Много гаден и странен проблем с централно?B5

Техническа и сервизна информация за Passat
bestlap
Мнения: 242
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 22:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Мездра
Контакти:

Много гаден и странен проблем с централно?B5

Мнениеот bestlap » Пет 21 окт 2011 13:51


Здравейте проблема е следният. Като цъка на дистанционното копчето да заключва колата всички врати се заключват освен шофьорската а като цъкна копчето за отключване всички врати се отключват а пък шофьорската се заключва и трябва с ключа да я отключа ето и грешките който е записал ваг относно централното >>>

http://store.picbg.net/pubpic/85/8B/ada ... 2a858b.JPG можете ли да помогнете..Първо си помислих че е изгоряла машинката за централното като натиснах копчето за заключване и тя не се заключи но пък като я отключвам се заключва което означава че нещо се шашави тая машинка ??? Или и аз не знам :lol: :lol:




Потребителски аватар
VWIco
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 21 окт 2011 17:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Много гаден и странен проблем с централно?B5

Мнениеот VWIco » Пет 21 окт 2011 17:32


Здравей колега. Не знам дали ще ти помогна, но ще ти споделя на мен какво ми се случи. Може да те насоча. Влизаше ми вода през жилото за отваряне на предния капак. Модула който командва централното и прозорците се намира на пода под краката на шофьора. Там се беше напълнило с вода и един ден колата сама започна да си отключва, да си отваря и затваря прозорците и други подобни. Когато открих проблема и подсуших всичко, нещата се оправиха, но понякога централното не ми отключва всички врати, а багажника изобщо не иска да го командва. Та виж за вода при електронния блок.


bestlap
Мнения: 242
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 22:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Мездра
Контакти:

Re: Много гаден и странен проблем с централно?B5

Мнениеот bestlap » Съб 22 окт 2011 9:56


Ем колега при мен и при сухо време го прави и гледах не е мокро там не влиза вода :( :| :oops:


bestlap
Мнения: 242
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 22:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Мездра
Контакти:

Re: Много гаден и странен проблем с централно?B5

Мнениеот bestlap » Пон 24 окт 2011 22:50


никой ли не може да помогне :012: :012:


Потребителски аватар
kirhadj
Мнения: 719
Регистриран на: Съб 19 май 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Много гаден и странен проблем с централно?B5

Мнениеот kirhadj » Вто 25 окт 2011 7:10


viewtopic.php?f=6&t=23478
заповядай.
огледалата не ти подгряват.


Потребителски аватар
drago_tr
Мнения: 2527
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 13:28
Автомобил: Passat B5 Audi A4B6
Двигател: AFN AVB
Местоположение: Пловдив, Враца

Re: Много гаден и странен проблем с централно?B5

Мнениеот drago_tr » Вто 25 окт 2011 7:49


kirhadj написа:http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=6&t=23478
заповядай.
огледалата не ти подгряват.


Колегата трябва да каже дали въобще има погряване на огледалата. Аз имам един приятел с такава кола, на който му излиза същата грешка за огледалата...да ама той въобще няма такова подгряване. Предполагам с вагкома трябва да се направи нещо, за да се изключи тази опция за проверка и да не се бърка работата и да я няма тая заблуда че имаш подгряващи огледала. Я по запознатите да кажат как става това. :roll:


bestlap
Мнения: 242
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 22:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Мездра
Контакти:

Re: Много гаден и странен проблем с централно?B5

Мнениеот bestlap » Вто 25 окт 2011 9:49


Хмм еми не знам да имам подгряване на тия огледала никъде нямам компче пък и зимата са си потни и ги търкам с рака преди да се кача,не съм забелязал да имат подгряване :) :D но какво общо имат огледалата с бравата тя и от както купих колата е така ама вече ми писна да я отключвам с ключа и искам да си оправя алармата :(



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: nikivel и 56 госта