Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот polovera_9n3 » Нед 29 ное 2015 14:17


Поръчах за тикото 2 Дебика фриго 135/80/12. В четвъртък ми казаха, че в петък ще ги пратят по куриер и в събота ще ми се обадят по обед. Не се обадиха никакви куриери. Сега чакам понеделник да видим :rolleyes
... В крайна сметка ги взех всичко е ок дота - 3515. Проблема за забавянето беше в куриерската фирма и в мен, че не можем да се открием 3 дена :mhihi ..аз отивам в офиса- той заключен, те ми звънят- аз в завода на работа, но всичко е ок. доволен съм. :beer




Потребителски аватар
1,9TDI
Мнения: 316
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 0:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: BMP
Местоположение: Все некЪде

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот 1,9TDI » Съб 12 дек 2015 1:41


И аз съм пазарил от автогуми.бг Вече даже 3 година. Не знам защо си мислите, че другите фирми са по-глупави и не ви вземат пари за доставка. Ами доставката е включена в цената на гумата за това.
С Дианата не можах да работя със сайта нещо много бавно ми се случваха нещата, иначе направих сравнение между автогуми.бг и друг сайт в който "няма" сума за доставка на гумата, но защо ли тогава цените са с разлика 1лв?
Ето и снимки. Вие направете изводите.
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот 777 » Пон 14 дек 2015 13:59


1,9TDI написа:И аз съм пазарил от автогуми.бг Вече даже 3 година. Не знам защо си мислите, че другите фирми са по-глупави и не ви вземат пари за доставка. Ами доставката е включена в цената на гумата за това.

А ти защо си мислиш, че надценката е константа за всички? Идеалният начин да ти вземат още някой лев е като таксуват доставката.


Потребителски аватар
1,9TDI
Мнения: 316
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 0:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: BMP
Местоположение: Все некЪде

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот 1,9TDI » Пон 14 дек 2015 15:42


Който от където иска да си купува гуми. Това си е лично негов избор. Относно темата аз съм доволен от автогуми.бг и за в бъдеще мисля да пазаря от тях. До сега съм поръчал 3 пъти и са били коректни.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19706
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот Vlad777 » Вто 29 окт 2019 10:47


За 2018 г имам 5 поръчки от avtogumi.bg, а за 2019 до момента имам 4 поръчки.

Супер доволен - винаги коректни, отзивчиви и нещата се случват така, както сме се разбрали.


kaminero
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 22 май 2019 19:27
Автомобил: WV Touran 2 0 Diesel
Двигател: 2005

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот kaminero » Сря 30 окт 2019 23:02


Досега съм си купувал 4 пъти от avtogumi.bg . Винаги са били коректни и винаги гумите са били с нов DOT.


Потребителски аватар
Marshala90
Мнения: 88
Регистриран на: Пет 27 май 2011 18:45
Автомобил: Skoda Superb II VW Passat B5
Двигател:
Местоположение: България

AVTOGUMI.BG - Разочарован от обслужването

Мнениеот Marshala90 » Пон 25 ное 2019 18:37


Здравейте,

Нямах никакво намерение да подхващам още теми, но те ме принуждават като продължават да се държат по същия начин и в друг форум.

Искам да изразя и ВЪЗМУЩЕНИЕТО си от екипа на AVTOGUMI.bg. Никога не съм получавал по-вулгарно отношение от официална комуникация в интернет.
И по-конкретно:
- Категоризираха въпросите ми като "МАЛОУМНИ"
- Категоризираха ме в графата "БОЛНИ МОЗЪЦИ"
- Категоризираха много от потенциалните си клиенти като "НЕНОРМАЛНИЦИ" и евентуално и аз в това число.
- Казаха, че усмивка приемали моите "ЛАИШКИ ПРИЩЕВКИ"
- Надали имало друга фирма, която да "отговаря на мейлите в неделя следобед и с радост и усмивка да приеме всичките Ви лаишки прищевки. "
- Изказаха, че имат най-доброто обслужване в страната като заключение :eek

И всичко това беше относо DOT-а за гумите и без никаква друга странична провокация от мен.
Възмутен съм от отношението, което показаха. ДОРИ хипотетично да приемем, че обидите които са изказали са с право, то те НЯМАТ ПРАВО да използват такъв вулгарен език в официална кореспонденция и дори в неофициална, ако уважават себе си..
По много различни и културни начини може да се тушират всякакви въпроси, да се "разкара" определен потребител, но НЕ и по този вулгарен език/начин...

Продуктите може да им са ТОП, но с такава кореспонденция няма и да достигна до техните продукти.

Също така, когато постанах това, те отново написаха съобщение под мнението ми като не се отглониха от този "подобаващ" тон.
Аз трябва да съм Ви благодарен, че сте ми отговорили в неделя ли, карал ли съм Ви? А също така един от офисите ви работи в събота и неделя, а за това нещо се заплаща, получавате заплати и смеете да се туапте в гърдите как едва ли не аз трябва да се чувствам привилигерован, че комуникирате с мен. Вие не комуникирате с мен заради сините ми очи, а защото имате икономическа изгода. А накрая искате да кажете, че едва ли не ще е заради сините ми очи...

Прикачвам кореспонденцията както пожелаха няколко потребители и мнението от форумното им мнение.

НЕ ТОЛЕРИРАМ ТОВА ВИ ОТНОШЕНИЕ! АЗ СЪМ ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО, ИМАМ ДОСТОЙНСТВО И ВИЕ И НИКОЙ ДРУГ НЯМА ПРАВОТО ДА ГО ПОТЪПКВА!

П.С. Нямам намерение да се обяснявам защо ми е нужен DOT-а, това не Ви влиза в работата и интересува само мен. Вашата работа е да казвате какво предлагате на бъдещите и настоящи клиенти,а ако нямате това желание, то по най-учтив и човешки начин да откажете и прочие.

Поздрави,
Иван

Съобщение 3:
avtogumi3.jpg

Съобщение 2:
avtogumi2.jpg
avtogumi2.jpg (39.3 KиБ) Видяна 1591 пъти

Съобщение 1:
avogumi1.jpg

Работно време:
mnenieirabvreme.jpg

Съобщение 4:
avtogumi4.jpg

Последна промяна от Marshala90 на Пон 25 ное 2019 21:42, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8306
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: AVTOGUMI.BG - Разочарован от обслужването

Мнениеот Stivi » Пон 25 ное 2019 18:47


Каквото повикало това се обадило,аз лично напълно разбирам хората от "автогуми" ,може малко да са попрекалили с епитетите,но аз лично бих си помислил същото което те са написали просто бих го изразил с по-мек тон ! Ако си мислиш че с този пост ще откажеш някой да пазарува от сайта....много бъркаш ! Чудя се как изобщо са се занимавали да ти отговарят след първото писмо в което ти казват че ДОТ-а е тазгодишен ?

Последна промяна от Stivi на Пон 25 ное 2019 18:53, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Marshala90
Мнения: 88
Регистриран на: Пет 27 май 2011 18:45
Автомобил: Skoda Superb II VW Passat B5
Двигател:
Местоположение: България

Re: AVTOGUMI.BG - Разочарован от обслужването

Мнениеот Marshala90 » Пон 25 ное 2019 18:49


Аз не казвам ли именно това, което сте написали и Вие "ТОНЪТ Е ПРОБЛЕМА, ДУМИТЕ КОИТО СА ИЗПОЛЗВАНИ СА ПРОБЛЕМА". Аз си изразявам недоволството и обидата, а който ще да пазаруваили не, няма никакво значение за мен...


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19163
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: AVTOGUMI.BG - Разочарован от обслужването

Мнениеот stefan4o » Пон 25 ное 2019 18:50


Много лошо отношение към клиента. Говори зле за тях.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19706
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: AVTOGUMI.BG - Разочарован от обслужването

Мнениеот Vlad777 » Пон 25 ное 2019 19:14


Marshala90 написа:И всичко това беше относо DOT-а за гумите и без никаква друга странична провукация от мен.

Първо, че провокация се пише така: провокация.

Второ, че така като гледам кореспонденцията май ти първи си започнал с определението, че се излагат и една камара празни приказки, щото видиш ли не са конкретизирали ден на производство на въпроса "А нещо относно DOT-a?". :mhihi Според мен 2019 даже е супер отговор на подобен въпрос. Ако искаш и час и подпис от работника на смяна да има? Щото ако е правена в петък следобяд, може да са били запразнили? И как не са се сетили да ти ги напишат? :mhihi

Както съм писал - при всичките ми многобройни поръчки - проблеми не съм имал, а и всички, които познавам и са поръчвали от там също не са имали.

Така като гледам и ти можеше да нямаш, но щом така си решил - Машала!


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот Водния дух1 » Пон 25 ное 2019 19:46


Тия от автогуми са прекалили малко с езика....ама колегата да не иска още топли гуми от нощната смяна...


Потребителски аватар
Marshala90
Мнения: 88
Регистриран на: Пет 27 май 2011 18:45
Автомобил: Skoda Superb II VW Passat B5
Двигател:
Местоположение: България

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот Marshala90 » Пон 25 ное 2019 20:30


Извинявам се за правописната грешка, в бързината съм я допуснал!

Аз искам да знам какво поръчвам (аз си знма от какво значение е дота и не мисля да го пояснявам) и отново подчертавам НЕ Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ ВЪПРОСА ЗА DOT-А, А НАЧИНА ПО, КОЙТО СЕ ОТГОВАРЯ!
Вникнете в същественото от това, което съм написал!


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19163
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот stefan4o » Пон 25 ное 2019 20:33


Аз просто питам коя година са произведени гумите и къде. Това ми е достатъчно. Дали ще са 12-та седмица или 30-та седмица на 2019 ми е все едно. Малко си издребнял, което ги е издразнило. Но все пак - не се отговаря по този начин на клиент. Аз културно бих те пратил да си пазариш гуми от другаде, без да ползвам епитети. 90ти набор ли си, колега?


Потребителски аватар
samo_pechka
Мнения: 8430
Регистриран на: Пон 05 дек 2011 22:46
Автомобил: YAMAHA Drag star 1100+XJ 900 58L
Двигател: V-twin 2002 + R4 1989

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот samo_pechka » Пон 25 ное 2019 20:36


Прочетох внимателно мненията и кореспонденцията . Понеже дълги години съм бил в сферата на търговията, има едно неписано правило , че клиентът винаги е "прав". Въпреки, че понякога има абсурдни ситуации и изисквания - прав е, винаги.
Имал съм подобни ситуации, запазвал съм хладнокръвие , вежлив тон , без повишаване на тона, без епитети и избягване на конфронтации.
Това е грешката на Автогуми ( по-точно: персонал в него ден ), че си позволява, да отговаря/отвръща на тона и епитетите.
За мен са прави, че наистина гумите добре ( правилно ) съхранявани, нямат проблем чак толкова с няколко месеца престой . Но изполваният тон.... не. Ще има предполагам някакви корекции/промени откъм персонал . Неприемливо е да се използва такъв тон, въпреки конфронтацията на която са били подложени, отначало по-лека , до ескалираща и от двете страни .
Клиенти има всякакви , има и с по-невъздържан характер , има "криви" по рождение и т.н. Търговецът трябва да запази самообладание и такт.
Относно Автогуми: пазарувал съм от тях , нямал съм проблем , не съм имал драми и остър тон .



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта