Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
ilian.
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 04 юли 2009 21:41
Автомобил: GOLF 4 AUDI A3
Двигател: AUM AHF
Местоположение: Своге 1,8T 20V +чип

Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот ilian. » Вто 17 яну 2012 20:30


Здравейте колеги, незнам дали тук е правилния раздел и ако не е тук се извинявам.
Интересува ме колеги, които са запознати с фаровете DEPO и конкретно този модел на снимката, да споделят тяхното мнение защото съм решил да си купя фарове с лупи, защото ксенона свети по - добре на лупа.

Конкретно ме интересува фаровете дали се изпотяват, пластмаса или стъкло е предната част на фара, светят ли добре, отварят ли се луфтове между калника и фара и общо взето плюсове и минуси за тези фарове.

Изображение

Ако са много скапани тези фарове, предпочитам да дам повече пари но да си купя Хелла, но задължително с черен рефлектор и без рингове. Ако някой ползва отстъпки или продава втора употреба Хелла Фарове нека да ми драсне едно ЛС.

Ако има някой да ми прати линк и за Нови Хелла, ще съм благодарен.

Благодаря Ви.




K
Мнения: 1333
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 21:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: DSG 4x4 CBBB

Re: Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот K » Вто 17 яну 2012 23:08


Сложих един на Депо преди година някъде, но на Пасат. Разликата е голяма, стария не ставаше за нищо, изпечен, запотен, мъка.

Има разлика спрямо бронята, не пасва абсолютно точно, но се забелязва само отблизо. Другото което е, че се напука откъм мигача. Не личи да е имало удар, може да има някакво напрежение от неправилно поставяне.
За сега съм доволен, 150лв. струваше, оригинален във ФВ около 400-500лв. Няма шанс да дам такива пари за фар.


Потребителски аватар
ilian.
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 04 юли 2009 21:41
Автомобил: GOLF 4 AUDI A3
Двигател: AUM AHF
Местоположение: Своге 1,8T 20V +чип

Re: Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот ilian. » Сря 18 яну 2012 0:10


Моите на колата са перфектни но само заради това,че нямат лупа на късите светлини а само на халогена.Идеата ми е да си купа с лупа и след това да продам моите които са VALEO.Но дали ште има ефект да не се прецакам :oops:Ксенона ми е луксима премиум 6000к


Потребителски аватар
IvailoOo
Мнения: 2086
Регистриран на: Пет 26 мар 2010 22:29
Автомобил: Audi A4 B7 Avant
Двигател: 2.0TDI 8v 140 BPW
Местоположение: Балчик

Re: Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот IvailoOo » Сря 18 яну 2012 15:30


Честно казано за фаровете на ДЕПО с лупа нищо не мога да кажа.На този модел и аз съм му хвърлил око,но всичко с времето си.На 3ката бях с ДЕПО с енджъл които са..и в интерес на истината освен визията, светеха много добре (без ксенон) и от там съм останал с добри впечатления. Пасваха си идеално,без разни фуги и разминавания и т.н.


Потребителски аватар
Vinchenzo
Мнения: 122
Регистриран на: Пон 20 авг 2007 11:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот Vinchenzo » Сря 18 яну 2012 18:01


Сложихме фаровете и ефекта е повече от уникален. Светят много добре и смея да кажа, че Депо са си подобрили доста качеството в последните години. Освен, че светят добре, май му и отиват а? :mrgreen:

П.С. Извинявам се за качестово на снимките, но са правени със стара Нокия. :beer


Потребителски аватар
ilian.
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 04 юли 2009 21:41
Автомобил: GOLF 4 AUDI A3
Двигател: AUM AHF
Местоположение: Своге 1,8T 20V +чип

Re: Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот ilian. » Сря 25 яну 2012 8:31


Колеги искам да споделя освен че лупата на късите светлини свети перфектно то и дългите светят в пъти по-добре. При DEPO дългите са с Н7 а при VALEO Н1.На късите съм с ксенон LUXIMA PREMIUM на дългите PHILIPS CRISTAL VISION много съм доволен :да:


Потребителски аватар
ALESYZ
Мнения: 1155
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 19:13
Автомобил: BMW 525d
Двигател: M57D25 -01

Re: Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот ALESYZ » Сря 25 яну 2012 16:28


Хич не ги долюбвам тия китайски измищльотини. Имат гадния навик да протичат.


Потребителски аватар
ilian.
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 04 юли 2009 21:41
Автомобил: GOLF 4 AUDI A3
Двигател: AUM AHF
Местоположение: Своге 1,8T 20V +чип

Re: Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот ilian. » Сря 25 яну 2012 17:18


Знам ли убедиха ме че DEPO от 1-2г вече не е както преди.Това моето е DEPO FK тунинг не било както предишните...а и един колега сподели че неговата кола и на жена му са с такива и много били доволни.Дано и аз да имам късмет за сега само мога да кажа че светят много добре :да:

Последна промяна от ilian. на Пон 23 юни 2014 22:57, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот Sashko_Trg » Сря 25 яну 2012 17:59


И аз преди бях пуснал същата тема за съвет на депо и накрая ме разобедиха хората ..... Аз искам да купувам пак на Депо като оригиналните само че вътре да са черни и все ище се колебая какво да правя ... дали да не взема една хела и да ги боядисам вътре. Един колега каза че си купил такива и бил разочарован.


П.П Другото което се сетих, че крушките за лупи не са ли по-различни от стандартните или за тези фарове не е така ??? И дали лампите на фаровете Депо които искам аз, си съвпадат с лампите на Валео.

Последна промяна от Sashko_Trg на Сря 25 яну 2012 18:47, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
deversant
Мнения: 1229
Регистриран на: Пон 06 ное 2006 23:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот deversant » Сря 25 яну 2012 18:17


ilian. написа:Колеги искам да споделя освен че лупата на късите светлини свети перфектно то и дългите светят в пъти по-добре. При DEPO дългите са с Н7 а при VALEO Н1.На късите съм с ксенон LUXIMA PREMIUM на дългите PHILIPS CRISTAL VISION много съм доволен :да:

А късите с H7 или H1?


Потребителски аватар
ilian.
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 04 юли 2009 21:41
Автомобил: GOLF 4 AUDI A3
Двигател: AUM AHF
Местоположение: Своге 1,8T 20V +чип

Re: Моля за вашето мнение отностно фарове DEPO.

Мнениеот ilian. » Сря 25 яну 2012 23:22


На късите Н7 на дългите H7 халогени H3 така е на DEPO.Нa VALEO дългите са H1 и никви ги няма тези H1.За лупите е добре да се сложи ксенон :да:



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 235 госта