Цените на автомобили втора употреба

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Дечев89
Мнения: 26
Регистриран на: Пон 18 юли 2022 22:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Цените на автомобили втора употреба

Мнениеот Дечев89 » Чет 21 мар 2024 15:41


От близо 20 дена търся пасат Б6 или голф 5 комби.
Предимно търся 1.9.
Обиколил съм Сливен , Стара Загора, Пловдив, В.Търново всичко което съм набелязал по мобиле и карс. Като се обадя колата перфектна , на живо особенно германките отдолу ужас . Мисля да се спусна към Хасково там има един пасат ,но свети жълта лампа със символ на ръчната спирачка. И продавача ме къпе, че не е проблем .




Потребителски аватар
alpinab
Мнения: 570
Регистриран на: Сря 26 юни 2013 20:22
Автомобил: VW Passat
Двигател: CRL
Местоположение: София

Re: Цените на автомобили втора употреба

Мнениеот alpinab » Чет 21 мар 2024 16:13


Щом гледаш Б6/Голф5 значи гониш нещо не повече от 10К.
Нов внос кола около пълнолетие. Най-вероянтно почти или пълен кош. Ако е свежа и на малко км. няма да ти хареса цената да не говорим ако въобще може да има такава на пазара. Отдавна не питам по телефон кола в какво състояние е защото с годините съм се научил, че винаги е перфектна. Само с 1-2 точки по боята.

За тия пари без да се натрапвам, по-добре карана и посъживена бройка на регистрия, платено тъй онуй. Някакви гуми, пообслужена ремъци помпи и все. Всичките тия неща ти да ги налееш на кола вече крайно амортизирана не е много добра идея.

От личен опит: не кръстосвай страната за кола. Грешно време и пари за разноски. Съдейки по търсената кола последните не са в повече, както и на всички други нас.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 264 госта