Шел - смарт точки

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
malcho
Мнения: 288
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 14:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот malcho » Пет 30 май 2008 5:30


И аз не мисля, че си губиш точките ако не ги използваш в рамките на една календарна година.
Част от моите ги оплзотворих за комплектчето показано от колегата Svetilio
Иначе съм се зарекал да ги обърна всичките в ШШШШШШуменско някой ден.




Uneek
Мнения: 1606
Регистриран на: Пон 15 май 2006 16:14
Автомобил: 1998 VW Polo Variant
Двигател: APQ
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Uneek » Нед 01 юни 2008 15:18


Губиш точките ако не си си купувал нищо в рамките на някакъв период от време, а ако си ги трупаш , и си редовен клиент не ти се губят :idea:


Потребителски аватар
levonik
Мнения: 694
Регистриран на: Пон 15 авг 2005 19:58
Автомобил: T3 Caravele D
Двигател: CS 1985
Местоположение: Балчик

Мнениеот levonik » Нед 01 юни 2008 20:43


Всякакви такива промоции и малки далаверки започнаха на база горчив опит да ме съмняват. Винаги име някакви малки/ ситно записани/ условия , които обезсмислят всичко.
Още нося старата си смарт карта на Шел, която така и не използвах по предназначение. Минал бил срока за ползване на събраните точки. Ала -бала. Щом данъците са с натрупване, честната игра е също с натрупване.
Не ме питайте що е това честна игра! Не желая да отговарям, защото "те такова животно нема".


Svetlix
Мнения: 1192
Регистриран на: Вто 08 авг 2006 19:30
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Мнениеот Svetlix » Пон 02 юни 2008 8:25


malcho написа:И аз не мисля, че си губиш точките ако не ги използваш в рамките на една календарна година..


Не се губят ... аз моите от години ги събирам. И аз искам такъв комплект ;(


Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Dpop » Пон 02 юни 2008 13:41


Вземал съм разни дребни неща. Ръкавици, добавка за гориво, антифриз, чаша Кока Кола и веднъж пиле на грил.


vw_motor
Мнения: 200
Регистриран на: Съб 28 май 2011 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видинско

Re: Шел - смарт точки

Мнениеот vw_motor » Пон 03 дек 2012 2:44


Колеги някои да знае дали се начисляват смарт точки, като се плаща безкасово с дебитна карта?

Че сега разбрах, че бенката не ме таксува при плащане на ПОС терминал в търговски обект.


Svetlix
Мнения: 1192
Регистриран на: Вто 08 авг 2006 19:30
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Шел - смарт точки

Мнениеот Svetlix » Пон 03 дек 2012 16:29


Начисляват се. Принципно предпочитам този начин на плащане и специално на тези бензиностанции никога не плащам в брой.


Потребителски аватар
H2O
Мнения: 1158
Регистриран на: Нед 15 апр 2007 20:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Field of Dreams

Re: Шел - смарт точки

Мнениеот H2O » Пон 03 дек 2012 16:30


vw_motor написа:Колеги някои да знае дали се начисляват смарт точки, като се плаща безкасово с дебитна карта?

Че сега разбрах, че бенката не ме таксува при плащане на ПОС терминал в търговски обект.

Начислява се!Няма положение при което да не ти се начислят точки.Било то и с ШЕЛ-карта за безкасово плащане.


vw_motor
Мнения: 200
Регистриран на: Съб 28 май 2011 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видинско

Re: Шел - смарт точки

Мнениеот vw_motor » Нед 23 дек 2012 19:56


Напред :arrow:

Последна промяна от vw_motor на Нед 23 дек 2012 21:01, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
kijelmi
Мнения: 117
Регистриран на: Нед 21 мар 2010 13:13
Автомобил: Passat R-Line BiTDI
Двигател: CUAA 2020
Местоположение: София

Re: Шел - смарт точки

Мнениеот kijelmi » Нед 23 дек 2012 20:09


Лично аз изгорях с около 6600 точки 2009 година. Не бях ползвал картата около 1 година време.
Исках да взема един часовник на Шел Казичене и момата ми вика "Ами Вие нямате точки."
И аз и казвам, че имам над 5000 точки и няма начин да нямам. След което дойде управителка ли не знам каква и ме пита от кога не съм я ползвал картата защото, имало някакъв период от време в който ако не ползваш картата гориш.
Та идеята е от време на време да цъкате по едно кафенце на Шел-а ако не искате да изгорите сточките.


Потребителски аватар
ChimeyJimmey
Мнения: 3877
Регистриран на: Съб 01 окт 2005 8:47
Автомобил: торанага
Двигател: AXQ

Re: Шел - смарт точки

Мнениеот ChimeyJimmey » Нед 23 дек 2012 20:31


Toва не може да е вярно, защото аз не бях ползвал картата си поне 2 години и всичко преди това си беше вътре...


vw_motor
Мнения: 200
Регистриран на: Съб 28 май 2011 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видинско

Re: Шел - смарт точки

Мнениеот vw_motor » Нед 23 дек 2012 21:00


След като си взех Shell SMART карта изчетох изцяло Правилника за участие в програмата за лоялни клиенти Shell SMART

Ето и цитат
I. Общи положения
9. Shell България има право да изключи от участие в Програма SMART и/или да отнеме начислените SMART точки на клиентите, които за период от 12 или повече месеца не са извършили нито една транзакция за начисляване на SMART точки в обектите на Shell или в обектите на партньорите на Програма SMART.
10. Всички SMART точки, издадени след 01.04.2005 г., са валидни за 3 календарни години.


Напълно вярвам на колегата просто няма смисъл да ни подвежда :D

Ето и целия Правилника за Shell SMART https://www.shellsmart.com/smart/about/ ... site=bg-bg
Аз лично обичам да знам какво подписвам/съм подписал ако вече е късно :deal

Ще избутам въпроса си малко по-напред
Да питам някои купувал ли е и знаели колко точки дават за годишна винетка категория К3
Изображение
Поне нещо да ми дойде бонус с тази винетки mhihi имали точки за 1 кафе поне


Потребителски аватар
kijelmi
Мнения: 117
Регистриран на: Нед 21 мар 2010 13:13
Автомобил: Passat R-Line BiTDI
Двигател: CUAA 2020
Местоположение: София

Re: Шел - смарт точки

Мнениеот kijelmi » Нед 23 дек 2012 22:09


ChimeyJimmey написа:Toва не може да е вярно, защото аз не бях ползвал картата си поне 2 години и всичко преди това си беше вътре...


Картата, която ползвах до преди няколко месеца ми беше издадена през далечната 2000 г. за тази карта се обзалагам, че не са важили правила влезели през 2005 г.Смятам и Шел нямат интерес да важат тези правила(новите).
Преди 2 месеца ми взеха старата карта и ми дадоха една нова на която не ми пише името и не е синьо-зелена като старата, а е жълто-червена леко изрязана в единия край.

Не съм човек , който ей така седи скучае и се чуди кой да лъже по форумите за да се намира на работа.


vw_motor
Мнения: 200
Регистриран на: Съб 28 май 2011 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видинско

Re: Шел - смарт точки

Мнениеот vw_motor » Пон 24 дек 2012 6:56


Аз правилата ги разбирам, че са създадени за да цакат mhihi

Точка 9, ако не пазарувам 12 месеца ми зануляват баланса :|
Точка 10, ако не обмени точки получените точки през последните 3 години........отлитат.......изтича им срока на годност :mrgreen:

Сега сериозно :D в точка девет пише.............................."има право да отнеме начислените точки"

Та как определят на кои потребител да отнемат? Сигурно хвалят боб или пуска тото. И ако си изтеглил късата клечка :shock
Язък за цялата гимнастика по събирането на точките.


Потребителски аватар
110afn
Мнения: 1893
Регистриран на: Нед 25 окт 2009 13:55
Автомобил: Audi A6
Двигател: AFN
Местоположение: Враца

Re: Шел - смарт точки

Мнениеот 110afn » Пон 24 дек 2012 14:31


ChimeyJimmey написа:Toва не може да е вярно, защото аз не бях ползвал картата си поне 2 години и всичко преди това си беше вътре...

Потвърждавам. Не бях влизал въобще в Шел около две години. Точките си седяха, картата ми е от старите с името ми.
Това беше преди няма и два месеца.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krisch96 и 66 госта