Пасат Б5 седан монтаж на парктороник

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
paaco
Мнения: 262
Регистриран на: Чет 30 юли 2009 10:10
Автомобил: Passat 5.5 1.9 TDI
Двигател: AVF 2005
Местоположение: sofia

Re: Монтаж на парктороник на Пасат Б5 седан.

Мнениеот paaco » Вто 23 авг 2011 15:04


Здравейте колеги! И аз съм се навил да слагам такова чудо, че отнесох няколко саксии. Опипах задната броня отзад и се оказа че има заводски дупки под декоративната лайсна където трябва да бъдат. Тази лайсна може ли да се сваля и ако някой го е правил ако може да даде малко инфо как става? Ако се сваля ще стане ли ако намеря от моргите лайсна с датчиците да се монтира или е по добре направо да се пробива мойта.




invisi
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 18 сеп 2014 12:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Монтаж на парктороник на Пасат Б5 седан.

Мнениеот invisi » Пон 29 сеп 2014 9:50


Здравейте Колеги,
аз също проучвам въпросът за монтаж на парктроник, бих искал да проуча вариантите за оригинален такъв. Бихте ли ми казали сервиз където мога да попитам как става цялата работа. За тия обикновените ми е ясно, пробиваш и захващаш за задната светлина, но не знам как стои въпросът за оригинален, виждал съм варианти с камера, с OPS и тн. Виждам най-различни неща в ебей, но не знам къде да получа пълна информация. Става дума за София.

Много по-здрави!
Н


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13434
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пасат Б5 седан монтаж на парктороник

Мнениеот kris11 » Вто 30 сеп 2014 19:04


paaco ти си с 5.5 - бронята долу. Ако беше с 5 пробиваш само лайстната. Под заден ляв стоп има гумена тапа за кабелака.


Svetlix
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 авг 2006 19:30
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Пасат Б5 седан монтаж на парктороник

Мнениеот Svetlix » Вто 07 юли 2015 21:04


Здравейте

Понеже ще се налага от време на време и жената да кара, искам да си бодна и аз парктроник. Колата е Passat B5 комби. Изчетох доста теми тук във форума и вече съвсем се обърках. Разбрах, че не трябва да се мятам на нищо скъпо. Не разбрах обаче дали да си взема такъв с датчици с дупчене на задната броня или такъв който се монтира от вътрешната страна на бронята.

Изискването ми, колкото и тъпо да звучи - не искам дисплей. Колата седи пред блока и не искам да изкушава наркоманите. Спрял съм се на на 2 модела:

1-ви вариант: http://www.navi.bg/zvukov-parktronik-s-4-cherni-ili-sivi-datchika
2-ри вариант: http://olx.bg/ad/parktronik-bez-dupchene-elektromagniten-parktronik-ID50lxC.html

Давайте и вашите идеи!


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6065
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Пасат Б5 седан монтаж на парктороник

Мнениеот DoH_KuXoT » Вто 07 юли 2015 21:56


kris11 написа:paaco ти си с 5.5 - бронята долу. Ако беше с 5 пробиваш само лайстната. Под заден ляв стоп има гумена тапа за кабелака.

на 5.5 също се пробива само лайстната



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 218 госта