Емоции днес с колата

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Lepoev
Мнения: 1064
Регистриран на: Нед 09 окт 2005 1:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Емоции днес с колата

Мнениеот Lepoev » Вто 18 юли 2006 23:51


Днес имах големи емоции с колата значи първо ходих в Младост до Деница има някакъв нов маркет като Метро до там тропаше затегнах болтовете на тръгване ми изчезна светлината на ключа за ГАЗ-Бензин ама мислих,че е от жичката смених и я сложих на друго място да тегли ток.
Дотука добре колата запали,обаче на старото мявсто първия бушон беше изгорял и лампата за акумолатора светеше непрекъснато.Колата не губеше мощност обаче на разклона за Банкя след суходол точно като завивах колата загасна на средата на Околовръсното шосе.Едвам я избутах ме с вуйчо ми и като отворих капака какво да вида капачката на делкото беше се извадила,а палеца го нямаше никакъв беше строшил и паднал долу в коша,та може ли да е станало заради бушона?
Понеже нямах никакви резевни части освен кабели останах на средата на пътя и се наложи да се обаждам на бащата за помощ.
Хвана ме малко яд,че не послушах моя стар приятел Frysco който ми беше дал съвет да си носия в колата винаги дистрибуторна капачка и палец ама аз си виновен.
Дойде бащата и ми донесе палец и стара дистрибуторна капачка понеже онази се беше спукала.
Сложих я запали тръгнахме и баща ми като вървеше зад мен ми каза,че задната дясна гума танцува много.Беше от джантата изкривила се е.
Интересното ми е може ли от изкривена джанта да разхлабва болтовете след като два пъти днес ги затягах?




Потребителски аватар
milkinis
Мнения: 380
Регистриран на: Вто 01 ное 2005 23:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот milkinis » Сря 19 юли 2006 0:24


Метииииииииииииииииииии... :roll: http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?t=23557 :?:
иначе е напълно възможно от играещата джанта да ти се разхлабват болтовете.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта