет 10 юни 2011 18:50


Това със гумите и музиката си е практика на джамбазите от години.Разкажи по-подробно за двигателя,че ми се струва нереално.Какви пари ти се хвана тоя голф?


Потребителски аватар
NikShtain GTI
Мнения: 175
Регистриран на: Пон 18 май 2009 23:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот NikShtain GTI » Пет 10 юни 2011 19:05


Хо хо хо копелето Мони.Аз също се преебах та земах от тоз шибаняк един голф ама моя е 4-ка.Тотална набутвация 8 бано ми излезе.Брат аз съм зад тебе.Ако тръгнеш нещо пиши на ЛС.Да ходиме да ги научиме малко на обноски.Ще се пробват да цакат хората.Ама като гледам как се събираме все повече,май накрая ние ще им го нацакаме много здраве :да: :smackbum :director :a boi de


Asi1987
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 10 юни 2011 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот Asi1987 » Пон 13 юни 2011 21:58


Еми как колеги,просто го нямаше.Отварям и гледам изненада 3 бутала :banghead: Може да се каже,че малко съм ядосан.Колко ми е излязъл ли еми скоро ще им го върна ще ги на*ба и ще си взема парите.... :не:


Потребителски аватар
Mihailov78
Мнения: 1112
Регистриран на: Пет 30 апр 2010 11:15
Автомобил: T3 Caravelle
Двигател: DG 1900cc Petrol
Местоположение: Sofia

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот Mihailov78 » Вто 14 юни 2011 6:51


Asi1987 написа:Еми как колеги,просто го нямаше.Отварям и гледам изненада 3 бутала :banghead: Може да се каже,че малко съм ядосан.Колко ми е излязъл ли еми скоро ще им го върна ще ги на*ба и ще си взема парите.... :не:


Kaк няма бутало бре?! :shock Ти не я ли запали тази кола? На 3 цилиндъра трябва да работи като трактор. Гумите не ги ли погледна?! Ама не се научихте, че кола се купува от частно лице..


Потребителски аватар
Syncro
Мнения: 1241
Регистриран на: Пет 11 юни 2004 11:59
Автомобил: Passat 1.8T
Двигател: ANB 1999
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот Syncro » Вто 14 юни 2011 8:40


Последно бутало или цилиндър?
Ако си попаднал на мк3 с 3 цилиндъра бягай към автоизложението - цяла находка си е.
Направил си цяла тема, явно очакваш някакви отговори от нас. Постарай се да дадеш малко повече информация и може пък и да ти помогне някой.


Потребителски аватар
stoi4o.d
Мнения: 3332
Регистриран на: Съб 27 фев 2010 17:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот stoi4o.d » Вто 14 юни 2011 12:36


Явно и колегата не знае какво точно липсва от колата :shock
Истината е някъде там,досиетата Х eusa


Потребителски аватар
nikson85
Мнения: 1721
Регистриран на: Пет 07 май 2010 20:02
Автомобил:
Двигател:

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот nikson85 » Вто 14 юни 2011 13:07


Asi1987 написа:Здравейте.Имам нужда от малко помощ.Защото попаднах на една много лъжлива авто къща в Кюстендил точно срещи автоморгата.Купих си VW golf 3 и реших да го проверя,че нещо не работеше както трябва.Отворихме главата и се оказа,че няма цял цилиндър просто.Което много ме ядоса.Била е окрадена и музиката.Стари гуми изхабени много.Както и криви джанти.Аз ви съветвам да не взимате нищо от Кюстендил.Защото после само ядове.Сега трябва да ходя да се разправям с тоз Мони да видиме кой как ще мами к*пелето гадно! :beat_butt2

това за цилиндъра ако нямаш опит няма как да го разбереш , гумите се карат 70 000 и явно са се износели ,но те определят цената на автомобила не повече от 100лв и никога неможе да си върнеш инвистицията при покупка на части за колата. джанти се изправят за 5 минути на вуканизатор.
ако не си дал много пари за тая кола може да вземеш комплект за цилиндъра и да направиш един ремонт за 200лв.


Потребителски аватар
Vidol Nikolov
Мнения: 2148
Регистриран на: Чет 22 яну 2009 12:22
Автомобил: Jetta 1.6
Двигател: PN
Местоположение: ---

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот Vidol Nikolov » Вто 14 юни 2011 13:18


Как няма да разбере,че работи на 3 цилиндьра бе колега???Трябва да си много бос за да не разбереш,че трака като трактор..да не говориме,че ако го няма едно бутало и некоя свещ прекьсва,което се среща често,тя направо ще чука на 2 цилиндьра.
Кола се купува след задьлжително пробване,не само с гледане.
Незнам.незнам....тука става вьпрос за измама,ако всичко е истина де,но е недоказуемо


Потребителски аватар
NikShtain GTI
Мнения: 175
Регистриран на: Пон 18 май 2009 23:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот NikShtain GTI » Вто 14 юни 2011 13:25


Ама колеги защо се учудвате.Аз взех от тоя боклук същата бракма ама 4-ка.До последно ме лъже и ме обеждава,че има газ в таз кола.А тресенето на 2000 оборота било от крива джанта или гума.А то к*р скоростна кутия и прочие.Колега аз ти казах давайте да се разбираме и да ходиме да ги на*беме.Се ми писна от смотани измамници


Потребителски аватар
IvailoOo
Мнения: 2086
Регистриран на: Пет 26 мар 2010 22:29
Автомобил: Audi A4 B7 Avant
Двигател: 2.0TDI 8v 140 BPW
Местоположение: Балчик

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот IvailoOo » Вто 14 юни 2011 14:51


Мии добре...оня ви е излъгал...ама вие пък толкова ли не можете да разберете откъде идва проблема.Разликата между крива джанта и пре*бана ск.кутия не е никак малка :banghead: Другия колега (на когото предварително се извинявам) ама къде е блял. Тая кола само на картинка ли я гледахте? :banghead: :evil: Не се ли научихте да не вярвате на чутото от боклуците в автокъщите,а единствено на видяното :roll:

П.С. вече е късно да направите каквото и да било...понеже предполагам имаш договор за покупко-продажба,в който изрично се упоменава,че купувачът е наясно със състоянието на автомобила (подписал си се..следователно си наясно..поне по документи) и разни такива.... Сори брат


Потребителски аватар
ALESYZ
Мнения: 1155
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 19:13
Автомобил: BMW 525d
Двигател: M57D25 -01

Re: Помощ за VW golf 3

Мнениеот ALESYZ » Сря 15 юни 2011 9:47


Работата май отива на бой, което не решава проблема. И няма нужда се отваря главата, за да се разбере че колата работи на три цилиндъра.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 236 госта