Колеги-мотористи

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Varbona
El Presidente
Мнения: 7655
Регистриран на: Пон 28 юни 2004 14:31
Автомобил:
Двигател:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Varbona » Чет 22 авг 2013 22:03


vucata написа:...

в 1 от коментарите е истината:
Хубаво е поне да се провери какво е станало,да се пита,преди да се пише ! Бях на светофара и мотора беше до мен. Светна зелено и тръгнахме... в този момент мина на червено въпросното Рено и помете моториста. Удара беше много силен... или иначе казано мина на руска рулетка въпросния автомобил. Късмет за моториста, имало си е дни момчето !


а иначе Персо - да - мераклии за каране има




Потребителски аватар
Ixidor
Мнения: 340
Регистриран на: Пон 02 юни 2008 9:19
Автомобил: VW Bora 2.0 -- Honda CB500-R
Двигател:
Местоположение: сф / плд

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Ixidor » Пет 23 авг 2013 15:19


Volksrod написа:Да има случайно мераклий за съботно неделни карания?
Пр. маршрути 50-100 км. бира кебапчета и обратно?

Е как само 50-100?...


Потребителски аватар
Volksrod
Мнения: 258
Регистриран на: Пет 20 ное 2009 17:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Volksrod » Пет 23 авг 2013 16:13


Аз съм със скутер 250-ка :confused


Потребителски аватар
UltraNord
Мнения: 351
Регистриран на: Пон 19 яну 2009 17:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София (Младост Сити)

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот UltraNord » Пет 23 авг 2013 17:11


Ако в събота бачка някой гумаджия да ми изправи джантата на бандита и аз се включвам в каранЙето :th_up


Потребителски аватар
Volksrod
Мнения: 258
Регистриран на: Пет 20 ное 2009 17:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Volksrod » Пет 23 авг 2013 18:04


Бачкат Ади 95 след О.К.2 посока Суходол София Ауто и ....


Потребителски аватар
rokera671
Мнения: 2543
Регистриран на: Нед 08 мар 2009 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот rokera671 » Съб 24 авг 2013 23:55


Колеги ,за 2 дена видях 4 катастрофи с мотори !!Апела ми е към всички ,по внимателно!Рокерка ,плачеше на кръговото в Бургас ,вчера ,след като ме изпревариха група рокери .Мислеха си ,че са господари на пътя !!Не е така!!Недейте гледа ника ми ,не съм никакъв рокер .Макар ,че съм видял смъртта в очите .И първите ми думи са били ,как е мотора!!


Потребителски аватар
Volksrod
Мнения: 258
Регистриран на: Пет 20 ное 2009 17:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Volksrod » Нед 25 авг 2013 22:11


:th_up


Потребителски аватар
marianchev
Мнения: 2296
Регистриран на: Вто 27 мар 2007 14:03
Автомобил: Passat B5 + B6
Двигател: AFN + BKP
Местоположение: Вкъщи

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот marianchev » Вто 27 авг 2013 12:17


Колеги какво ви е мнението за китайските скутери като цяло?
В момента в Карфур има скутери по 999 лв дали си заслужават. Скутерчето няма да се юрка и ще се кара предимно до магазина и в населено място.
Струва ли си да дам 1000лв за ново скутерче или да видя някое втора ръка в неизвестно състояние?


Потребителски аватар
peterkaludov
Мнения: 136
Регистриран на: Пон 04 юни 2012 6:48
Автомобил: VW T4 Multivan
Двигател: 1.9D
Местоположение: Burgas

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот peterkaludov » Вто 27 авг 2013 12:45


marianchev написа:Колеги какво ви е мнението за китайските скутери като цяло?
В момента в Карфур има скутери по 999 лв дали си заслужават. Скутерчето няма да се юрка и ще се кара предимно до магазина и в населено място.
Струва ли си да дам 1000лв за ново скутерче или да видя някое втора ръка в неизвестно състояние?



по добре нещо втора ръка но от доказана марка. тия китайци са само на външен вид. по добре хонда ямаха или сузуки отколкото китаец. преди време загледах в един магазин китайски скутер и продавача докато го рекламираше каза че има всичко за него(бутала сегменти и т.н.) че аз на нов мотор ако си купувам части за основен ремонт какво да кажа :mhihi


Потребителски аватар
Volksrod
Мнения: 258
Регистриран на: Пет 20 ное 2009 17:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Volksrod » Вто 27 авг 2013 17:14


Ти трябва да избереш, не да слушаш този и онзи!
Ако ти харесва взимай. Какво като е китайски, дрехи, черна, бяла и каква ли не техника каква е?


