Пасат 5 решетка под номера

Техническа и сервизна информация за Passat
borko_ness
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 03 сеп 2012 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: бургас

Пасат 5 решетка под номера

Мнениеот borko_ness » Пон 03 сеп 2012 14:07


Колеги някой знае ли как се сваля решетката под нора . Имам пасат 5 и реших да сложа дневни светлини заради задължителните фарове . Дори и си ги купих . Проблема е че не мога да си ги монтирам . Няма как да ги захвана ако не сваля решетката . Ако някой е правил процедурата да сподели .




Потребителски аватар
bangobango
Мнения: 442
Регистриран на: Пет 26 сеп 2008 22:59
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN

Re: Пасат 5 решетка под номера

Мнениеот bangobango » Пон 03 сеп 2012 14:28


Колега добре ще е, ако направиш и някоя снимка при монтажа. И аз мисля какви светлини да си взема.


borko_ness
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 03 сеп 2012 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: бургас

Re: Пасат 5 решетка под номера

Мнениеот borko_ness » Пон 03 сеп 2012 15:00


няма проблем . Зора е да мога да я сваля само а горките светлини стоят в багажника и чакат . Помагайте хора


Потребителски аватар
wmalevski
Мнения: 282
Регистриран на: Нед 03 май 2009 21:52
Автомобил: Golf Mk5
Двигател: R32 DSG
Местоположение: София

Re: Пасат 5 решетка под номера

Мнениеот wmalevski » Пон 03 сеп 2012 16:25


Моя имаше 2 болтчета точно посредата, където двете парчета на решетката се застъпваха, едното малко застъпваше другото и под него бяха болтчетата, не знам каква ти е решетката, но погледни внимателно от близо.


al_lukanov
Мнения: 137
Регистриран на: Нед 27 юни 2004 15:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пасат 5 решетка под номера

Мнениеот al_lukanov » Пон 03 сеп 2012 21:33


borko_ness написа:Колеги някой знае ли как се сваля решетката под нора . Имам пасат 5 и реших да сложа дневни светлини заради задължителните фарове . Дори и си ги купих . Проблема е че не мога да си ги монтирам . Няма как да ги захвана ако не сваля решетката . Ако някой е правил процедурата да сподели .


Вчера ме глобиха 20 лв. по случая :)
Попитах полицая мога ли да си сложа дневни светлини. Отговорът: Само ако са фабрични, т.е. на по-нови коли.
И се отказах от допълнителни светлини. Ще сложа само реле да пали късите. Та поразпитай преди да дупчиш.


borko_ness
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 03 сеп 2012 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: бургас

Re: Пасат 5 решетка под номера

Мнениеот borko_ness » Вто 04 сеп 2012 15:31


вчера докато се чудех как взех отверката и се оказа че е на щипки-повдигаш леко бронята и издърпаш . Стана бързо . По средата имаше и 2 поп нита . Остава да направя снимки . Сложих си и DRL модул да ги управлява .Днес в Бургас имаше доста полицаи по улиците и няма нищо . Дано да не се заядат . Решат ли винаги си виновен


borko_ness
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 03 сеп 2012 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: бургас

Re: Пасат 5 решетка под номера

Мнениеот borko_ness » Сря 05 сеп 2012 14:31


направих снимки . програмирах ги при вкл на фаровете да остонат на 40 процента да светят



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта