Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Чет 27 Ное 2014 6:05

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Изображение
Крушки H1 Крушки H4 Крушки H7

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 17 Сеп 2010 22:13 
Аватар

Местожителство: Силистра
Автомобил: Vw Passat B4
Двигател: 1.9 TDI 1z+
Преди време приятел ми беше казал че си взел един спрей за тапицерии от OMV и много хубава работа свършил, но му забравил името.Ходих в един магазин за авто аксесоари и си купих един спрей за тапицерии, но в момента и аз не се сещам за името му, но този, който купих не ми свърши работа.Та ако може да кажете коя марка спрей за тапицерии върши чудеса! :D

Последна промяна от Golf_Diesel_ на Съб 18 Сеп 2010 0:16, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 17 Сеп 2010 22:39 
Доктора
Доктора
Аватар

Местожителство: Търговище
Автомобил: VW Passat B5 2000
Двигател: AHU
Чудеса се случват в приказките. В твоят случай - евентуално с пране на тапицерия. На питането - аз съм доволен от "Textile Cleaner", купувал съм го от Шел, с тяхната емблема.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 17 Сеп 2010 23:14 
Аватар

Местожителство: Варна
На един авер някой му беше донесъл от Австрия мисля , пред мен веднъж го изкара и напръскахме седалките му , то е като пяна за бръснене , оставихме го малко да поеме и после го изтъркахме , седалката стана СУПЕР! , утре ще гледам да го питам къв беше тоз вълшебния спрей и ще пиша :)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Съб 18 Сеп 2010 5:18 
Аватар

Местожителство: София
Автомобил: Bora 4 motion
Двигател: BDE 2002
Тези препарати стават ли за почистване на салони с подгряване?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Вто 21 Сеп 2010 13:08 
Аватар

Днес отидох в един магазин за домашни потреби и си купих един препарат за тапицерия, пластмаса и кожа с името PULITUTTO.Двама човека ми казаха че било много силно и вършело хубава работа.Като се постопли малко ще го пробвам и ще кажа дали става.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 24 Сеп 2010 18:59 
Аватар

С този препарат POLITUTTO имаше ефект.Сипва се във шишенце с пръскалка в съотношение 1:10 за водата естествено :D , пръска се по седалките и следва яко търкане.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 24 Сеп 2010 19:04 
Предупреждение за вечен БАН
Аватар

Автомобил: Seat Ibiza 1.9 TDI 305 Nm
Двигател: 1.9 TDI ASV
:D

Последна промяна от rufkata на Пет 24 Сеп 2010 19:57, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 24 Сеп 2010 19:08 
Аватар

Местожителство: Varna
Автомобил: Golf V
Двигател: BKD 2004
rufkata написа:
Само да спомена в помощ на колегите,ТАВАН НЕ СЕ ПЕРЕ ЗАЩОТО УВИСВА,И ПОСЛЕ ЕДНИ ИЗЛИШНИ 100 ЛЕВАтова като съвет,дори в съответния форум може да се закачи като съобщение,за да не стигат до такива като мен(автотапицери)

Е няма такова нещо! Моя таван е пран 2 пъти за 1 година,но в автомивка и е като нов.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 24 Сеп 2010 19:15 
Аватар

Аз бачкам на автомовка и има хора на който колегите са прали таван и не съм виждал да е увиснал тавана им , дори аз сам си поитърках тавана но с такава кърпа(гидерия) и с малко шампоан по нея и тавана светна като нов.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 24 Сеп 2010 19:30 
Аватар

Не казвам че веднага ще увисне,но ако искате не ме слушайте,позволете ми малко повече да разбирам от МИВКАДЖИТЕ :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 24 Сеп 2010 19:40 
Скиора
Аватар

Местожителство: София
За 5 години досега не се е случило тапицерията на тавана да увисне.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 24 Сеп 2010 19:56 
Аватар

dancing_niki написа:
За 5 години досега не се е случило тапицерията на тавана да увисне.

Дибре БЕ супер сте,исках да ви предупредя просто,ТУКА СЕ РАЗБИРАЧИ СТЕ СЕ СЪБРАЛИ ВЪВ ТОЯ ФОРУМ,като виснат се сетете за мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Промених си и мнението за да не дразня СУПЕРРАЗБИРАЧИТЕ

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 24 Сеп 2010 20:39 
Аватар

Добре ве колега , защо се палиш толкова сякаш не знам кво е станало, нали това е целта на форума - взаимопомощ , никой не се дразни от мнението , но всеки има право на мнение , тва че моето и на някой друг се различава от твоето кво да не е престъпление.Ае със здраве

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 24 Сеп 2010 21:22 
Аватар

:D :D Че кой е казал че съм търкал тавана ? Говорих за седалките.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии Публикувано на: Пет 24 Сеп 2010 21:37 
Аватар

Golf_Diesel_ написа:
:D :D Че кой е казал че съм търкал тавана ? Говорих за седалките.

Исках да предупредя предварително.Просто това е :D

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа