Е30 318 колко коня е, едно го отвях на връщане от летището

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
niikoo_1
Мнения: 3308
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот niikoo_1 » Вто 13 мар 2007 21:21


Cherepaha написа:Аре :lock: ... Тука се наиграха вече :hahhihi:


Нека да видим какво ще стане.
Още нищо не е станало, поне да се станат няколко старта и тогава да се заключва.

Престанете с тия емотикони с КАТИНАР, страшно много дразнят, и на които не му е интерсно да не чете, а не да поства катинари и други подобни :lol:

И на мен много неща не са ми интересни. :sly




Потребителски аватар
mishu
Мнения: 607
Регистриран на: Пет 27 май 2005 16:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот mishu » Вто 13 мар 2007 21:24


Аз пък хванах една риба с ей такива :dontknow: ташаци! Но ще дойда с колелото в неделя, че знаете ли кво става като включа на 21-ва и обуя спортните гуменки ... :ble:


Потребителски аватар
Golf 3 1.8
Мнения: 1034
Регистриран на: Чет 23 дек 2004 20:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Golf 3 1.8 » Вто 13 мар 2007 21:25


Nabludatel написа:
Golf 3 1.8 написа:Абе на колко години съм нема значение ти правил ли си старт до са с такъв голф?Кво мислиш че ше ме биеш с много ли??На 400 става дума?Айде да опитаме ако не ти е много правено бмв-то.Не си мисли че съм некъв превъзбуден тинейджър дет се е возил два пъти на кола и си чеша езика само!!!Айде неделя на бояна?
Какъв старт, бе колега? Летящ , пълзящ, на задна? Погледни малко по-нагоре в поста за сравнението между двата автомобила и кажи как точно ще ме биеш? Всички сме карали Голф, а ти БМВ карал ли си ? Знаеш ли какво се случва след 3000 оборота на тази кола? Още ли държиш на летящият старт или размисли? Айде успокой се и стига с тези глупости. Ако все пак решиш да се показваш пред някой, имай на предвид, че с тези 5 лева от залога само препарата за чистачките не мога да си платя. Ако те интересува сериозен залог, ще ти дам GSM и ще ти кажа сумата за състезанието. Можеш да видиш колата ми в района на Руски паметник. Светъл седан с антикрило отзад и лесно запомнящ се номер.

Добре искам да видя с колко ще ме биеш?Така става ли не искам да се заяждаме като некви ученички.Ако не ти се занимава ок ,но при положение че си с по силна кола и по каталог и по всичко за кво да слагам повече пари(не че нямам).Тва е30 2.3 150кс и то е по силно по каталог както видяхме ма едно го бих с 3-4коли на бояна.Демек не е толко сигурно......Все пак е36 е тежичко не го забравяйте и това.


Потребителски аватар
angel.1
Мнения: 220
Регистриран на: Съб 24 сеп 2005 12:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Мнениеот angel.1 » Вто 13 мар 2007 21:32


Golf 3 1.8 написа:Само искам да ми покажете къде съм писал че голфа ми е много силен?Искам да опитам просто кво кат ме бие?И според мен е36 2.5 192кс е по силно от голфа ,ма искам да пробваме пък може да стане изненада.А тва дет колегата го даде за пример само ше кажа че в тоя сайт има доста грешна информация!Нито подценявам бмв нито нищо айде човека с е36-цата да напише иска ли старт или не?Само да не е от място шот нямам гуми тва е всичко!
Първо не съм казал,че Голфа ти е силен за да те подигравам или нещо подобно.В този форум има доста хора които са позасилили колите си и те вървят доста повече от сток версийте.Относно грешките в сайта за сравнение/макар,че някъде по темите точно ти го цитираше/ невиждам какво е грешно
Голф 3 АБФ-16.1 на 400м.Но както и да е.Поздрави.


Потребителски аватар
rexpitbul
Мнения: 1758
Регистриран на: Вто 07 ное 2006 21:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Мелмак

Мнениеот rexpitbul » Вто 13 мар 2007 21:33


Човека иска да се пробва кво толко!!!
И аз на няколко светфара като застанах до един АБФ и ми стана интересно с колко ще ми дръпне по бул, България посока Бояна с моите 75 кончета (ако все още са толко) и като тръгнахме,ако небяха следващите светофари нямаше да го стигна. Изкефих се много защото и той настъпи да ми покаже как върви та какво ако се дръпнете ?????????


Потребителски аватар
Golf 3 1.8
Мнения: 1034
Регистриран на: Чет 23 дек 2004 20:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Golf 3 1.8 » Вто 13 мар 2007 21:35


angel.1 написа:
Golf 3 1.8 написа:Само искам да ми покажете къде съм писал че голфа ми е много силен?Искам да опитам просто кво кат ме бие?И според мен е36 2.5 192кс е по силно от голфа ,ма искам да пробваме пък може да стане изненада.А тва дет колегата го даде за пример само ше кажа че в тоя сайт има доста грешна информация!Нито подценявам бмв нито нищо айде човека с е36-цата да напише иска ли старт или не?Само да не е от място шот нямам гуми тва е всичко!
Първо не съм казал,че Голфа ти е силен за да те подигравам или нещо подобно.В този форум има доста хора които са позасилили колите си и те вървят доста повече от сток версийте.Относно грешките в сайта за сравнение/макар,че някъде по темите точно ти го цитираше/ невиждам какво е грешно
Голф 3 АБФ-16.1 на 400м.Но както и да е.Поздрави.

Да цитирам го шот има и верни работи!Виж колко дават на ауди а3 1.8т оня ден бих едно с 3-4коли :wink:Ми колегата горе е прав ,аз като мисля че колата ми върви повече показвам и толкоз, кво се пените толко, на колко съм години луд ли съм......Извинявайте ако има нещо..... :?


Nabludatel
Мнения: 6
Регистриран на: Съб 10 мар 2007 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Nabludatel » Вто 13 мар 2007 21:41


Golf 3 1.8 написа:
Nabludatel написа:
Golf 3 1.8 написа:Абе на колко години съм нема значение ти правил ли си старт до са с такъв голф?Кво мислиш че ше ме биеш с много ли??На 400 става дума?Айде да опитаме ако не ти е много правено бмв-то.Не си мисли че съм некъв превъзбуден тинейджър дет се е возил два пъти на кола и си чеша езика само!!!Айде неделя на бояна?
Какъв старт, бе колега? Летящ , пълзящ, на задна? Погледни малко по-нагоре в поста за сравнението между двата автомобила и кажи как точно ще ме биеш? Всички сме карали Голф, а ти БМВ карал ли си ? Знаеш ли какво се случва след 3000 оборота на тази кола? Още ли държиш на летящият старт или размисли? Айде успокой се и стига с тези глупости. Ако все пак решиш да се показваш пред някой, имай на предвид, че с тези 5 лева от залога само препарата за чистачките не мога да си платя. Ако те интересува сериозен залог, ще ти дам GSM и ще ти кажа сумата за състезанието. Можеш да видиш колата ми в района на Руски паметник. Светъл седан с антикрило отзад и лесно запомнящ се номер.

Добре искам да видя с колко ще ме биеш?Така става ли не искам да се заяждаме като некви ученички.Ако не ти се занимава ок ,но при положение че си с по силна кола и по каталог и по всичко за кво да слагам повече пари(не че нямам).Тва е30 2.3 150кс и то е по силно по каталог както видяхме ма едно го бих с 3-4коли на бояна.Демек не е толко сигурно......Все пак е36 е тежичко не го забравяйте и това.
Още в началото на темата ти споменах, че не искам да дразня никой, но не може да дръпнеш такава кола. Без да ти говоря за моята и за това какъв шофъор съм аз. А ти пишеш, че дърпаш всякъкви БМВ та само 325-ца може леко да те озори :!: Е, след като аз ще ставам за смях , поне да опитам да изкарам някой лев. Ако няма да залагаш пари, тогава ще те чакам април на Божурище. Желая ти късмет.


Потребителски аватар
Golf 3 1.8
Мнения: 1034
Регистриран на: Чет 23 дек 2004 20:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Golf 3 1.8 » Вто 13 мар 2007 21:44


Nabludatel написа:
Golf 3 1.8 написа:
Nabludatel написа:
Golf 3 1.8 написа:Абе на колко години съм нема значение ти правил ли си старт до са с такъв голф?Кво мислиш че ше ме биеш с много ли??На 400 става дума?Айде да опитаме ако не ти е много правено бмв-то.Не си мисли че съм некъв превъзбуден тинейджър дет се е возил два пъти на кола и си чеша езика само!!!Айде неделя на бояна?
Какъв старт, бе колега? Летящ , пълзящ, на задна? Погледни малко по-нагоре в поста за сравнението между двата автомобила и кажи как точно ще ме биеш? Всички сме карали Голф, а ти БМВ карал ли си ? Знаеш ли какво се случва след 3000 оборота на тази кола? Още ли държиш на летящият старт или размисли? Айде успокой се и стига с тези глупости. Ако все пак решиш да се показваш пред някой, имай на предвид, че с тези 5 лева от залога само препарата за чистачките не мога да си платя. Ако те интересува сериозен залог, ще ти дам GSM и ще ти кажа сумата за състезанието. Можеш да видиш колата ми в района на Руски паметник. Светъл седан с антикрило отзад и лесно запомнящ се номер.

Добре искам да видя с колко ще ме биеш?Така става ли не искам да се заяждаме като некви ученички.Ако не ти се занимава ок ,но при положение че си с по силна кола и по каталог и по всичко за кво да слагам повече пари(не че нямам).Тва е30 2.3 150кс и то е по силно по каталог както видяхме ма едно го бих с 3-4коли на бояна.Демек не е толко сигурно......Все пак е36 е тежичко не го забравяйте и това.
Още в началото на темата ти споменах, че не искам да дразня никой, но не може да дръпнеш такава кола. Без да ти говоря за моята и за това какъв шофъор съм аз. А ти пишеш, че дърпаш всякъкви БМВ та само 325-ца може леко да те озори :!: Е, след като аз ще ставам за смях , поне да опитам да изкарам някой лев. Ако няма да залагаш пари, тогава ще те чакам април на Божурище. Желая ти късмет.

Ок радвам се че се разбрахме.А некви времена от божура ше кажеш ли или и те са държавна тайна?


Nabludatel
Мнения: 6
Регистриран на: Съб 10 мар 2007 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Nabludatel » Вто 13 мар 2007 21:55


Golf 3 1.8 написа:
Nabludatel написа:
Golf 3 1.8 написа:
Nabludatel написа:
Golf 3 1.8 написа:Абе на колко години съм нема значение ти правил ли си старт до са с такъв голф?Кво мислиш че ше ме биеш с много ли??На 400 става дума?Айде да опитаме ако не ти е много правено бмв-то.Не си мисли че съм некъв превъзбуден тинейджър дет се е возил два пъти на кола и си чеша езика само!!!Айде неделя на бояна?
Какъв старт, бе колега? Летящ , пълзящ, на задна? Погледни малко по-нагоре в поста за сравнението между двата автомобила и кажи как точно ще ме биеш? Всички сме карали Голф, а ти БМВ карал ли си ? Знаеш ли какво се случва след 3000 оборота на тази кола? Още ли държиш на летящият старт или размисли? Айде успокой се и стига с тези глупости. Ако все пак решиш да се показваш пред някой, имай на предвид, че с тези 5 лева от залога само препарата за чистачките не мога да си платя. Ако те интересува сериозен залог, ще ти дам GSM и ще ти кажа сумата за състезанието. Можеш да видиш колата ми в района на Руски паметник. Светъл седан с антикрило отзад и лесно запомнящ се номер.

Добре искам да видя с колко ще ме биеш?Така става ли не искам да се заяждаме като некви ученички.Ако не ти се занимава ок ,но при положение че си с по силна кола и по каталог и по всичко за кво да слагам повече пари(не че нямам).Тва е30 2.3 150кс и то е по силно по каталог както видяхме ма едно го бих с 3-4коли на бояна.Демек не е толко сигурно......Все пак е36 е тежичко не го забравяйте и това.
Още в началото на темата ти споменах, че не искам да дразня никой, но не може да дръпнеш такава кола. Без да ти говоря за моята и за това какъв шофъор съм аз. А ти пишеш, че дърпаш всякъкви БМВ та само 325-ца може леко да те озори :!: Е, след като аз ще ставам за смях , поне да опитам да изкарам някой лев. Ако няма да залагаш пари, тогава ще те чакам април на Божурище. Желая ти късмет.

Ок радвам се че се разбрахме.А некви времена от божура ше кажеш ли или и те са държавна тайна?
Пет пъти съм давал време под 16 секунди. Миналата година едно маслено зелено 325 ме би , а аз бях с време 15.80.


Потребителски аватар
VW_FEN
Мнения: 1859
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот VW_FEN » Вто 13 мар 2007 22:07


Golf 3 1.8 написа: ...


Колега, и аз си падам по VW, ама ти го изкара твоя "stock" голф някъде към 180-190 коне :shock Не ми е ясно как така ще разцепиш 1.8Турбо, при положение, че ако са ви стандартни, турбото трябва да те накаже много зловно... Сигурен ли си, че му е бил напълно изправен двигателя? Мисля, че имаше и други такива теми, за 2.0 16v срещу 1.8Т 20v, където 2.0 16v няма никакъв шанс точно заради по-големия въртящ момент от турбото ;)

И точно пък на този модел BMW да се опънеш, незнам, по-склонен съм да вярвам, че колегата си знае възможностите, и едва ли до сега не му се е отдавала възможност да скъса някой ABF. 192 коня все пак са си 192 :)


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Вто 13 мар 2007 22:11


Предполагам, че се разбрахте.
Ако все още нещо не е изяснено моля използвайте ЛС зщото нарушавате т.5от правилата.
2 победи от 3 дръпки и после ще отключа темата за да пишете резултата.
:lock:



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 227 госта