Потребителски аватар
rokera671
Мнения: 2543
Регистриран на: Нед 08 мар 2009 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот rokera671 » Сря 28 авг 2013 15:06


Volksrod написа:Ти трябва да избереш, не да слушаш този и онзи!
Ако ти харесва взимай. Какво като е китайски, дрехи, черна, бяла и каква ли не техника каква е?

Аз карах китайче и бях супер доволен .Иначе се говори ,че са боклуци .Ти си преценяш !


Потребителски аватар
rado_mit
Мнения: 945
Регистриран на: Сря 30 юни 2004 13:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот rado_mit » Вто 03 сеп 2013 10:00


marianchev написа:Колеги какво ви е мнението за китайските скутери като цяло?
В момента в Карфур има скутери по 999 лв дали си заслужават. Скутерчето няма да се юрка и ще се кара предимно до магазина и в населено място.
Струва ли си да дам 1000лв за ново скутерче или да видя някое втора ръка в неизвестно състояние?

руска ролетка .. може да го караш 5г. и най големия проблем да ти е .. че ти ръждясват болтовете .. може и да ти се разпадне за 5-6 месеца /това съвсем сериозно .. виждал съм го/ .. имало е случай за огромни разлики м/у два вноса на една и съща марка и модел .. има много предложения на пазара втора ръка от Италия .. там поне знаеш какво да очакваш


Потребителски аватар
RadoShopa
Мнения: 590
Регистриран на: Вто 17 авг 2010 16:40
Автомобил: Vw Passat
Двигател: 1.9 TDI AVF 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот RadoShopa » Сря 04 сеп 2013 18:50


Момчета,май днес си изгорях... :neutral При пререгистрация на скутера в КАТ Сливен,след кратко оглеждане,снимки и чесане по главата ми заявиха,че моторчето е за издирване в Италия....стоя и :eek Купувам го регистрирано,с малък/голям талон,ГТП,регистрационен номер и наскоро изтекла ГО!Вземах го от полицай,човека и той като гръмнат,след като му казах....преди година и половина си го е регистрирал съвсем спокойно във Варна!Няма гаранция де,в тази шантава държава актьори всякакви,може и той да е в играта,или пък е минал метър нещо покрай службата си! КАТ-аджиите ми казват,че нещо са слели някакви данни наскоро,преди можело да не се е знаело,но сега излиза,че е за издирване!Сега 30 дена проучвателен период :exclaim Оставих го на плаца и....не се знае,знае ли се :bishop Имали ли сте подобни случаи,имаме ли някакви права...?Или си изгаряме като факли icon_idea
Прикачени файлове
WP_000355.jpg


Потребителски аватар
nii
Незабравим член
Мнения: 4204
Регистриран на: Пон 24 яну 2005 13:33
Автомобил: Golf 2 Automatic
Двигател: RP
Местоположение: кръчмата
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот nii » Чет 05 сеп 2013 0:12


http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=122519&highlight=%E0%F4%F0%E8%EA%E0+%EF%E0%E7%E0%F0%E4%E6%E8%EA
случват се такива неща

RadoShopa написа:Момчета,май днес си изгорях... :neutral При пререгистрация на скутера в КАТ Сливен,след кратко оглеждане,снимки и чесане по главата ми заявиха,че моторчето е за издирване в Италия....стоя и :eek Купувам го регистрирано,с малък/голям талон,ГТП,регистрационен номер и наскоро изтекла ГО!Вземах го от полицай,човека и той като гръмнат,след като му казах....преди година и половина си го е регистрирал съвсем спокойно във Варна!Няма гаранция де,в тази шантава държава актьори всякакви,може и той да е в играта,или пък е минал метър нещо покрай службата си! КАТ-аджиите ми казват,че нещо са слели някакви данни наскоро,преди можело да не се е знаело,но сега излиза,че е за издирване!Сега 30 дена проучвателен период :exclaim Оставих го на плаца и....не се знае,знае ли се :bishop Имали ли сте подобни случаи,имаме ли някакви права...?Или си изгаряме като факли icon_idea


Потребителски аватар
4oroi4o
Мнения: 1502
Регистриран на: Чет 16 фев 2006 9:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот 4oroi4o » Чет 12 сеп 2013 23:04


Привет на всички, чак сега виждам темата. И аз съм моторджия от няколко години, моето моторче е Хонда Х-11. Тез дни ще кача снимки!Ако има желаещи за каране този викенд да пишат!



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта