Нови табелки със стари номера?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
buFka
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря 09 ное 2005 8:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на Герена
Контакти:

Нови табелки със стари номера?

Мнениеот buFka » Нед 03 дек 2006 19:26


Възможно ли е след нова година да си взема табелки на които има символа на ЕС или трябва да сменям номера? Което е неприемливо решение...




Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Muncho » Нед 03 дек 2006 19:39


Споменаваше се че звездичките ще бъдат на лепенка.. пък да видим какво ще решат.


Потребителски аватар
POLO GTI
Мнения: 1155
Регистриран на: Вто 29 авг 2006 20:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Мнениеот POLO GTI » Нед 03 дек 2006 22:58


Muncho написа:Споменаваше се че звездичките ще бъдат на лепенка.. пък да видим какво ще решат.


Съмнявам се- много малко пари ще ни отмъкнат, ако е само за една лепенка.....по- вероятно е да искат пак на канал да минеш и нови табели да слагаш, за да се води пререгистрация и да опънат максимума средства от хората- както винаги


Потребителски аватар
DAXC
Мнения: 1219
Регистриран на: Съб 29 апр 2006 13:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Свищов

Мнениеот DAXC » Пон 04 дек 2006 0:46


Аз четох в някой вестник, че за автомобилите които ще напускат пределити на Р.България ще се лепят върху българското знаме стикери със звездите. За останалите автомобили няма да има задължение да се слагат или сменят номерата.


Потребителски аватар
ShafT
Мнения: 76
Регистриран на: Сря 15 ное 2006 21:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот ShafT » Пон 04 дек 2006 11:57


Andrian_VT написа:Аз четох в някой вестник, че за автомобилите които ще напускат пределити на Р.България ще се лепят върху българското знаме стикери със звездите. За останалите автомобили няма да има задължение да се слагат или сменят номерата.


дано да е така че не ми се виси пак пред КАТ часове :) пък няма да напускам БГ :D


Потребителски аватар
buFka
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря 09 ное 2005 8:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на Герена
Контакти:

Мнениеот buFka » Пон 04 дек 2006 12:01


бе аз ще я напускам, ама въпреки всичко не ми се занимава с КАТ. Дано да са лепенки...


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13422
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот kris11 » Пон 04 дек 2006 19:38


Andrian_VT написа:Аз четох в някой вестник, че за автомобилите които ще напускат пределити на Р.България ще се лепят върху българското знаме стикери със звездите.


Отсега я казвам ,ч е тази работа няма да стане .Ще има нови номера. А за какво са камерите по пунктовете на ЕС . Ще пуснат кола с започнала да се разлепя лепенка ли . Смях.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alpinab, borisfx, Burner_inc, jordan17772, ogogin и 76 госта