"Мигли" за Opel Corsa B

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
madwifi
Мнения: 231
Регистриран на: Вто 22 юли 2008 14:35
Автомобил: VW Polo 6N1
Двигател: 1.9D AEF
Местоположение: София

Re: "Мигли" за Opel Corsa B

Мнениеот madwifi » Пон 20 авг 2012 14:42






emo-gar
Мнения: 3443
Регистриран на: Съб 16 сеп 2006 23:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София,Lantra 1.5 ,Golf 3-ABS,Vento-R.I.P.

Re: "Мигли" за Opel Corsa B

Мнениеот emo-gar » Сря 22 авг 2012 22:09


Уважавам смелостта на питащия,аз не бих се "пречупил' и да питам за подобно нещо!Още повече уважавам тоя/тая дето ще седне зад волана,аз не бих посмял...макар че ,никога не е късно да станеш за "кашмер"(за превод-някой от северозападния край ще коментира :mrgreen: )


Потребителски аватар
dushanov
Мнения: 855
Регистриран на: Съб 19 сеп 2009 12:33
Автомобил: Seat Toledo 2
Двигател: AGN
Местоположение: Стара Загора

Re: "Мигли" за Opel Corsa B

Мнениеот dushanov » Чет 23 авг 2012 8:00


Сега ще дам малко предистория за повече яснота. Майка много си хареса едни розов VW Beetle докаран от Германия. ТАМ са му сложили лепенки "мигли" над фаровете. Колата изглежда с тях като детска играчка и е много сладка. НЯМА НИЩО ОБЩО С ПРИМЕРНАТА СНИМКА ОТ 1-Я МИ ПОСТ! Това беше алтернатива, която май дори не трябваше да посочвам! И така отказах я от битъла да го купува, като и разясних цената за подръжката м/у него и Корсата. Обаче много ме врънка за миглички. Искала Корсата да заприлича на битъла. Заех се! Преди 3-4 мин си поиграх с фотошопа и резулатата не и хареса нито на нея, нито на мен. Причина: корсата е тъмно лилалва и следователно миглите са бели и става една грозотия, която по нищо не може да се опре на розовия битъл с черните мигли. РЕШЕНО Е: Никакви мигли...


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: "Мигли" за Opel Corsa B

Мнениеот enigma79 » Чет 23 авг 2012 11:48


Разгеле,още една нормална кола на пътя mhihi
Честно не знам защо нашият манталитет е винаги насочен към кича,колкото повече кич,толкова по добре :screwy


Потребителски аватар
Ljubon
Мнения: 3327
Регистриран на: Съб 15 авг 2009 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: "Мигли" за Opel Corsa B

Мнениеот Ljubon » Чет 23 авг 2012 12:03


enigma79 написа:нашият манталитет е винаги насочен към кича

Покойният вече многоуважаван професор Иван Славов се занимаваше с това явление. Ето какво казваше по въпроса:
"Кичът нито е вчерашен, нито е утрешен, той е вечен".


Потребителски аватар
dushanov
Мнения: 855
Регистриран на: Съб 19 сеп 2009 12:33
Автомобил: Seat Toledo 2
Двигател: AGN
Местоположение: Стара Загора

Re: "Мигли" за Opel Corsa B

Мнениеот dushanov » Пет 24 авг 2012 8:12


Колеги, извъртаме темата! Това, че ние мъжете си слагаме спортни линии, реклами на стотици ф-ми за гуми, тунинг, карбоново фолио, цели апликации на предния капак, спойлери (ненужни)- това кич ли е? ДА. Дайте сега оплюваме женския пол. Малко го възприех на обида някои от мненията на колегите. Сигурен съм, че ако вашите съпруги/приятелки видят въпросния Битъл ще ахнат!

На корсата няма да слагаме мигли и това е. Писах го в миналия пост. Темата е за :lock:



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта