Относно една кола на Горубляне?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Сря 16 май 2007 18:38


scirocco gt написа:
Stivi написа:Ами съдейки по обявите в германското мобиле и по-специално от снимките там ,не е задължително таблото да е със рингове,даже повечето са като тази на Горубляне друг е въпроса че цените на 2002г. почват от 10 000 евро! Поне тук сме на далавера ей,колите са ни по-добри и по-евтини от на немците :lol: :lol: :lol:

Немците имат кинти,ние нямаме,и те го знаят :D


голяма част имаме повече пари от немците....нямаме навик да купуваме нови коли и да висим с по 30 000 на банките.....аз лично бих вложил тия 30 бона в бизнес вместо да пазарувам нова кола...




Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8296
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Мнениеот Stivi » Сря 16 май 2007 19:19


chefito написа:голяма част имаме повече пари от немците....нямаме навик да купуваме нови коли и да висим с по 30 000 на банките.....аз лично бих вложил тия 30 бона в бизнес вместо да пазарувам нова кола...


Аз се чудя защо сме толкова много тук и си оплакваме болежките на кошниците а ето каква била далаверата-ние си въртим бизнес и си правим кинти ама за пред хората си караме старите коли и се молим да стигнем закъдето сме тръгнали :) Това на майтап колега а по темата,нямах предвид да си купиш нова кола а това че е много странно как тази кола в БГ струва 15 000лв а в Германия цената е 10 000евро,та да се замисли колегата дали още да се вглежда в обявата !


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Сря 16 май 2007 19:21


Stivi написа:
chefito написа:голяма част имаме повече пари от немците....нямаме навик да купуваме нови коли и да висим с по 30 000 на банките.....аз лично бих вложил тия 30 бона в бизнес вместо да пазарувам нова кола...


Аз се чудя защо сме толкова много тук и си оплакваме болежките на кошниците а ето каква била далаверата-ние си въртим бизнес и си правим кинти ама за пред хората си караме старите коли и се молим да стигнем закъдето сме тръгнали :) Това на майтап колега а по темата,нямах предвид да си купиш нова кола а това че е много странно как тази кола в БГ струва 15 000лв а в Германия цената е 10 000евро,та да се замисли колегата дали още да се вглежда в обявата !


брат, в никъв случай поста ми не беше насочен към теб или към който и да било ... просто споделих мнение на база на лични наблюдения... :drunk


Потребителски аватар
scirocco gt
Мнения: 1135
Регистриран на: Сря 06 апр 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scirocco gt » Сря 16 май 2007 19:38


chefito написа:
scirocco gt написа:
Stivi написа:Ами съдейки по обявите в германското мобиле и по-специално от снимките там ,не е задължително таблото да е със рингове,даже повечето са като тази на Горубляне друг е въпроса че цените на 2002г. почват от 10 000 евро! Поне тук сме на далавера ей,колите са ни по-добри и по-евтини от на немците :lol: :lol: :lol:

Немците имат кинти,ние нямаме,и те го знаят :D


голяма част имаме повече пари от немците....нямаме навик да купуваме нови коли и да висим с по 30 000 на банките.....аз лично бих вложил тия 30 бона в бизнес вместо да пазарувам нова кола...



Е ква голяма част,ние сме 7 000 000,а те :roll:


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Сря 16 май 2007 19:40


scirocco gt написа:
chefito написа:
scirocco gt написа:
Stivi написа:Ами съдейки по обявите в германското мобиле и по-специално от снимките там ,не е задължително таблото да е със рингове,даже повечето са като тази на Горубляне друг е въпроса че цените на 2002г. почват от 10 000 евро! Поне тук сме на далавера ей,колите са ни по-добри и по-евтини от на немците :lol: :lol: :lol:

Немците имат кинти,ние нямаме,и те го знаят :D


голяма част имаме повече пари от немците....нямаме навик да купуваме нови коли и да висим с по 30 000 на банките.....аз лично бих вложил тия 30 бона в бизнес вместо да пазарувам нова кола...



Е ква голяма част,ние сме 7 000 000,а те :roll:


говорим за части, а не за конкретна бройка....нещо не разбирам коментара ти...липсва му логика и връзка с контекста...някакси не е на място или на мен не ми стига интелект :oops:


Потребителски аватар
scirocco gt
Мнения: 1135
Регистриран на: Сря 06 апр 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scirocco gt » Сря 16 май 2007 19:50


Ами аз не съ купувал кола нито от Германия,нито от Швейцария,нито от...........Бил съм в много европейски държави и по някога от любапитство съм поглеждал цените по автоборсите.Е навсякъде са били от 1.5 до 2 пъти по високи от БГ.Просто там си държат по високи цени и като се появи някой с многото кинти,товари яко,на едро и т.н.За една кола толко ,за три толко ,за 20...................


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Чет 17 май 2007 2:10


брабусе, ти съвсем си изтрещял.
Само да имаш късмет да продадеш двойката... имай го само тоя късмет. С адаша ми ще ти скачаме по новата кошница с четири крака!!! ... ама отгоре.


Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Чет 17 май 2007 15:49


vasstop написа:брабусе, ти съвсем си изтрещял.
Само да имаш късмет да продадеш двойката... имай го само тоя късмет. С адаша ми ще ти скачаме по новата кошница с четири крака!!! ... ама отгоре.

Как ще я продава двойката, като преди по-малко от месец си купи най-скъпарския модел амортисьори КONI. Туй чудо било за Роберта. :D


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Чет 17 май 2007 16:02


KOKO ГЕОРГИЕВ написа: Туй чудо било за Роберта. :D


опалаааа
Браво Ро
Честито РО :shock


Потребителски аватар
scirocco gt
Мнения: 1135
Регистриран на: Сря 06 апр 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scirocco gt » Чет 17 май 2007 16:35


vasstop написа:брабусе, ти съвсем си изтрещял.
Само да имаш късмет да продадеш двойката... имай го само тоя късмет. С адаша ми ще ти скачаме по новата кошница с четири крака!!! ... ама отгоре.
Че кво му пречи да си има и двойка и четворка.Двойката ше си я разтрива събота и неделя за кеф :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
maistora_1
Мнения: 1325
Регистриран на: Пон 01 авг 2005 2:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот maistora_1 » Чет 17 май 2007 19:13


брабусе, защо не идеш да я видиш колата на живо?
ако решиш да ходиш мога да дойда за компания. пиши л.с.


Потребителски аватар
maistora_1
Мнения: 1325
Регистриран на: Пон 01 авг 2005 2:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот maistora_1 » Нед 20 май 2007 10:45


ходих в петък и не открих колата!
търсих както е по снимката около моста.
може би трябва да се обадим - може би е преместена


Потребителски аватар
Bahama man
Мнения: 1229
Регистриран на: Пет 06 апр 2007 13:39
Автомобил: VW Polo 1998
Двигател: AEF

Мнениеот Bahama man » Нед 20 май 2007 12:04


Впрочем познавам много малко хора които са си купили кола от Горубляне и всичките са останали недоволни...ако зависи от мене ако имах тези пари директно заминавам за Германия и си докарвам от там.Вяра ще имам само на първия собственик от адрес а не от автокъща.Не ми се вярва пенсионера или бабката които са карали колата да ме лъжат в километрите или да не ми дадат сервизна книжка :wink:


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vlad777 » Нед 20 май 2007 12:06


Bahama man написа:Впрочем познавам много малко хора които са си купили кола от Горубляне и всичките са останали недоволни...ако зависи от мене ако имах тези пари директно заминавам за Германия и си докарвам от там.Вяра ще имам само на първия собственик от адрес а не от автокъща.Не ми се вярва пенсионера или бабката които са карали колата да ме лъжат в километрите или да не ми дадат сервизна книжка :wink:


Голф ГТИ едва ли е пенсионерска кола...


Потребителски аватар
niikoo_1
Мнения: 3308
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот niikoo_1 » Нед 20 май 2007 12:10


Имам планове да ходя днеска, ама с тоя дъжд както го е подкарало май няма да стане. :lol:

Така на снимки ми излгежда пренапудрена и описанието "ASR - стабилизира система" ме напушва на смях. mhihi



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 254 госта