Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Чет 23 Окт 2014 1:02

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Изображение

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 161 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Вто 08 Юни 2010 14:57 
Аватар

Местожителство: София
dobrin написа:
Твоят приятел да беше пуснал едно търсене за Стефи Ауто - писано дори тук, във форума, има достатъчно за (против) тази "фирма".

http://stefiauto.mobile.bg/

Толко "ЧИСТО НОВИ" автомобили на едно място... mhihi Уникати mhihi

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Вто 08 Юни 2010 15:01 
Предупреждение за вечен БАН

Местожителство: Sofia
Има една друга тема че и официалните вносители продават нови коли с боядисвани детайли ти търсиш коректност на Горубляне.В България всички сме от хитрец нагоре и затова сме на този хал.Не си мисли че при другите търговци е по различно.Че ще те излъжат е повече от сигурно въпроса е колко.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Вто 08 Юни 2010 15:07 
ябълката на раздора
Аватар

ей,тея верно продават уникати бре :shock
Все нови-чисто нови,за безпари :063:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Вто 08 Юни 2010 17:56 
Аватар

Местожителство: софия
Така е навсякъде може да ни излъжат, въпроса е че не всички го правят има и читави търговци, за които е по-важно клиента да остане доволен от покупката от колкото да го проклина всеки път когта си погледне колата. Моята например я взех от човек, които ми го препоръча приятел. Показами колата като спомена всеки малък дефект, който той е забелязал не ми каза, че е чисто нова, с три години по-млада и 20 коня по мощтна от колкото е в деиствителност и най-важното километража не беще въртян-колкото толкова. Просто ние като потребители трябва да не даваме възможност на такава измет да съществува, защото няма кои друг да се застъпи.
Мисля че няма да е лошо някои и да похвали някой от собствен опит.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Вто 08 Юни 2010 23:07 
Аватар

Местожителство: Пловдив
KirilGeorgiev написа:
Има една друга тема че и официалните вносители продават нови коли с боядисвани детайли
можеш ли да намериш линк към нея?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Вто 08 Юни 2010 23:21 
Аватар

paagrio написа:
KirilGeorgiev написа:
Има една друга тема че и официалните вносители продават нови коли с боядисвани детайли
можеш ли да намериш линк към нея?

viewtopic.php?f=59&t=205868

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Сря 09 Юни 2010 8:15 

Mihailov78 написа:
Моя съвет е: Ако видиш мургав, черен, мазен мангалоподобен тип да бягаш далече, за каквато и покупка да говорим.

дааааам
познавам го този така описан търговец - Петър
м/у другото заедно учехме и завършихме - както го гледаш има магистърска степен по финанси, при това защитетена с държавен изпит пред комисия със Стоян Александров - малката секира, а не купена :)
още от 93-та година се занимаваше с внос и търговия на автомобили - последно се видяхме на един 8-и декември преди 2 години
знам,че има много силни връзки и контакти в безнеса с колите и от там добри предложения и цени

беше много свестен тип - ама знам ли - хората се менят с времето

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Сря 09 Юни 2010 9:51 
Аватар

Автомобил: VW Golf 3
Двигател: AHU 1996
Колеги, аз да Ви питам за чий ще си взимате коли от Горубляне, като пред мен в Дупница качваха колите за София. Много време си търсих кола - и по Горубляне съм бил, но там продават всичко с около хилка надценка...
Няма смисъл просто. :talk:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Сря 09 Юни 2010 10:53 

Те и в Дупница напоследък са нахитряли доста а цените изобщо не са по ниски.Коректен автотърговец аз лично не съм виждал но чувам че имало mhihi

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Сря 09 Юни 2010 10:56 
ябълката на раздора
Аватар

JaDaWiN написа:
Колеги, аз да Ви питам за чий ще си взимате коли от Горубляне, като пред мен в Дупница качваха колите за София.

Коли качват и от Пловдив,а цените са с по 2 хилки надолу.Само да целнеш автовоза :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Сря 09 Юни 2010 11:16 
Аватар

хъмм, аз пък точно от тях си взех моята. Досега да чукна на дърво не съм имал сериозни проблеми, иначе в обявите лъжат за разни неща наистина. Като тръгвах да я взимам потърсих отзиви за тази автокъща, но не намерих никакви. Сега вече ще има:-)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Сря 09 Юни 2010 18:08 

Единствения положителен коментар, който съм чул за автокъща това е Боми ауто. Следя им обявите и забелязвам, че колите доста трудно се задържат там, освен ако не е някоя дебела цена от рода на 50 бона. Една приятелка си хареса две коли оттам току що докарани и буквално за два дни ги изграбиха.
Доста запазени ги намират, поне на външен вид. Някой ако има наблюдения да сподели

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Сря 09 Юни 2010 18:48 

Абе не знам колко запазени ги избират в Боми ауто но и те си лъжат порядъчно - две коли ходих да гледам при тях и двете с фалшифицирани сервизни книжки, печатите едни и същи нищо че едната кола беше от Мюнхен а другата от Кьолн. Явно собствениците са ходили в един и същи сервиз mhihi

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Сря 09 Юни 2010 20:02 

K написа:
Единствения положителен коментар, който съм чул за автокъща това е Боми ауто. Следя им обявите и забелязвам, че колите доста трудно се задържат там, освен ако не е някоя дебела цена от рода на 50 бона. Една приятелка си хареса две коли оттам току що докарани и буквално за два дни ги изграбиха.
Доста запазени ги намират, поне на външен вид. Някой ако има наблюдения да сподели

От тези по голями измекяри няма :idea: Харесах си джанти при тях говорих па телефона и ми обясниха че са нови като отидох на място се оказа че не само не са нови но са и вече 50лв по скъпи.Колите им са много добре пастирани и изпрани на една а автомивка в района която работи перфектно.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Поредния измамник на Горубляне Публикувано на: Сря 09 Юни 2010 23:08 

Ясно, значи аз съм се заблудил. Но все пак бързо им се купуват колите, явно добре ги пастират :D

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 161 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа